Skip to content

propozycja na "sklejenie" Polski.

2»

Komentarz

  • Węcel
  • dziekuje
  • "Owca posrod wilkow" - niestety nie otwiera mi sie.

    moze ktos moglby zeskanowac?
    ^:)^
  • Nie umim wklejać obrazków z własnego komputera. Mogę Ci przesłać na maila, jeśli mi go podasz.
  • edytowano February 2016
    Dzięki. Strasznie to zawiłe ;)
    Może spróbuję jutro...

    A ten obrazek jest widoczny na tem hostingu dla całego świata? Chodzi mi o prawa autorskie, bo tekst jest z gazety.
  • mmaria napisal(a):
    Nie umim wklejać obrazków z własnego komputera. Mogę Ci przesłać na maila, jeśli mi go podasz.

    mmario, poszlo na private.

    dzieki

  • balbina napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Nie umim wklejać obrazków z własnego komputera. Mogę Ci przesłać na maila, jeśli mi go podasz.
    mmario, poszlo na private.

    dzieki

    Ale nie przyszło :(


  • celnik.mateusz napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Dzięki. Strasznie to zawiłe ;)
    Może spróbuję jutro...

    A ten obrazek jest widoczny na tem hostingu dla całego świata? Chodzi mi o prawa autorskie, bo tekst jest z gazety.
    Nie pomyślałem o tym. Żeneralmą trzeba mieć bezpośredniego linka do obrazka. A czy jest on gdzieś dostępny publicznie? Pojęcia nimom.
    Jak mam linka do obrazka, to go wklejam z adresu obrazka. To umim, bo mnie Kania (Bóg zapłać:) nauczyła. A tu chodzi o wklejenie osobistego, prywatnego zdjęcia. Konkretnie we w tym wypadku - skanu (albo PDF) strony gazety.

  • To jusz ja wolę wysłać Balbinie nurmalnie w załączniku mailowym, o ile adres spłynie. Gdyż albowiem w skrzynce nadal go brak.
    Mateuszu, tak czy owak - serdeczne dzięki :-*
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.