Skip to content

KOP dla KOD

Hej słuchajcie pojawiło się coś nowego po naszej stronie jako contra dla KODzików. Nazywa się to Komitet Obrony Polski i zbierają się tam ludziki na FB. Właśnie ktoś mnie tam dołączył. Jesteście też tam już?
https://www.facebook.com/groups/1679230512290993/1679251205622257/?notif_t=group_activity
«1

Komentarz

  • nie mam fejsa
  • Ale to jest grupa zamknięta. Mógłby Kolega utworzyć konto na FB i tylko w tej grupie się udzielać
  • Edenu, a na czym polega to "udzielanie się"?
  • Nie lubię.
    To jest reaktywne do reaktywnego ruchu. Protest przeciwko ruchu protestu. Plus naśladownictwo.
    Trzeba budować swoją siłę, pokazywać swoje wartości, a nie zajmować się wtórnikami.
  • Nie mam konta na FB, bo nie chcę.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Pamiętajcie moi drodzy, że to fejsbuk wygrał wybory. Mam bardzo krytyczne nastawienie do tego czegoś, ale jest to znakomite narzędzie propagandy i to takiej (nomen omen) społecznościowej. Szczególnie kiedy nie ma się praktycznie niczego innego.

    JORGE>
  • Nie jestem i nie będę.
    Ufam, że Polskę obroni polski rząd.
  • marniok napisal(a):
    Edenu, a na czym polega to "udzielanie się"?
    No komentujemy zamieszczane przez innych użytkowników posty. Zamieszczamy swoje wpisy. Można zamieszczać zdjęcia, memy, filmiki etc. żeby tylko zgodne z linią grupy ;) I jeżeli ktoś zakłada nowe konto wcale nie musi podawać swojego prawdziwego imienia i nazwiska, może operować podobnie jak tutaj jakimś wymyślonym przez siebie nickiem. Ja na FB operuję moim prawdziwym imieniem i nazwiskiem i ładuję na publiczną cały czas pisoski agit-prop. Nie pękam nic. Najwyżej przyjdą po mnie i mnie zajebią ;)
  • JORGE napisal(a):
    Pamiętajcie moi drodzy, że to fejsbuk wygrał wybory. Mam bardzo krytyczne nastawienie do tego czegoś, ale jest to znakomite narzędzie propagandy i to takiej (nomen omen) społecznościowej. Szczególnie kiedy nie ma się praktycznie niczego innego.

    JORGE>
    Dokładnie Horche. Oj ile ja się narobiłem na FB tego roku i podczas kampanii prezydenckiej i parlamentarnej. Już 3 dni po zawale, kiedy leżałem jeszcze w szpitalu na oddziale kardiologicznym ładowałem na FB agit-prop, bo był akurat gorący czas pomiędzy I i II turą wyborów prezydenckich. Niektórzy nawet mówili, że zawał dostałem przez to zaangażowanie silne i emocjonalne. Może i dlatego teraz tak reaguję?
  • Właśnie znalezione na KOPie:
    image
    :D
  • Przede wszystkim fejsbuk przełamał barierę kluczową - jestem sam. Okazało się, że wśród znajomych których ludzie pozapraszali jest sporo osób o poglądach podobnych, po których się nigdy nikt tego spodziewał. Dla wielu to było bardzo ważne. Po drugie fejsbuk pokazał totalną przepaść między stronami. Ci debile nie mają żadnych szans. Muszą się hamować z inwektywami bo każdy rozmawia pod swoim nazwiskiem praktycznie. Okazało się, że pusto we łbach jest. No i jeszcze inne aspekty pozytywne fejsbuka, których nie będę wymieniał, bo to oczywiste. Powiem tak, do momentu kiedy fejsbuk istnieje w takiej formie jak obecna, nie ma mowy o praniu mózgów ludziom tak jak to wyglądało kiedyś (przez TV, prasę, czy portale). Taki psiukus wyszedł.

    Ale ja tam nie wrócę. Bo to gówno to jest totalna strata czasu (chyba, że ma się cel) i uzależnia.

