Skip to content

Zdjęcie dnia

1111112114116117241

Komentarz

  • Nie widziałam jeszcze jej zdjęcia, na którym by wyszła brzydko. Niespotykane.
    No i nigdy się już nie zestarzeje...

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • 19 listopada 2018, Bruksela
    image
  • czyje to wnuki?
  • romeck napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    (jakaś stronka "warszawska gazeta" - nie mylić z post Salon24 Gazetą Warszawską)
    komentarz do tego, że/dlaczego Stowarzyszenie do/ugadało się z PiS (same żydy) i prezydentem (żyd) na wspólny Marsz! :)
    Ta stronka to lisia trollownia.
  • naród postwybrany
  • edytowano November 2018
    christoph napisal(a):
    czyje to wnuki?
    Wolontariusze do opieki nad niepełnosprawnymi emigrantami?
  • Wystarczy aby się zaopiekowali niepełnosprawnymi duchowo dziadkami.
  • Staram się nie oceniać ludzi po fizjonomii, ale gdybym szukał kogoś do roli esbeckiego śledczego, to ostatni po prawej osobnik z powyższego zdjęcia byłby moim pierwszym skojarzeniem.
  • A to tylko drobny TW...
  • To w toalecie męskiej czy w metrze? A jeśli to drugie, to gdzie instrumenty muzyczne i kapelusz?
  • Mnie ciekawi kto robił zdjęcie.
  • Pewnie Szczerbaty Guy.
  • And now something completely different: the man who swallowed Batman

    image
  • Notto napisal(a):
    Mnie ciekawi kto robił zdjęcie.
    Okrentowa służba fotograficzna.
  • image
    Ponoć oczy też jedzą, więc coś dla ruch co chcą jeść mięso i pościć. Jak widać istnieje nieograniczona liczba dań mięsnopostnych... ile dusza zapragnie.
  • edytowano November 2018
    marniok napisal(a):
    image
    Ponoć oczy też jedzą, więc coś dla ruch co chcą jeść mięso i pościć. Jak widać istnieje nieograniczona liczba dań mięsnopostnych... ile dusza zapragnie.
    Na prigliadku - jak mówią Rosjanie.
    Można też jeść na pridumku.
  • Na pridumku post narusza
    Moim zdaniem
  • Ale diety nie.
  • To mi przypomina rozważania jakiegoś gościa który w dyskusji z jakimś księdzem twierdził że jeśli zdradził żonę przez internet to nie musi się z tego spowiadać.
  • przez internet to jest coś więcej niż w myśli?
    nie umię se tego wyobrazić

    nie mam doświadczeń,
  • O, Champs Elysée!
    Fota z godz. 13.00 @RemyBuisine
    image
  • edytowano November 2018
    Świetnie się tego słucha przy dzisiejszych obrazkach
  • edytowano November 2018
    Alez cudowna chwila... Siedzem se przy kominku, z grzanym winem w ręcach, lewym okiem patrzac ja sie fhącuzi okładają sztachetami na ulicach.
    ...Błogi spokój...
  • i nie posżło o wino kobiety i śpiew a prozaiczną bęzynę
  • Ja tam się nie dziwię. Kładą im do głów od dzieciństwa kult Rewolucji, to każde pokolenie chce coś zdemolować.
  • edytowano November 2018
    Mysle, ze PiS z banksterem Matołuszkiem, ktory ma ekozapędy elektryczne, powinni uwaznie obserwowac to co sie teraz dzieje w kraju Makarona, bo diesel u nas tez juz drozszy niz benzyna, a obywateli bedacych w stanie kupic autko na prąd jeszcze mjiej niz we Francji.

    A tak w ogole, to podobaja mi sie ci Francuzi. Gdyby jakis fhacuski tusk podniosl im z dnia na dzien wiek emerytalny o 7 lat, to nie zostalaby po nim ani jedna kosteczka.
  • uhrr napisal(a):
    Alez cudowna chwila... Siedzem se przy kominku, z grzanym winem w ręcach, lewym okiem patrzac ja sie fhącuzi okładają sztachetami na ulicach.
    ...Błogi spokój...
    Nie? Niby obcy ludzie a człowiekowi się tak ciepło robi na serduszku. Konieczny podkład muzyczny Joe Dassina.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.