Skip to content

11. listopada - setki wydarzeń i PAD

2»

Komentarz

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    ...i dlatego logiczne jest, że Pan Prezydent może w danym marszu wziąć udział dopiero po odzyskaniu ubecji.
    A kiedy w nim (pochodzie) pójdzie na czele, będziemy wiedzieć, że wygrana PiSu i zjednoczonej prawicy była rzeczywiście WYGRANĄ.

  • peterman napisal(a):
    Mózg Żakowera nadal skrywa w sobie całe uniwersum tajemnic.
    W tym mózgu zwija się wąż starożytny.
  • ..............
    Możesz odgrzebać te zdjęcia?

    Podczas blokady marszu przez lewaków (2010 ?) "blokada" przepuszczała kolejne oddziały milicji i była tylko pretekstem do blokowania marszu. Widać to na filmach z drona.

    W 2012 r., gdy poseł Artur Górski (PiS) uratował życie wielu ludziom, zatrzymując milicyjne armatki i ZOMO ruszające na tłum, prowokatorzy czekali razem z opancerzoną prewencją w okolicy kościoła św. Barbary.

    Prowokacje są co roku WŁAŚNIE PO TO, ABY MARSZ KOJARZYŁ SIĘ Z ZADYMĄ.

    Były na starym forumie (popzednim serwerze ex-cath) więc prośba do adminów itp kolegów co się w tym znają. U mnie niestety nie ma bo mi się pecet (HDD) znarowił i wsio się poszło w las........


  • Rozmów na forach, zdjęć i filmów o kolejnych marszach 11.11 było tyle, że kto chciał, ten zdanie sobie wyrobił i bez uczestnictwa na żywo. Teraźniejsza niewiedza może wynikać z uprzedniego braku zainteresowania lub ze złej woli. To ostanie bywa zewnętrznym objawem zaczadzenia ideologicznego. Skończę, żeby nie było, że ad personam.
  • Taaa jasne, tak ta szuria z JBPP rozwaliła krzesłami kampanię Hrabiego Bulla, że o mało co nie został on ponownie wybrany na stolec pod Małym Żyrandolem... Dzięki Bogu kampania Andrzeja Dudy i Beaty Szydło była na tyle rozsądnie przeprowadzona i umiarkowana w swojej ekspresji, że umożliwiło to zjednanie wielu wyborców z tzw. centrum, którzy tego właśnie oczekują od przywódców politycznych (a nie okrzyków na wiecach, wymachiwania krzesłami, a tym bardziej innymi, bardziej niebezpiecznymi przedmiotami) i w konsekwencji podwójny sukces wyborczy tego roku. Bez zmiany wizerunkowej PiS na partię rozważnej i umiarkowanej centro-prawicy na pewno tego sukcesu by nie było. Natomiast co do twoich inwektyw pod moim adresem i wściekłego, irracjonalnego ataku furii w tym wątku:
    Kluby "GP" koleś (ot i kultura oraz maniera przekręcania nazw własnych przez internetowych gupoli) ryzykowały i ryzykują codziennie w walce o Prawdę i prawdziwie Wolną i Niepodległą Rzeczpospolitą. Ich działacze znani są z imienia i nazwiska, znane są ich funkcje społeczne jak pełnią na parafii, miejsce zamieszkania i wykonywane zawody. Nie kryją bynajmniej się w anonimowym tłumie i nie zakrywają swoich sympatycznych ćwarzy, żeby porzucać sobie w polucjantów petardami, czy czymś tam innym i poganiać z nimi po ulicach. Znam sprawę Starucha, więc nie szarżuj tutaj i nie epatuj jego przykładem. Mam podać tobie przykłady ludzi związanych ze środowiskiem "GP", których system III RP niszczył i gnoił od początku lat 90-tych?
  • I masz tutaj, przeczytaj sobie, czym zajmują się te "GuPole", kiedy ty podniecasz się nie wiadomo kim i czym:
    http://niezalezna.pl/72616-wyrzucic-esbekow-ze-sluzb-tylko-w-gazecie-polskiej-projekt-reformy-sluzb-specjalnych
  • edytowano November 2015
    A "GazWyb" startuje z własnym marszem
    http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19142124,solidarnosc-zamiast-nacjonalizmu-w-sobote-marsz-w-warszawie.html
    Termin jak najbardziej wskazany - 7 listopada czyli rocznica bolszewickiego przewrotu.
  • Kluby GP ok
    Kibice ok
    Narodowcy ok
    W większości
  • Ataki na RN też są infantylne. Niezależnie od tego, jakim dupkiem jest Winniczek, to nie zapominajcie, że właśnie młodzież z RN i kuce rozwalili wiosną kampanię KOmorowskiego. Jakoś Kluby GuPola nie przychodziły z krzesłami...
    _____________________

    Kuce tak. Ludzie od Brauna tak. Nawet jakaś młodzież z PiSu "incognito" tak ("niech zmieni pracę i weźmie kredyt"). O jakiejś akcji ruchaczów natomiast nie słyszałem. Co do Brauna to przypominam był konkurencyjnym kandydatem wobec kandydata RN.
  • Z FB, kulega naszego czwórforumkowego kulegi, aktywisty RN, w tomacie śmierci tajsza Kiszczaka:
    "Sława śp.Gen.Kiszczakowi, za gromienie żydosolidarnosci, za akcje "Hiacynt "w której napietnował pedałów, spoczywaj w pokoju Towarzyszu. R.I.P"
    "Chwała narodowemu skrzydłu PZPR"