    JORGE>
  • wirtualnie spełniam sie tu a i tak mam mało czasu więc nie ma sensu jeszcze bardziej sie rozdrabniać ze szkodą dla samych inicjatyw
    w realu jest aż nadto możliwości naparzanek i rzeczywistej działalności, której małe-co-nie-co zasmakowałem

    na razie sie wstrzymam
  • Uwielbiam Horche patrzeć na FB jak wiją się z BULU, wściekłości i bezradności różne PeOfile i lemingi, którzy pozapraszali mnie najpierw do znajomych, a później musieli obcować z moim pisoskim agit-propem. Oni wrzucali sobie zdjęcia z jakichś wczasów, turniejów tenisowych, wesel, chrzcin etc., a ja cały czas młócka kijem bejsbolowym między oczy z niezależnej, wsieci, czy gazetypolskiej. Normalnie niektórzy takiej kurwicy dostawali, że albo od razu mnie blokowali, albo wchodzili w dyskurs w którym jeszcze bardziej się nakręcaliśmy. Przed wyborami samorządowymi "znajomy" na FB, jeden z czołowych Plaćfusów na mojej parafii coś tam pieprzył o daninie narzuconej na Lasy Państwowe, że to słuszne, sprawiedliwe i w ogóle cacy, bo LP to w końcu majątek narodowy i zyski z niego mają służyć całemu społeczeństwu... ble ble ble. Takie tam pitu pitu PeOfilne. Ja mu na to z mańki od razu napisałem, że tak tak wiemy, przecież wy zawsze wszystko dla szczęśliwości Ludu Pracującego Miast i WSI... I żeby kity to sobie wciskał młodszemu bratu, również Plaćfusowi, bo my dobrze wiemy, że chodzi o to, żeby mieli kaskę na kampanię wyborczą do samorządów, żeby wyremontowali trochę dróg gminnych i powiatowych przed zbliżającymi się wyborami. Jak ten nie wyskoczył na mnie, że to pisoskie kłamstwo i oszczerstwo, że wcale to nie jest ich celem. Na co ja jemu jesteś z Partii Oszustów i złodziei więc nie wierzę tobie. A on nie wytrzymał już tej Partii Oszustów i odpisał mi na koniec: A ty jesteś z partii pedałów... :D No i zaraz mnie zablokował, żebym już nic nie mógł komentować na jego profilu. Wiesz Horche kim jest dzisiaj ten gostek? Burmistrzem mego miasta... :D ale jaja ale jaja :D
  • Jeśli lis się wścieka, że fb i TT zostały strollowane przez pisiorów, to ChNiNKChP! I tak trzymać. Jedna wrzutka tu, inna tam i leming pierzcha. :D
  • Tak więc nie mówcie mi o jakichś rozterkach. Oni mnie naprawdę zapierdolą jak tyko będą mogli. Znają moje imię i nazwisko, wiedzą gdzie mieszkam, gdzie pracuję. Mają mnie jak na widelcu :D
  • Gdyby coś Eden, to daj znać bo ja się ostatnio strasznie zastałem i trochę gimnastyki się przyda.
  • edytowano December 2015
    Spędziłem parę chwil nad lekturą kolejnych niusów na walterowskich portalach i muszę przyznać, że był to całkiem miło spędzony czas. Każda wypowiedź ałtoryteta zostaje zrównana z ziemią w fali komentarzy, które zbierają pozytywne oceny. Od interii po onet, pod wszystkimi artykułami, trwa totalny hejt na KOD-y, PO, Rumuna i Balcerowicza. Kiedy demonstrują, to już nie mają czasu na komentowanie najwidoczniej.
  • Ale na twiterze ostatnio wezbrała fala antypolskiego hejtu, widać mobilizację.
  • extraneus napisal(a): Ale na twiterze ostatnio wezbrała fala antypolskiego hejtu, widać mobilizację.
    Kasa, perspektywa utraty kasy, plus palikociarnia. Jak odejmiemy motywowanych ekonomicznie to nic się nie zmieniło.

