Skip to content

Terlikowski wywalił z pracy Maślankiewicza,

2»

Komentarz

  • The author has deleted this post (w 07.01.2015)
  • los
    Pozwolili Pałce zbudować stronę, zatrudnić ludzi, osiągnąć pewien sukces a potem z dnia na dzień przestawili go w inny kąt. Jak mebel, pewnie dlatego, że Grzesik w nieruchomościach działa.
    Może mamy powtórkę z rozrywki przy lekko zmienionym sztafażu?
  • los
    rozum.von.keikobad
    :
    No ja to pamiętam inaczej. Jeśli nawet - czemu od kilku lat zaprzeczam i zaprzeczałem jeszcze jak Koledzy zachwycali się rebelką - wina za rozpad leży po stronie "frondowej" a nie "rebelkowej", to jaka jest rola samego Terlika?
    Wina leży po obu stronach. Co uważamy o Pałce to uważamy, skupmy się na zestawie Terlik/Grzesik/Górny (jeszcze wtedy).
    Pozwolili Pałce zbudować stronę, zatrudnić ludzi, osiągnąć pewien sukces a potem z dnia na dzień przestawili go w inny kąt. Jak mebel, pewnie dlatego, że Grzesik w nieruchomościach działa.
    Wiele złych rzeczy dzieje się na Wall Street ale coś takiego jest nie do wyobrażenia. Być może dlatego, że już wiedzą, jak to sie zwykle kończy.
    Tak, znam tę wersję, ale ja nie wiem czemu zwolnili pana Pałkę. Wiem, że od czasu zwolnienia pana Pałki jeszcze FF działało na dotychczasowych zasadach, afera zrobiła się od 25 maja 2010 r. od wymiany adminów na forum (a nie redaktora portalu) i ich aktywności (i z drugiej strony aktywności części osób działających z zamkniętego forum - to w wersji uwzględniającej winę obustronną/winę strony "rebelkowej").
    Dalej niestety nie wiem na czym polega - nawet w tej wersji winy "frondowej" - wina osobista Terlikowskiego? Terlikowski był następcą Pałki, ale nic nie wiem, żeby to on go zwolnił. No chyba że:
    1. przyjmiemy, że obejmowanie stanowisk po ludziach niesłusznie zwolnionych jest niemoralne
    2. przyjmiemy, że Terlikowski nie tylko objął stanowisko po panu Pałce, ale także w nieuczciwy sposób przyczynił się do jego usunięcia (lub: przyczynił się do jego nieuczciwego usunięcia)
    Nie mam takiej wiedzy i nie pamiętam, żeby ktokolwiek takie tezy udowodnił.
    Zostaje kwestia listu do forumowiczów. Zdaniem obrońców wersji winy "frondowej" to była jedna z przyczyn rozpadu, dla mnie jej efekt, list był napisany kiedy rebelya działała od 3 dni (licząc od daty pierwszych zachowanych postów) lub ok. 2 tygodni (licząc od daty rejestracji strony).
  • rozum.von.keikobad
    Tak, znam tę wersję.
    "Wersję" tę usłyszałem z ust osobistych zarówno pana Pałki jak pana Grzesika i od nikogo nie usłyszałem innej. Dlatego słowo "wersja" zastąpmy słowem "fakt", mało jest wiedzy na Ziemi równie pewnej.
    rozum.von.keikobad
    nie wiem czemu zwolnili pana Pałkę.
    Zaproponowali Pałce inne stanowisko o nieokreślonych kompetencjach, więc zwolnił się sam. Niewielu znam ludzi, którzy by postąpili inaczej. A jeśli nawet kogo takiego znam, to nie szanuję.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • ms.wygnaniec
    kania.zu.kurz
    :
    nadekspresyjność nie nadekspresyjność, ale poznaję po owocach - i dostrzegam wyraźne podobieństwo drogi życiowej wym. osób
    może zbyt ufnie podzieliłam się swoim wrażeniem - i natychmiast zostałam ukarana, a więc już milknę
    KAniu moje pytanie, choć obcesowe, było bezpodtekstowe. Znam drogę Biłgorajczyka od promowania 4R do walki z 'dwoma belkami' przez kurwienie Dominikanów z Lublina w międzyczasie. Znam działanie HGW jako współczesnego Heroda. To wszystko jest  jednoznaczne, natomiast Terlikowera takich działań nie znam, dlatego pytam, bo mogło mi coś umknąć. Jak coś widziałaś to napisz, proszę tylko aby własnych interpretacji nie podawać jako faktów, które udowadniają twierdzenia będące naszymi domysłami. Aby nie było Terlokower nie jest moim fanem i dla mnie jego droga jest prosta i wyraźna jak ślad węża na skale, z tym że ja na razie jednoznaczności nie widzę, więc proszę o oświecenie.
    A jednak - mimo deklarowanej woli milczenia - jestem nadal pociągana za język / do odpowiedzi / odpowiedzialności (niepotrzebne skreślić). Na żądanie
    udowodnienia
    mojego
    przekonania
    (brzmi to dość dziwacznie, by nie rzec - nielogicznie, ale to już nie moja wina) nie
    musiałabym przywoływać występów telewizyjnych p. Terlikowskiego, publicznych zwierzeń z pożycia małżeńskiego ośmieszających metody NPR czy innych podobnych faktów. Wystarczyłoby, że przypomniałabym o jego osobistej odpowiedzialności za to, że ŻRFF został zmuszony do opuszczenia FF - szczegóły i okoliczności są powszechnie znane, były wielokrotnie dyskutowane.
    Nie zmieniam zdania o TT. Wg mnie jest na tej samej drodze co Palikot czy HGW.
    Poza tym n
    ie mam zwyczaju stawania na baczność, tłumaczenia się, reagowania na każdą "obcesową" zaczepkę. Wprawdzie już miałam wiele razy okazję nauczyć się, że są tu równi i równiejsi, a co wolno wojewodzie... ale pozwalam sobie nadal puszczać tę naukę na wiatr.
    KAnia
  • los
    rozum.von.keikobad
    :
    Tak, znam tę wersję.
    "Wersję" tę usłyszałem z ust osobistych zarówno pana Pałki jak pana Grzesika i od nikogo nie usłyszałem innej. Dlatego słowo "wersja" zastąpmy słowem "fakt", mało jest wiedzy na Ziemi równie pewnej.
    rozum.von.keikobad
    :
    nie wiem czemu zwolnili pana Pałkę.
    Zaproponowali Pałce inne stanowisko o nieokreślonych kompetencjach, więc zwolnił się sam. Niewielu znam ludzi, którzy by postąpili inaczej. A jeśli nawet kogo takiego znam, to nie szanuję.
    Ok, faktem jest zwolnienie / doprowadzenie do samozwolnienia pana Pałki. Załóżmy, że bez wyraźnego powodu, "jak mebel".
    Ale to, że forum nie mogło funkcjonować bez redaktorowania pana Pałki (i skarbnikowania Maćka Gnyszki) to już nie jest fakt, ale wersja. Moim zdaniem mogło.
  • rozum.von.keikobad
    Ale to, że forum nie mogło funkcjonować bez redaktorowania pana Pałki (i skarbnikowania Maćka Gnyszki) to już nie jest fakt, ale wersja. Moim zdaniem mogło.
    Mogło, do tej pory może i funkcjonuje. Każdy może zobaczyć jak.
    rozum.von.keikobad
    Ok, faktem jest zwolnienie / doprowadzenie do samozwolnienia pana Pałki. Załóżmy, że bez wyraźnego powodu, "jak mebel".
    Powód mieli, skoro to zrobili. I uzgodnili to z panem Pałką w sposób, w jaki zwykle uzgadnia się z szafą jej przesunięcie na drugą stronę pokoju.
    The author has edited this post (w 07.01.2015)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    rozum.von.keikobad
    :
    Ale to, że forum nie mogło funkcjonować bez redaktorowania pana Pałki (i skarbnikowania Maćka Gnyszki) to już nie jest fakt, ale wersja. Moim zdaniem mogło.
    Mogło, do tej pory może i funkcjonuje. Każdy może zobaczyć jak.
    Aktualne forum z redaktorowaniem pana Pałki (już o innej nazwie) też funkcjonuje. I też każdy może zobaczyć jak. Więc mniemam, że wymieniona/e osoba/y nie zapewnia/ją jednak poziomu dawnego FF, tylko inne czynniki. A skoro tak...
    ;)
  • rozum.von.keikobad
    Aktualne forum z redaktorowaniem pana Pałki (już o innej nazwie) też funkcjonuje. I też każdy może zobaczyć jak. Więc mniemam, że wymieniona/e osoba/y nie zapewnia/ją jednak poziomu dawnego FF
    Nie zapewniają. Niemniej - było sobie (dawne) FF i już go nie ma.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Po co nam Duch Święty jak mamy takich reformatorów
  • edytowano February 2022
    Nowa teologia w ramach "judeochrześcijaństwa" już przygotowana:

