Skip to content

Wreszcie!

loslos
edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
http://niezalezna.pl/77573-biegly-komisji-millera-pod-lupa-prokuratury

Pisałem wiele razy - nie wygramy, póki tamtych nie spotkają przykrości.
«1

Komentarz

  • Gazownia od kilku dni roni srogie łzy w związku z powyższym :)

    Moja lubić to.
  • Emerytury esbeków.

    Ale prawda jest taka- póki nie wezmą się za morderstwo x.Popiełuszki, to ciągle będzie to tylko drapanie naskórka...
  • A czemu akurat morderstwo x,Popiełuszki jest gorsze od innych morderstw?
  • Każda danie po ryju onym jest czynem bez miary szlachetnym.
  • Mam jednakowoż nadzieję, że pisoska dyktatura na jednym ekspierdzie nie poprzestanie i rychło pójdzie za Cioskiem.
  • raste napisal(a):
    A czemu akurat morderstwo x,Popiełuszki jest gorsze od innych morderstw?
    bo było mordem założycielskim III RP. Bo wtedy wszystko się zaczęło.

    Dopiero po zlikwidowaniu Popiełuszki "magdaleńskość" mogła nabrać realnych kształtów.
    Opozycja niepodległościowa straciła jakąkolwiek moc na płaszczyźnie duchowej. Konfrontacja zeszła na poziom 'ludzki'. A tu po naszej stronie był... Bolęs.
  • edytowano March 2016
    Po naszej stronie był również na tym łez padole Kornel Morawiecki i jego "SW", młodzież z KPN, PPN, RMP czy NZS. A więc opozycja antysystemowa i niepodległościowa, przeciwna jakimkolwiek zgniłym kompromisom z komunistami
  • Eden napisal(a):
    Po naszej stronie był również na tym łez padole Kornel Morawiecki i jego "SW", młodzież z KPN, PPN, RMP czy NZS. A więc opozycja antysystemowa i niepodległościowa, przeciwna jakimkolwiek zgniłym kompromisom z komunistami
    Owszem i dlatego czerwoni czekali na pojawienie się prawicowej polskiej RAF. Wówczas realny stałby się tzw. scenariusz chiński, czyli pójście w gospodarce w kapitalizm, a zamordyzm w polityce wewnętrznej.
  • Bardzom ciekawa, czy zostawili ślady materialne (na dyskach itp.). Sądząc po skali bezczelności i głupoty, musieli zostawić.
  • qiz napisal(a):
    raste napisal(a):
    A czemu akurat morderstwo x,Popiełuszki jest gorsze od innych morderstw?
    bo było mordem założycielskim III RP. Bo wtedy wszystko się zaczęło.

    Dopiero po zlikwidowaniu Popiełuszki "magdaleńskość" mogła nabrać realnych kształtów.
    Opozycja niepodległościowa straciła jakąkolwiek moc na płaszczyźnie duchowej. Konfrontacja zeszła na poziom 'ludzki'. A tu po naszej stronie był... Bolęs.
    dla mnie to byl chyba najbardziej bolesny fragment "Walesa, czlowiek z teczki", kiedy Cenckiewicz opisuje jak ks. Popieluszko, w absolutnym zaufaniu i szacunku dla "bohatera", wobec ktorego czul sie niegodny(!!!), goraco prosi Bolca o wsparcie pielgrzymki robotnikow na Jasna Gore. Na co Buc odpowiada, ze on nie jezdzi tam, gdzie "nie potrzeba juz walki" czyt.: tam, gdzie nie jest juz potrzebny.


    zaprawde, ci ktorzy zamierzaja robic film o Jezusie z Nazaretu powinni ten material wziac w calosci dla scen Judaszowych. bo juz tylko przy lekturze ciarki czlowieka przechodza...
  • qiz napisal(a):
    raste napisal(a):
    A czemu akurat morderstwo x,Popiełuszki jest gorsze od innych morderstw?
    bo było mordem założycielskim III RP. Bo wtedy wszystko się zaczęło.

    Dopiero po zlikwidowaniu Popiełuszki "magdaleńskość" mogła nabrać realnych kształtów.
    Opozycja niepodległościowa straciła jakąkolwiek moc na płaszczyźnie duchowej. Konfrontacja zeszła na poziom 'ludzki'. A tu po naszej stronie był... Bolęs.
    Mi by wystarczyło, żeby organy ścigania zaczęły działać normalnie.

