Skip to content

propozycja na "sklejenie" Polski.

edytowano March 2015 w Poradnik


bardzo polecam.

«1

Komentarz

  • A po co przyklejać (polskojęzycznych) Prusaków i Moskali do Polaków? Niech wracają do siebie, szerokiej drogi.
  • edytowano February 2016
    mowisz Rymkiewiczem.
    coz, Bobola jest podobnym don ...radykalem.
  • Nie życzę sobie aby do mnie przyklejano na siłę s/synów i złodziei i zdrajców.
  • @Fatus

    ja tez sobie tego nie zycze, ale juz tych, ktorych zaczipowali- why not?
  • balbina napisal(a):
    @Fatus

    ja tez sobie tego nie zycze, ale juz tych, ktorych zaczipowali- why not?
    Mam mieć coś wspólnego z człowiekiem, który dał sobie okaleczyć duszę? Ratunku, zabierzcie mnie stąd!

    Mam problem z Gowinem i Morawieckim, czemu wiele razy dawałem tu wyraz. Gniecie mnie, że tacy panowie są po mojej stronie.

    Że wyjąca swołocz spod krzyża na KP jest przeciw mnie? Trwaj chwilo, jesteś piękna. Jedyny problem jest taki, że mógłbym o sobie za dobrze pomyśleć.

  • oj Losie,
    twoja dusza tez jest okaleczona bosmy wszyscy grzesznicy.

    jedni bardziej, inni mniej, swiadomie.
    slowo klucz - chip.
  • To co piszesz jest niezgodne z moimi przekonaniami religijnymi.
  • edytowano February 2016
    Zalozyciel mojej religii, modlacy sie na kilkanasie godzin przed wlasna meka, o Jednosc - bardzo daje mi do myslenia.

    nasz Problem, Polakow, polega na tym, ze dawno nie widzielismy Tego Zalozyciela wymachujacego nahajami w tych co robia z tej jedynosci bazar, no ale Minister Macierewicz pozwala miec nadzieje, ze wkrotce i ten twarz Zalozyciela ujrzymy.

    juz to kiedys napisalam: nie jestem za Milosierdziem über Alles.

  • Porządek must sein czy tak jakoś. A więc zanim mi ktoś coś do podeszfy przeklei to:

    1) Publiczne przyznanie się do win i popełnionych przestępstw
    2) Zadośćuczynienie z nawiązką
    3) Wycofanie się z życia pOOblicznego i odejście z zajmowanych stanowisk
    4) Pokuta


    I wtedy może znajdzie się jakiś dotąd nie wynaleziony jeszcze klei co przyklei ich do moich butów.

    A na razie to omijam z daleka i z obrzydzeniem.
  • loslos
    edytowano February 2016
    balbina napisal(a):
    Zalozyciel mojej religii, modlacy sie na kilkanasie godzin przed wlasna meka, o Jednosc - bardzo daje mi do myslenia
    O jedność z potępionymi? Ciekawe666. Jak ta religia się nazywa i kto jest tym założycielem?

  • Panowie Szanowni,

    z zamieszczonego wyzej materialu absolutnie nie wynika, ze pojednanie ma sie dokonac miedzy Poalkami a zdrajcami.
    mowimy o pojednaniu Polakow, z ktorych zrobiono (by Ziemniak) Tutsi i Hutu.

  • Zrobiono na siłę? Pomimo ich protestów? Zmuszono ich do np: sikania na znicze?

    Cosz kurza stopa piwem ich poili czy co?
  • edytowano February 2016
    Jak się mam skleić z takim czymś?:

    "Mąż Jolanty Szymanek-Deresz, zmarłej w katastrofie smoleńskiej, dodaje, że szef MON 10 kwietnia "uciekał z Katynia jak ostatni tchórz".

    albo

    "Do katastrofy w Smoleńsku doszło dlatego, że w skrajnie niesprzyjających warunkach atmosferycznych piloci zeszli zbyt nisko, będąc pod presją tego wszystkiego, co działo się za ich plecami. Mówię to najdelikatniej, jak potrafię - tłumaczy w rozmowie z "DGP" Arabski."

    Pytam się jak?

    ps

    I nie chodzi tylko o sklejenie się z w/w s/synami. Ktoś ich popiera, ktoś ich wspomaga, ktoś ich chroni, i ktoś ich s/syństwo sączy w nasze uszy dzień w dzień.

    I ja mam się z tą armią szatańskiego pomiotu skeić?
  • Fatus

    przepraszam, to nie prowokacja: powiedz mi w czym sie roznisz od tych, ktorzy dostaja orgazmu na slowa takich kanalii?
    po co tego sluchasz? po co to cytujesz?
    zeby przezyc emocje, innego rodzaju niz "oni" ale rowniez emocje.
    jak dlugo jeszcze zamierasz podniecac sie takimi tekstami?
  • balbina napisal(a):
    Fatus

    przepraszam, to nie prowokacja: powiedz mi w czym sie roznisz od tych, ktorzy dostaja orgazmu na slowa takich kanalii?
    Balbino, od lat nic mnie nie oburzyło tak, jak sugestia, że fatus może od tych kanalii się nie różnić albo różnić mało. Sugerowałbym przeprosić.

  • Ech balbino...

    Jestem jak słoń. Mam grubą skórę więc trOOdno mnie zranić. Lubię fistaszki i nie zapominam, nigdy, przenigdy krzywd które z radością wyrządza się słabym i bezbronnym.
  • Pax między chrześcijany, Pax. Tylko to może nas teraz uratować. Koleżanka Balbina w jednym ma akurat pełen recht: Jeżeli będziemy nienawidzić ich i pogardzać nimi, jak oni nienawidzą nas i nami gardzą, to już przegraliśmy. To błędna droga. A Zły tylko łapska zaciera, kiedy na nią wkraczamy. "Ale zbaw nas Boże od nienawiści i od pogardy uchowaj nas Panie"
  • fatuswombatus napisal(a):
    Ech balbino...

