Skip to content

VIII Rocznica powstania ŻRFF

2»

Komentarz

  • apel do naszego ks. Promotora o ustalenie jak najszybciej miejsca i terminu kolejnego spotkania, w 2017 roku, oraz serdeczna prośba do warszawskiego oddziału ŻRFF o rozpoznanie terenu w stolicy pod kątem zorganizowania obchodów 10 lecia naszego dzieła w Warszawie...
  • A może na Jasnej Górze? Od dawna mi się marzy uroczyste spotkanie ŻRFF u stóp Królowej - i że wtedy policzymy głosy :)

    Dziękuję za relację i proszę o więcej
  • może w przyszłym roku, IX rocznica, spotkamy sie u Pani Jasnogórskiej?
    czasu jest tak dużo że każdy może to uwzglednić w swoich planach

    a cóż tak zamilkli rocznicowi biesiadnicy?
  • edytowano March 2016
    Dostałam już fotki, ale coś nie mogę się pozbierać.
    Zdjęcia wykonała Jola i Ahawa. Dziękujemy!
    Zacznę od fotografii zbiorowej. Kiepsko to wyszło, ale jest jedyna.
    Czekam, może jeszcze ktoś jakieś podrzuci :)

    image

    Kilka zdjęć z wnętrza kościoła

    image

    image

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tort od Joli

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano March 2016
    Ksiądz Wojciech Ignasiak z Księgą ŻRFF

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano March 2016
    Stoliczek nakrył się :)

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • image

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Herbatka na stojąco

    image

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • image

    image

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano March 2016
    Rosną nam Mali Rycerze :)

    image

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Figura Matki Bożej z La Salette

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ale elegancka uroczystość! W imieniu Mazowsza dziękuję za modlitwy i reprezentowanie Dam i Rycerzy.
    Ukłony dla obecnych na VIII rocznicy i dla KAni za album.
    Bóg zapłać!
    PS. Fajnych chłopaczków ma Marniok. :-)
    Atmosfera - faktycznie rodzinna.
  • Aniu dzieki za zdjęcia.
    Twoje są dobrej jakości przynajmniej :-)
    próbke tych które dostałem od @Ahawy pokazuje to zbiorowe - niestety moi chłopcy nie potrafią zrobić wyraźnych zdjęć - a oni opanowali jego aparat...
    może @TecumSeh coś wrzuci bo tez robił zdjęcia
  • masz na myśli to zdjęcie?
    :D

    image
  • edytowano March 2016
    AHAWA napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Aniu dzieki za zdjęcia.
    Twoje są dobrej jakości przynajmniej :-)
    próbke tych które dostałem od @Ahawy pokazuje to zbiorowe - niestety moi chłopcy nie potrafią zrobić wyraźnych zdjęć - a oni opanowali jego aparat...
    może @TecumSeh coś wrzuci bo tez robił zdjęcia
    niektóry całkiem niezłe im wyszły, trochę przypadkowo ale mi się podobają szczególnie to takie zamazane co widać jak trzymasz różaniec a w tle twoja żona z dzieckiem
    Nie robiłam zdjęć. Wszystkie otrzymałam od Joli i Ahawy.
    Fotki nieco ulepszyłam Picasą. To rozmazane ominęłam, mimo Twej rekomendacji.


    To my, z duszami na ramieniu :D
    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano March 2016
    poprawki pierwotnego tekstu

    Na miejscu miłe zaskoczenie było nas całkiem sporo:
    AnnaE, JolaK, Hilda Srebrna, Elo, Jerzy, TecumSeh, Kamil, Ahawa, Rucit, ja oraz mój Kamil i Szymon.

    Na Mszy Św., którą odprawił ks. Wojciech Ignasiak, towarzyszyliśmy członkom miejscowego Ruchu Światło-Życie, to była msza Wspólnoty Foz-Zoe dla regionu.
    Po Mszy Świetej "małe-co-nieco" okazało się całkiem spora imprezą.
    Towarzyszyła nam oczywiście Księga Żywego Różańca z historycznymi kartami dr.Morelasa uzupełniona o aktualny skład 15 Róż ŻRFF - dziękuje raz jeszcze KAni za super prezent.
    JolaK jak zawsze wzięła na siebie sprawę tortu rocznicowego.
    Reszta towarzystwa zastawiła stół wiktuałami.
    Wspólnie z nami przez chwilę biesiadował ksiądz dobrodziej z parafii Świętego Michała Archanioła.
    Nie zapomnieliśmy o nieobecnych a zwłaszcza o zmarłych z naszej wspólnoty różańcowej, odmówiliśmy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia i dziesiątkę Różańca również w ich intencji.
    +++
    Ks. Wojciech Ignasiak udzielił błogosławieństwa wszystkim Damom i Rycerzom ŻRFF.
    Życzył nam wytrwałości w modlitwie różańcowej.
    Bóg zapłać!
    +++

    Rozmowy były bardzo gorące a atmosfera typowo rodzinna, pierwsza nieśmiałość szybko ustąpiła serdeczności i radości ze spotkania.
    Gdyby nie obowiązki zawodowe i konieczność powrotu z pewnością do późnego wieczoru siedzielibyśmy w salce z której korzystaliśmy dzięki gościnności Ośrodka Szkoleniowego im. ks. Franciszka Blachnickiego prowadzonego przez ks. Ignasiaka.
  • Może Ahawa też coś wyklika?
    Jeśli pozwolisz, skopiuję i wkleję na stronę zrff.pl
    =D>

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Bóg zapłać za to, że tam byliście. Zdjęcia śliczne, rycerzyki wzruszające. :)
    +++
  • AnnaE napisal(a):
    Może Ahawa też coś wyklika?
    Jeśli pozwolisz, skopiuję i wkleję na stronę zrff.pl
    =D>
    to dzięki sugestiom Ahawy powstał ostateczny tekst, który może być oficjalnym - no problem.
  • Cyrylica napisal(a):
    Bóg zapłać za to, że tam byliście. Zdjęcia śliczne, rycerzyki wzruszające. :)
    +++
    za rok musisz obowiązkowo do nas dołaczyć, nie ma zmiłuj... [-X
  • marniok napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Bóg zapłać za to, że tam byliście. Zdjęcia śliczne, rycerzyki wzruszające. :)
    +++
    za rok musisz obowiązkowo do nas dołaczyć, nie ma zmiłuj... [-X
    Co daj Boże. :)
  • marniok napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    Może Ahawa też coś wyklika?
    Jeśli pozwolisz, skopiuję i wkleję na stronę zrff.pl
    =D>
    to dzięki sugestiom Ahawy powstał ostateczny tekst, który może być oficjalnym - no problem.
    Dziękiu :)
    To może ten pierwszy wyedytuj i zmień np. na +?


    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • nie da rady nanieść poprawek bo edytować można post tylko przez 24h
  • marniok napisal(a):
    nie da rady nanieść poprawek bo edytować można post tylko przez 24h
    A mi pozwolisz?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • siem pyta....no pewnie
    bierz i walcz...
  • edytowano March 2016
    image
    [dyg]

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.