  • Zaczną gdy przestaną się bać (organy to wiele szczebli). Przestaną, gdy osądzony zostanie mord założycielski - wówczas ruszy lawina.
  • Jeszcze jedno- słuchaliście (musi być głos- czytanie nie oddaje MOCY) kazań x. Jerzego?

    Dziś, jeśli by nie był biskupem, kardynałem, duchowym przywódcą narodu- to i tak miałby zapewne możliwość oddziaływania niczym o.Rydzyk.
    A zamiast tego mamy takie gówno w sukienkach jak Głódź, Jarecki-Yaris, Nycz i Markowski. Specjalnie wymieniam moją ulubioną 'karetę' - dwóch kielichowców i dwóch wojowników z krzyżem.
  • Duchowym Przywódcą Narutu to ogłosiła się ostatnio Jego Nadęta Rzeplińskość. A ściślej Ajatollachem
  • Być może właśnie dlatego zginął. Nie rokował dobrze dla '25 lat wolności'.
  • A x. Małkowski to jaka kategoria?
  • raste napisal(a):
    A x. Małkowski to jaka kategoria?
    Zepchnięty do podziemi i niemal niesłyszalny :(


  • Kategoria niżej. Słuchał kolega kazań x.Jerzego?
  • Ja słuchałam.
  • WRESZCIE!!!!

    "Szokujące, jak krótką pamięć mają niektórzy ludzie prawicy. Zapomnieli już, że to jest naprawdę walka na śmierć i życie?
    Posłuchajcie i odpowiedzcie czy naprawdę uważacie, że PiS i Jarosław Kaczyński powinni grzeczniej, spokojniej i delikatniej? Ja uważam odwrotnie"

    tekst wpolityce.pl, więc link

    http://wpolityce.pl/polityka/285290-szokujace-jak-krotka-pamiec-maja-niektorzy-ludzie-prawicy-zapomnieli-juz-ze-to-jest-naprawde-walka-na-smierc-i-zycie?strona=2





  • Napisał człowiek mający na garnuszku najbardziej dorodną kolekcję okupantów płotu w naszej galaktyce.

    Oczywiście ma rację, żeby nie było.
  • Kiedy nie było pewne, czy uda im się przeżyć, pozbierał wszystkie niedopałki z chodnika i jakoś nie potrafi wyrzucić.
  • To się nazywa patologiczne zbieractwo. I się leczy.
  • qiz napisal(a):
    Kategoria niżej. Słuchał kolega kazań x.Jerzego?
    Słuchałem. Ale dzisiaj a raczej wczoraj, media zrobiłby z niego oszołoma i tyle
  • W tej kwestii nic się nie zmieniło.
  • edytowano March 2016
    ...
  • Nie na temat wątku, ale kategoria ta sama, a i tytuł można zaakceptować:
    Prokuratorzy z Naczelnej Prokuratury Wojskowej, którzy zajmowali się śledztwem w sprawie katastrofy w Smoleńsku oraz jeden z oskarżycieli, który bezpośrednio zajmował się tym śledztwem, zostali skierowani do odległych od Warszawy jednostek
    Według ustaleń portalu przeniesionych mogło zostać sześciu bądź siedmiu prokuratorów. Mieli trafić m.in. do Hrubieszowa i Bartoszyc. Wśród odesłanych z Warszawy prokuratorów mają być m.in. ppłk Janusz Wójcik, mjr Marcin Maksjan.

    Według nieoficjalnych doniesień prokuratorzy NPW w jednostkach do których zostali skierowani mają nie pełnić funkcji prokuratorskich, a być żołnierzami.
    telewizjarepublika.pl/prokuratorzy-od-sledztwa-smolenskiego-odeslani-z-warszawy-quotsa-przede-wszystkim-zolnierzamiquot,30997.html
  • :)) :D=)) ^:)^ =D> :-j

    Antoni jest wielki.
  • A co z pałkownikiem Przybyłem?

    I czy dadzą mu broń?
  • los napisal(a):
    :)) :D=)) ^:)^ =D> :-j

    Antoni jest wielki.
    +1
    (wyczerpałeś wszystkie możliwości:)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.