    Jestem jak słoń. Mam grubą skórę więc trOOdno mnie zranić. Lubię fistaszki i nie zapominam, nigdy, przenigdy krzywd które z radością wyrządza się słabym i bezbronnym.
    Fatus, przeciez wiesz, ze cie lubie;)

    ale to jest jednak cos nad czym nie panuje, choc juz nie wchodze do WSieci: nieustanne cytowanie zdrajcow, zaprzancow, zlodziei i mordercow. jestem na biezaco z tym co w GW choc nigdy tej gadzinowy nie czytalam.

    sami ich legitymizujecie.
    a przeciez mamy to sczescie, ze Antoni ruszy pelna para i on ten gnoj, za nas na siebie wezmie.

    my zas skupmy sie na tym co jescze da sie ratowac.

    naprawde? ani jednego okrzyku zachwytu nad Bobola?!

    szkoda.


  • Bobola jest super. Ale... na dziś i po ludzku nie widzę szansy na sklejenie, co najwyżej na współistnienie w obozach oddzielonym solidnym murem demarkacyjnym. Nie ma punktów stycznych między zaangażowanymi, polaryzacja jest totalna, a magma powszechna ma to i tak w dupie.
  • Metojkowie. Tyle im mogę dać i uważam, że jestem strasznie hojny. Mogą zarabiać, rozmnażać się, korzystać z rozkoszy świata do woli, do jednego ich tylko nie dopuszczę - do decydowania o Polsce. To możemy robić tylko my - Polacy.
  • balbina napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Ech balbino...

    Jestem jak słoń. Mam grubą skórę więc trOOdno mnie zranić. Lubię fistaszki i nie zapominam, nigdy, przenigdy krzywd które z radością wyrządza się słabym i bezbronnym.
    Fatus, przeciez wiesz, ze cie lubie;)

    ale to jest jednak cos nad czym nie panuje, choc juz nie wchodze do WSieci: nieustanne cytowanie zdrajcow, zaprzancow, zlodziei i mordercow. jestem na biezaco z tym co w GW choc nigdy tej gadzinowy nie czytalam.

    sami ich legitymizujecie.
    a przeciez mamy to sczescie, ze Antoni ruszy pelna para i on ten gnoj, za nas na siebie wezmie.

    my zas skupmy sie na tym co jescze da sie ratowac.

    naprawde? ani jednego okrzyku zachwytu nad Bobola?!

    szkoda.


    Sie nie martw :) Jest OK
  • dla nawróconego złoczyńcy świadomość tego, co zrobił, kim był, jest straszną karą - a jej złagodzenie istnieje tylko w możliwości (choćby częściowej) pokuty
    pokuty podejmowanej z chęcią, upragnionej
    tak jak w przypadku Hoessa

    dla nawróconych zdrajców surowa kara ma być upragnionym wybawieniem
    a nie - udawanie że nic się nie stało, teraz sklejamy to, co pękło, powszechne "kochajmy się" zdrajców i zdradzonych, radosny taniec na niepogrzebanych wciąż trupach ofiar
  • W takich chwilach zazwyczaj wklejam klasyka.

    http://rebelya.pl/forum/watek/3357/
  • Kult Panzgodzizmu i św. Spokoja to nie tylko dominujący trynd kulturowy i ideowy, że tak rzeknę, III RP. On tak naprawdę na dobre zagościł się pomiędzy Odrą a Dnieprem jeszcze w czasach sarmatyzmu i I RP. Zachwalał go Kochanowski w swoich fraszkach, a także inni narodowi wieszcze i pisarze. Jak to szło? "Zgoda! Zgoda! A Bóg wtedy rękę poda!"
  • Bóg nie podaje ręki złemu łotrowi, Edenie
  • agent napisal(a):
    Bobola jest super. Ale... na dziś i po ludzku nie widzę szansy na sklejenie, co najwyżej na współistnienie w obozach oddzielonym solidnym murem demarkacyjnym. Nie ma punktów stycznych między zaangażowanymi, polaryzacja jest totalna, a magma powszechna ma to i tak w dupie.
    na to wlasnie zwracaja uwage rozmowcy: Bobola przepowiedzial zmartwychwstanie Polski na 100 lat przed, zas to, ze bedzie jej patronem wciaz sie nie do konca spelnilo (bo ma byc glownym, obok Wojciecha i Stanislawa). W prywatnych potrzebach dziala b. szybko ale w spolecznych jest to b. "rozciagniete w czasie". Zwraca na to uwage ks. Prälat: to nie bedzie prosta sprawa, ale skoro sw. Bobola znow sie objawil to znaczy, ze ma nam cos do powiedzenia.
  • jak można skleić łajno ludzkie z bohaterstwem?
    http://rebelya.pl/forum/watek/83188/?page=1#post-2385068
  • Znakomity odpór w tomacie sklejania dał w dzisiejszym numerze wSieci Wieszcz Młodszy.
  • celnik.mateusz napisal(a):
    Ciekawa rozmowa. Dziękuję, Balbino.

    A jeśli chodzi o jedność, to jest ona znakiem wiary, więc jak najbardziej warto o nią zabiegać - "aby świat uwierzył".
    prosze bardzo:)

  • mmaria napisal(a):
    Znakomity odpór w tomacie sklejania dał w dzisiejszym numerze wSieci Wieszcz Młodszy.
    nei wiem kto to jest Wieszcz Mlodszy.
    ale jak dasz linka to sie dowiem;)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.