    Naprawdę będziecie twierdzić, że tacy ludzie również OK.? Naprawdę chcecie, żeby coś Was z takimi ludźmi łączyło?
  • a na moje zapytanie, czy chwała również tajszom moczarowcom i grunwaldowcom oraz tajszom-PRONciom, taka odpowiedź tegoż exemplum: "Tak jesteśmy Moczarowcami,itd.reaktywowaliśmy ZPR Grunwald wraz z narodowymi komunistami i jako endecy jesteśmy z tego dumni!"
    Dziękuję, postoję. Popłuczynom endeko-bolszewii mówię swoje stanowcze, proletariackie NIET! Albo No Pasaran! jak kto woli
  • edytowano November 2015
    Ludzie rozmaite durnoty wypisują. Nakłonienie kogoś do czytania durnot i emocjonowania się nimi, jest marzeniem każdego rednacza brukowca. Jeżeli powyższe cytaty będa oficjalną linią tej czy innej opcji, dane mi będzie dowiedzieć się bez zbednych wysiłków ze strony Szanownego. Ponieważ na razie nic mi nie wiadomo iż jest to oficjalne stanowisko ruchaczy, tedy powyższa enuncjacja ma dla mię wartość zbliżoną do rozkładówki superaka - może interesująco wygląda ale (pardon) gówno warta.
  • RN Kulego to nie jakieś określone poglądy, czy linie programowe. RN to stan umysłu i duszy.
    A powyższe cycate doskonale egzemplifikują, jaki ten stan właśnie jest
  • Szanowny próbuje analizować stan umysłowy Szwejka, a otrzymane wyniki rzutować na całą c.k. armię.
    Sam się sobie dziwię, po co to piszę, skoro i tak spłynie jak po kaczce.
  • To też tylko jakiś wytrysk ekspresji umysłowej Szwejka?
    image
  • edytowano November 2015
    Jeżeli mamy rozmawiać jak poważni ludzie, to oprócz wrzuty z plakatem niewiadomoskądiodkogo, przydałby się minirisercz na temat pochodzenia tegoż.

    Wołkowa polecam, do poduszki.


    edit:
    Zajrzałem na fejsbuka, na stronę jak na plakacie z Kiszczakiem. Polecam zrobić to samo.
    Plakat powyżej jest wypluty z generatora, który oni udostępniają. Można sobie wstawić goła babę, Żyda w jarmułce lub Pastorę z kałasznikowem. Trzeba takie zdjęcie najpierw samemu zorganizować, bo u nich niet. To nie jest profil narodowców ani smarkaczy od Mikkego, tylko jakichś nastoletnich nihilistów, niewykluczone że pod przywództwem dyskretnego oficera prowadzącego. Ich produkty do złudzenia przypominają "demaskatorski" gnój od Stonogi, a różnica polega na sformatowaniu pod inną grupę docelową. Równie dobrze, to może być służbowy "honey pot" do zbierania pod skrzydła szajbniętych ekstremistów, a po sąsiedzku - obużonych (ort. mor.) patriotów.

    W kontekscie ostatniego zdania, nie sposób przeoczyć, że Szanowny właśnie połknął robaka, haczyk, spławik i metr żyłki. Niewiele brakowało, a wciagnąłby do swego bajora całą wędkę razem z operatorem.
  • Dobra dobra, Kulega może sobie swoje kwieciste i metaforyczne nieszpory odprawiać dalij, na forumkach albo i nawet w Tygodniku Wędkarskim. Czytam to tutaj to tam tych ludzi i już dawno przejrzałem, co w ich łepetynach i duszach pogrywa. Od początku słychać tam tylko nutę kazaczoka z artystycznymi przysiadami. Nie ulega dla mnie żadnej wątpliwości, że to całe środowisko skupione wokół tajszy Zawiszy i Winnickiego to bugodrzańskie tituszki, czy z własnej woli, czy zadaniowane, tego nie wiem. Wiem natomiast jedno, że bardzo słuszną decyzję podjął PAD w kwestii propozycji maszerowania u boku takich ludzi. Podobnie zresztą od kilku lat Jarro i PiS oraz moje środowisko Klubów GP organizując własne obchody 11 Listopada w Krakowie. Jakoś na obchodach krakowskich żadnych zadym nie ma, czy prowokacji. A przecież również zgromadzone są tam tłumy i bez problemu służby takie i owakie mogłyby je zorganizować, gdyby chciały. Chyba wypływają z tego określone wnioski, nieprawdaż Randolfie? W każdym bądź razie życzę miłego maszerowania u boku ludzi, którzy fascynują się np. takimi zespołami i poważnie traktują teksty ich utworów. Może ten zespół wg Ciebie również nigdy nie istniał i nic takiego nie wypuścił ze swoich słowiańskich, prawdziwie polskich paszczy?:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.