Skip to content

Chwała Panu!

2»

Komentarz

  • Człowiek umieszcza w chwili uniesienia intencje modlitewne dla ŻRdFF a potem o części z nich zapomina. Przejrzałem wątek z intencjami na ten tydzień i część z nich się zdezaktualizowała:

    ++ za brata mojej sąsiadki, Jana, który cierpi na zaawansowanego raka. Panie Boże, wierzę, że jeśli tylko zechcesz, możesz go uzdrowić, ale niech Twoja wola się stanie, nie moja.



    Jak należało się spodziewać, zmarł. 

Jego stan w momencie zamieszczenia tej intencji był już bardzo ciężki.

    ++ za cud uzdrowienia Andrzeja (teścia Gnoja), który ma przerzuty w płucach.



    Andrzej poprzedził nas w drodze do Pana. 


    ++ o wyjście z problemów; moje sprawy zawodowe są teraz na zakręcie. Trochę się to wszystko plącze z innymi rzeczami.



    Nie mam teraz żadnych problemów a sprawy zawodowe są tak dobre, jak nigdy wcześniej nie były.

    ++ O cud uzdrowienia dla 2-letniej dziewczynki chorej na raka. Panie, ty jesteś wszechmocny. Wierzę, że jeśli taka jest Twoja wola, możesz ją uzdrowić.



    To córeczka mojego kolegi z b. pracy. Nie widziałem go przez dekadę, a 2 miesiące temu spotkałem go na Mszy. Dziewczynka ma teraz naście lat i jest zdrowa. 


    ++ o cud uzdrowienia małżeństwa Sławomira i Mai



    To byli moi sąsiedzi. Oni nie przywiązywali wielkiej wagi do religii. Ich małżeństwo rozpadło się z 10 lat temu w wielkim konflikcie. 
Kontakt mi się urwał po wyprowadzce.

    ++ Ewa zachorowała po raz czwarty na raka. Panie Jezu, wierzę, że jeśli tylko zechcesz, możesz ją uzdrowić.

    
Ewa wyzdrowiała, żyje i pracuje.

    Chwała Panu!

  • +++

    p.s.
    Pozostałych lekramodawców również proszę o aktualizację swoich Intencji

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.