Skip to content

edycja Intencji Stałych

2»

Komentarz

  • Marnak:
    "co do pomysłu KAni aby intencje podzielić na bloki - Ogólny, Za Kapłanów i Indywidualny"

    Blok modlitewny został tak właśnie podzielony. Bez wyraźnych tytułów, a jednak to widać.
    Czasem w intencjach indywidualnych ktoś wprowadza intencje ogólne czy za kapłanów, ale takich nie dzielimy.
    Wydaje mi się, że jest O.K. i poza aktualizacją modyfikacja jest zbędna.
    Ale jak chcecie, to po prostu zmieńcie, bo ja nie przepadam za zmianami. Wygląda na to, że jestem pierwszym hamulcowym.
    Oczywiście dostosuję się.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • nie trzeba nic zmieniać wg mnie
    pisałam tylko, że łatwiej będzie dodawać nowe intencje, te, które się pojawią, według pewnego porządku, jaki powstał dzięki podziałowi intencji

    natomiast co do braku aktywności: z reguły przeglądając wątek z intencjami, niczego nie dopisuję, a podejrzewam, że są tacy, którzy robią podobnie, więc tej aktywności nie można mierzyć liczbą wpisów :)
  • Z mojej intencji (Latarnik) proszę o zmianę "Za małżeństwo Damiana i Katarzyny, i o dar macierzyństwa dla Katarzyny" na "Za małżeństwo i rodzinę Damiana i Katarzyny" - a to dlatego że Kasia jest w ciąży:) Po 4 latach bezowocnych starań, leczenia i - a jakże! - namów lekarzy na in vitro, którego to koleżanka nigdy nie brała pod uwagę (za co jej chwała).
    Reszta ok - dzięki Wam wielkie, że jesteście.
  • Z mojej intencji (Latarnik) proszę o zmianę "Za małżeństwo Damiana i Katarzyny, i o dar macierzyństwa dla Katarzyny" na "Za małżeństwo i rodzinę Damiana i Katarzyny" - a to dlatego że Kasia jest w ciąży:) Po 4 latach bezowocnych starań, leczenia i - a jakże! - namów lekarzy na in vitro, którego to koleżanka nigdy nie brała pod uwagę (za co jej chwała).
    Reszta ok - dzięki Wam wielkie, że jesteście.
    + Bogu dzięki. :)
    Zaraz zmienię na AV i IVRP. Tutaj dopiero w niedzielę, bo już nie można edytować.
  • edytowano September 2015
    Zmieniłam.
    :-)
    Bogu dzięki za wysłuchanie naszych modlitw
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Zmieniłam.
    :-)
    Bogu dzięki za wysłuchanie naszych modlitw
    +
    Dzięki, Szefowo. :)
  • w wątku modlitewnym żrff wczoraj i dzisiaj Anna i Mania napisały:


    Dziękczynnie:
    za uratowane życie Prezydenta i pozostałych uczestników wypadku
    +++
    -------------------------------------------------------------
    +++

    Prosimy o nieustającą Opiekę nad naszym Prezydentem Andrzejem Dudą.

    +++
    -------------------------------------------------------------

    proszę o rozważenie wpisania jako Intencji Stałej ŻRFF podobnej w formie i treści do powyższych które oddawałyby naszą troskę o życie, zdrowie i misję Prezydenta Rzeczpospolitej
    kiedyś prosiłem o taka możliwość ale usłyszałem że mogę to zrobić indywidualnie - i zrobiłem - ale sądze że najwyższy czas umieścić taką Intencje oficjalnie w imieniu całego ŻRFF, nie pojedynczych Płatków
    jak sądzicie?
  • Jestem za, ale proszę Anię o decyzję.
  • może Zarząd podejmie decyzję żeby nie było żadnych obiekcji wobec kogokolwiek?
  • edytowano March 2016
    Absolutnie jestem za, ponieważ wczoraj przekonaliśmy się, że zbyt wiele osób (KOD) życzy Prezydentowi śmierci, a ktoś posunął się do usiłowania zabójstwa. Matka Prezydenta boi się o jego życie, mówi, że bez przerwy się modli. Musimy do Niej dołączyć, to nasz obowiązek. Zło nie może zwyciężyć.
    http://naszeblogi.pl/60798-obled
  • Koniecznie!
    +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Proszę o zmianę dotychczasowych intencji (są w dwóch miejscach) na:
    Marple + o uzdrowienie mojego męża Piotra
    + proszę o Boże światło i rozeznanie dla mnie i o wytrwanie
    + o nawrócenie dla moich rodziców i chrzestnych
    + o wiarę i zdrowie dla moich dzieci,
    + za rodziny oczekujące narodzin dziecka,
    + za dusze w czyśćcu cierpiące, szczególnie za naszych najbliższych zmarłych, za dusze dzieci, które zmarły przed narodzeniem

    dzięki

  • edytowano March 2016
    Marple, już zmieniłam u Cyrusa i na IVRP, tutaj mogę dopiero w niedzielę. Chyba, że Ania wklei wcześniej. :)
  • Tajest!
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.