  • Wojna wojna wojna.
  • Dopóki nie zrobią porządku z mediami, nie będzie dobrze. Wczoraj mnie szlag trafiał, jak wchodziłam na durną interię. Same peany na cześć tych doopków z kodzikami. Aż się niedobrze robiło od razu po wejściu na główna. Tv już nie oglądam wcale. Nie dają spokoju nawet w nocy. Nie wierzę, że tego nie można zmienić.
  • Kochani, na KOPie już jest nas ponad 700. KOP działa również na ćwierkaczu, jeżeli ktoś tam ma konto i nie chce zakładać na FB
  • Cyrylica napisal(a):
    Dopóki nie zrobią porządku z mediami, nie będzie dobrze. Wczoraj mnie szlag trafiał, jak wchodziłam na durną interię. Same peany na cześć tych doopków z kodzikami. Aż się niedobrze robiło od razu po wejściu na główna. Tv już nie oglądam wcale. Nie dają spokoju nawet w nocy. Nie wierzę, że tego nie można zmienić.
    Za to komentarze czyta się miło.
  • z ciekawości wszedłem na onet i wśród komentarzy nie znalazłem ani jednego popierającego działania KOD
    poczytajcie se http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komentarze-po-demonstracji-kod/np9x32
    tak jak mówiłem zaczynają się sami wykańczać
    no, mniót na serce :D
  • Gdzieś nam w tle umyka Kukiz. Z tego co widać został wciągnięty w grę i stanął po stronie PiSu. Bo i nie ma wyjścia. A do tego wali w KOD. Pytanie zasadnicze jest jednak takie, co na to wszystko elektorat Kukiza, bo to chyba nie jest takie oczywiste ? Bo jego żołnierze w Sejmie chyba są w małym szoczku. Na dzień dobry trafili na największy burdel i napierdalankę w historii tej instytucji, widzą to wszystko od wewnątrz.

    JORGE>
  • edytowano December 2015
    @Eden
    <>
    Dokładnie Horche. Oj ile ja się narobiłem na FB tego roku i podczas kampanii prezydenckiej i parlamentarnej. Już 3 dni po zawale, kiedy leżałem jeszcze w szpitalu na oddziale kardiologicznym ładowałem na FB agit-prop, bo był akurat gorący czas pomiędzy I i II turą wyborów prezydenckich. Niektórzy nawet mówili, że zawał dostałem przez to zaangażowanie silne i emocjonalne. Może i dlatego teraz tak reaguję?


    Szacunek.
  • Eden napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Pamiętajcie moi drodzy, że to fejsbuk wygrał wybory. Mam bardzo krytyczne nastawienie do tego czegoś, ale jest to znakomite narzędzie propagandy i to takiej (nomen omen) społecznościowej. Szczególnie kiedy nie ma się praktycznie niczego innego.

    JORGE>
    Dokładnie Horche. Oj ile ja się narobiłem na FB tego roku i podczas kampanii prezydenckiej i parlamentarnej. Już 3 dni po zawale, kiedy leżałem jeszcze w szpitalu na oddziale kardiologicznym ładowałem na FB agit-prop, bo był akurat gorący czas pomiędzy I i II turą wyborów prezydenckich. Niektórzy nawet mówili, że zawał dostałem przez to zaangażowanie silne i emocjonalne. Może i dlatego teraz tak reaguję?
    To tym bardziej chłopie weź wrzuć na luz!
  • Ale plus jest taki, że Kukiz może stać się tym dla PiSu, czym był pali**t dla po.
  • celnik.mateusz napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Pytanie zasadnicze jest jednak takie, co na to wszystko elektorat Kukiza, bo to chyba nie jest takie oczywiste ?
    Znaczy nie ma znaczenia, co myśli elektorat Kukiza, bo to inicjatywa jedno-kadencyjna. Zdziwiłbym się gdyby było inaczej.
    A wg mnie ma zasadnicze znaczenie, m.innymi właśnie dlatego, że zaraz ich nie będzie. Ale elektorat pozostanie. Przypominam, że to był elektorat, który miał dość PO, jednocześnie ci ludzie byli negatywnie nastawieni do PiS. Pytanie jak to się zmieniło, czy w wyniku rozpierduchy i zachowania Kuzkiza jego wyborcy jednak trochę inaczej patrzą na PiS. To jest ważne.

    JORGE>
  • edytowano December 2015
    Eden napisal(a):
    Kochani, na KOPie już jest nas ponad 700. KOP działa również na ćwierkaczu, jeżeli ktoś tam ma konto i nie chce zakładać na FB

    image
    http://wmeritum.pl/facebook-uwaza-polska-gowno/

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.