Skip to content

Mistrzostwo wykonania, ale koniecznie po polsku

124»

Komentarz

  • Jestem coraz większym idolem talentu Piotra Kurstaka. Już chyba z dziesięć lat prowadzi on działalnoś muzyczną na chwałę Najwyższego. Vlepiałem w wątku o filmach przedstawienie pasyjne z malowaniem na piasku a potem największy przebój Scholi Adonai - Ocaliłeś mnie.

    Teraz daję jeszcze dwa kawałki. Pierwszy z nich też zebrał milion wyświetleń. Gdy go pierwszy raz usłyszałem, nie zachwycił mnie - mam taki (może zaindukowany przez dziesięciolecia) odrzut od twórczości tego rodzaju. Ale potem posłuchałem drugi, trzeci i czwarty raz i teraz uważam, że to jest świetne.

    A tutaj jeszcze jeden styl muzyczny (murzyński) - ale i tekst i wykonanie super!

    Gdyby się komuś spodobało, to w br. Piotr będzie koncertował:

    1. Co do projektu pasyjnego, zagramy w tym Wielkim Poście w sb 16 marca w Grudziądzu (szczegółów jeszcze nie znam, ale wiecxorem) oraz w Niedzielę Palmową we Włodowicach w parafii św.Bartłomieja (Msza Św o godz.16, a po niej Misterium)
    2. Co do Scholi Adonai: Boże Ciało 30 maja Glinianka k.Warszawy
    • ndzla 9 czerwca Bogu dźwięki Białystok
      Najprawdopodobniej:

    • śr 19 czerwca Kępno 100 km od Wrocławia

    • 15 września Białystok
    1. Rozwijamy w Trio projekt z Gabi i Wojtkiem Gąsior „Pieśni ciągle żywe”, z którymi zagramy z pewnością, bo bardzo porusza to serca ludzi i warto (na ten moment potwierdzony mam termin 10 września Włodowice).
  • Da się Szopena zagrać przy ognisku, okazuje się.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.