Skip to content

Windows Phone - warto czy nie?

2»

Komentarz

  • Został mi WP na laptopie. I teraz mam pytanie czy można zsynchronizować np. kalendarz ze smartfonu z androidem z tym laptopem?
    Jak to zrobić jeśli się da? Za pomocą konta Google da radę?
  • marniok napisal(a):
    Został mi WP na laptopie. I teraz mam pytanie czy można zsynchronizować np. kalendarz ze smartfonu z androidem z tym laptopem?
    Jak to zrobić jeśli się da? Za pomocą konta Google da radę?
    Jakoś w zeszłym roku kolega coś podobnego robił. Przy czym generalnie synchronizacja sprowadziła się u niego do tego, że dane z windowsowego kalendarza zaimportował do swojego konta Google+ i teraz używa już tylko tego, niezależnie od tego na czym pracuje - przy czym pod Androidem synchronizacja kalendarza s kontem googla jest kwestią jednego ustawieia (tzn trzeba wybrać gdzie czy aplikacja zapisuje wszystko w telefonie, czy w G+)
  • dziękuje @pawel.adamski
    spróbuje, jak nie pójdzie to będę sie jeszcze dopraszał o pomoc
    :-?
  • Hyhy. Mi się podoba i Lumia 640(służbówka, we firmie klną na swe sprzęty ci, co wzięli jakieś słabowite Szajsungi), banglająca na W10 i Huawei P8 Lite (prywatny) na Andku, nie są to może telefony z segementu premium, ale do codziennego użytkowania absolutnie wystarczają.
  • Ja wymieniłem telefon kierując się prostą strategią: na co jest Otter Box. Reszta to przyczynkarstwo, choć Windoza ma mniejsze wymagania z powodu filozofii.
  • Nie używam etui na telefony, więc mi to rybka, ale szanuję. Każdemu według potrzeb.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.