    "Pod względem teologicznym wszystko jest przygotowane do uwiarygodnienia, uprawomocnienia i dopuszczenia diakonatu kobiet. Po akolitacie i lektoracie kobiet możemy się spodziewać, że kościołach pojawią się „diakonki”, czy „diakonisy”, co oznacza, że kobiety stanął się duchownymi"
  • Terlik jak zwykle podaje lekarstwo gorsze od choroby, strzeż nas Panie od takich mędrców.
  • edytowano February 2022
    Wataha napisal(a):
    Po co nam Duch Święty jak mamy takich reformatorów
    Duch Święty już ma u Terlika wyznaczone zadanie:
    "Wierzę, że Duch Święty mógłby lepiej towarzyszyć dobremu specjaliście od zarządzania niż pobożnemu księdzu."

    Normalnie korpo dla niepoznaki nazywane Kościół Katolicki.
  • A dostałby biurko?
  • kto? Duch?
    W pierwszym roku tak, a później by go zwolnili, bo niepotrzebny.
  • loslos
    edytowano February 2022
    Miałby z kejpiejami problemy.
  • Wataha napisal(a):
    Po co nam Duch Święty jak mamy takich reformatorów
    Nie, nie, nie. Duch Święty ZAWSZE działa przez reformatorów.
    A redaktor Terlikowski redaktorem jest. :)
  • kania.zu.kurz napisała w styczniu 2015 r., siedem lat temu:
    A Terlikowski ... .Niegdyś w łączności z Duchem Świętym, dziś (krypto)satanista.
  • Terlik zawsze ustawia się tam gdzie są konfitury.
  • porys napisal(a):
    Terlik zawsze ustawia się tam gdzie są konfitury.
    Bardzo słuszna uwaga – on zawsze płynie z aktualnym głównym nurtem katolicyzmu, więc zmienia poglądy zgodnie z tak zwaną "mądrością etapu".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.