Skip to content

Zdjęcie dnia

1113114116118119241

Komentarz

  • Czy to pies dla niewidomego?
  • edytowano December 2018
    Nie wiem, czy dla niewidomego, ale z pewnością dla niepełnosprawnego. Ma wrócić do swojej pracy, czyli opiekować się następnym potrzebującym takiej specjalistycznej, psiej opieki. To bardzo starannie wyszkolony pies.

    Może niech admin skasuje jedno zdjęcie, bośmy się z Notto w tym samym czasie zaoferowały Annie z pomocą :)
    (Wedle życzenia - Admin B. :-) )
  • edytowano December 2018
    Ponieważ prezydent był poważnie chory, pies (poza klasyczną dogoterapią) wyręczał go w tak banalnych dla zdrowych czynnościach, jak podanie pilota, gazety itp.
    No i jak to psisko, przywiązał się.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Przykro, że taki mądry i przywiązujący się do swego pana pies musi przechodzić z rąk do rąk. Rodzina powinna go zatrzymać.
  • Choinka w Paryżu >:P

    image
  • Ta choinka to bezguście i ohyda, Nie pasuje tam wcale.
  • Plastik, jak ekologicznie...
  • Wygląda jak jaki czop
    Zatyczka jakas
  • Na pewno jest to choinka?
  • To jest tzw. "korek analny".
  • Znaczy Anus Mundowicz aktualnie przebywa w Paryżu?
  • choinka imigracyjna, bo na zielono, na islamsko. W domyśle: dużo was, to i czopek duży. Możecie se go wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi.
  • A to nie fotomontaż? Bo jakoś nie wierzę.
  • W ich stylu.
  • Nawet nie wiedziałem że istniej coś takiego jak "korek analny", czego to ludzie nie wymyślą....?
    Zazwyczaj ludzie kombinują jak tu się "odblokować" a tutaj się zatykają....
  • kulawy_greg napisal(a):
    Zniszczona 4 lata temu, ale mi "zdjęcie dnia"
    https://www.tvp.info/17296098/kontrowersyjna-choinka-zostala-zniszczona-w-paryzu
    No dopszsz, a ta się podoba? Plac Wenecki, Rzym. Mają doczepić gałęzie, które się połamały w transporcie.
    image
  • Było zamówić w Polsce. Te na placu św. Piotra dojezdzały w całości
  • edytowano December 2018
    image
    Dla @szturmowiec.Rzeczpospolitej
    I smakoszy knajp wszelakich
    Czyli np. górników, skalników i korporantów
  • u niektórych już święta
  • edytowano December 2018
    .
  • image
    a czpeczka gdzie?
    jak w starym dowcipie o zajączku
  • edytowano December 2018
    christoph napisal(a):
    a czapeczka gdzie?
    jak w starym dowcipie o zajączku
    :D
    To samo pomyślałem.
  • niepokoi mnie stan zdrowia p. prezydentowej, której admiratorem jestem od dawna.
    jakaś spięta i wykręcona, jakby coś z kośćcem albo z butami niewygodnemi
    niedobrze, a to najładniejsza osoba w tym gronie i w tej lokalizacji
  • znalezione w necie

    "W obronie prezydenta, choć niezbyt udanej, wystąpił poseł PiS Paweł Lisiecki. "Wszystkich, których oburza zapalenie świecy Chanukowej i pytają się Prezydenta RP, czy zapalił święcę adwentową... Pytam: czy rano byliście na mszy roratniej? Czy może chrześcijanami jesteście tylko na TT?" - pytał w niedzielę na swoim profilu na Twitterze, najwyraźniej zapominając, że w niedzielę takiej mszy nie ma.

    Tradycja zapalania w Pałacu Prezydenckim świec chanukowych sięga 2006 roku. Zwyczaj ten wprowadził prezydent Lech Kaczyński. Był on kontynuowany przez prezydenta Bronisława Komorowskiego."

    i
    "W Polsce wg statystyk jest kilka razy więcej neopogan i muzułmanów niż wyznawców judaizmu. Kiedy uroczysty początek ramadanu albo święto Swarożyca w Pałacu Prezydenckim?" - napisał poseł Robert Winnicki (RN, kiedyś? Kukuz 15)
  • A ja popieram Chanukę. Choćby z tego powodu, że pytanie skąd to święto budzi u wyznawców judaizmu rabinicznego popłoch. W ostatnim tygodniu kilka razy z pełną premedytacją sam go wywołałem.
  • A co, pyta ich Kolega, skąd wogle słyszeli o cudziku z oleum?
  • No waśnie, no waśnie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.