Skip to content

Prośba o modlitwę za Panią Misiową

Proszę was o modlitwę za panią Misiową - za zdrowie, pogodę ducha, i dzielność.
Nasze dzieci są jeszcze małe.
Bądź wola Twoja jak i w niebie tak i na ziemi.
Tak mówię, a proszę go o łaskę zdrowia, o to aby swoją wolę zmienił. Aby nas nie opuszczał. Aby nmie karał mojej rodziny za moje przechy.
Chleba powszedniego daj nam dzisiaj.
Pozwól nam się utrzymać - w kaźdej wersji przyszłości czekają nas dodatkowe wydatki. Ja pracuję jako specjaliszta po 10 godzin za pensję zbliżóną do najniższej krajowej, żona jest nauczycielką - która będzie musiała tak czy inaczej pójść do szpitala i na zwolnienie lekarskie. W tej chwili nie mamy pieniędzy do pierwszego.
Nie wódź nas na pokuszenie.
Proszę.
Boże nie opuszczaj nas.
«1

Komentarz

  • +++

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • misiek.z.sokolowki
    Aby nmie karał mojej rodziny za moje przechy.
    Nawet tak nie myśl.
    A i Tobie odpuścił w sakramencie pojednania. Tych grzechów wypowiedzianych już nie ma. Nie ma.
    Nie daj się zwodzić pokusie zwątpienia. Złemu o to chodzi. Choroba to nie wyrok.
    Za całą rodzinę różaniec.
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    misiek.z.sokolowki
    :
    Aby nmie karał mojej rodziny za moje przechy.
    Nawet tak nie myśl.
    A i Tobie odpuścił w sakramencie pojednania. Tych grzechów wypowiedzianych już nie ma. Nie ma.
    Nie daj się zwodzić pokusie zwątpienia. Złemu o to chodzi. Choroba to nie wyrok.
    Za całą rodzinę różaniec.
    +
  • Walka ta nas przerasta, ale Chrystus stoczył ją dla nas raz na zawsze: "odwagi! Jam zwyciężył świat" (J 16,33)
    +++
    Miśku, wiem, że ciężko. Ale nie masz wyjścia. Musisz dać radę.
    The author has edited this post (w 21.10.2013)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    "Odwagi! Jam zwyciężył świat!"
    +++
  • Dziękuję. Interesujący tekst.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nie jesteś sam. Oprócz ludzkich modlitw są z Tobą Opiekunowie z Nieba, ale to nie wszystko; jest z Tobą Pan Jezus, przed którym pierzchają wszystkie demony, od najmniejszego, po największych i nie masz powodu, by ich się bać. Jest też Matka Przenajświętsza, do której możesz się uciekać w chwilach trwogi. Uwierz, Miśku!
    +++

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Maniu, wiem.I teraz to zaczynam czuć.
    Propsiłem was o modlitwę bo potrzebowałem wsparcia. waszewgo, ale też tego z Góry, tyle że kiedy najbardzeij potrzeba modlitwy coś we mnie wioła"Popatrz na siebie! Unurzany w grzechu, jak śmiesz wołać Pana Zastępów, Jego Syna i Rodzicielkę Chrystusa? Oni brzydzą się grzechem, a ty się w nim taplasz: kłamiesz, oszukujesz, jesteś leniwy, o grzechu nieczystości nawet nie będę mówił. Ociekasz jak prosię i jeszce ich prosisz o pomoc? Trochę wstydu. Wyspowiadaj się, pokutuj, wwtedy tak".
    Tyle że kiedy piszę te słowa, zaczynam dostrzegać jakąś perfidną logikę w tychj słowach.
    Nie jest nawet ważne to co się stanie fizycznie - ważne jest to co się stanie w naszych sercach - moim i Gosi.
    Proszę was tu na ziemi i w niebie. módlcie za nami, bo potrzebujemy tego. O tyle mogę prosić w naszym imieniu.
  • To, że piszesz o sobie w taki sposób, to, że widzisz swoją małość świadczy tylko o czystym sercu i pełnym zrozumieniu (sercem, duszą i umysłem) Twojej relacji z Bogiem Ojcem, bo wiesz, że wobec Niego jesteś prochem - jak my wszyscy. Ale gdybyś nie miał miłości - byłbyś niczym. A Ty bardzo kochasz swoją Żonę i dzieci. Bóg Ojciec to widzi lepiej niż my.
    +++

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Miśku, masz naszą modlitwę. Zredaguj intencję, dodamy ją do stałych. Tak jak pisałeś, idź do kapłana i bądź z nim w stałym kontakcie. Częsta Komunia święta doda Wam sił. Może spróbujcie też z żoną wspólnej modlitwy (dziesiątka różańca) na Apelu Jasnogórskim? Jest codziennie na TvTrwam o 21:00. To jest moc! My z mężem siedzimy sobie jak dwa przytulone świątki przed Mateńką i tak się modlimy codziennie. Jeśli o tej porze coś nam wypadnie, modlimy się w łączności duchowej i tęsknimy za wspólnotą. Spróbujcie
    :)
    Jesteśmy z tobą, Bosmanie!
    +
    The author has edited this post (w 21.10.2013)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Dalejwięc
    +++
  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.