Skip to content

Czy to jest stan umysłu dużej części Niemców?

edytowano March 2015 w Forum ogólne



image


ZDF to zdaje się kanał państwowej TV?
Otagowano:
«1

Komentarz

  • loslos
    edytowano April 2016
    Ossohozi? Muzułmanów to w SS kilkadziesiąt tysięcy służyło, to prostu pamiętają i wyrażają dźwięczność. Bośniacy, Azerowie, ludy Kaukazu, Albańczycy, Arabowie też. A walkę z Żydami w Palestynie też należy docenić.
  • edytowano April 2016
    1:37
    : )))))
  • Hozi o to, że nie jestem zwolennikiem tezy o spedaleniu Zachodu i tak poprawniacki teledysk mnie zaskoczył.

    Tak, jest pani premier.

  • Nie no, ja tego nie rozumim. Nie mam w sobie szkopa :(
  • Nie wiem jak koleżeństwo ale ja oglądnełem z 100% zadowoleniem w zadowoleniu plus radością w moim sercu.

    Im bardzie posiekaną mają we łbach kaszankę tym bezpieczniej dla Polski.
  • Kaszanka sama w sobie o niczym nie przesądza. W czasach Adiego Schicklgrubera siekanina w głowiźnie szprechających była powszechna ale miało to dla nas przykre konsekwencje.
  • Jest kaszanka i jest OK.
    Wtedy to była w tem jakaś spójność, pogiete to było i pokręcone ale spójne. Co więcej stawiało ich Uber alles.
    A teraz? ....powiem tak: Im więcey niemców chce popełnić samozagładę tym lepiey dla nas. Wtedy wyznawcy Aldiego też myśleli o zagładzie....jeno naszej.
  • Przejrzyjcie pozostałe nagrania na tym kanale, już kiedyś coś od nich zrobiło furrorę. Tutaj jest ocieplanie wizerunku Hitlera

    a tutaj - obozów koncentracyjnych. Niemcy, po prostu. :)
  • edytowano April 2016
    fatuswombatus napisal(a):
    Nie wiem jak koleżeństwo ale ja oglądnełem z 100% zadowoleniem w zadowoleniu plus radością w moim sercu.

    Im bardzie posiekaną mają we łbach kaszankę tym bezpieczniej dla Polski.
    to jest Wombacie wciaz ta sama kaszanka: Niemcy sa organicznie niezdolni do powiedzenia wladzy: NEIN.
    Sa tego swiadomi ale nie potrafia inaczej. A dzisiejsze Hitlerki kaza sie kochac i szto dielat?

    kawaly o polskim warcholstwie sa tego najlepszym dowodem, bowiem co jest poza horyzontem poznawczym Niemca, musi byc sprowadzone do parteru.

    Oraz, prosze, zwroc uwage na totalny rozdzwiek w ww teledysku, miedzy przekazywana trescia a tonem w jakim jest wypowiadana. Bardzo sie staraja a wychodzi jak zawsze;)

  • Chyba że chodzi o Prima Aprilis.
  • balbina napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Nie wiem jak koleżeństwo ale ja oglądnełem z 100% zadowoleniem w zadowoleniu plus radością w moim sercu.

    Im bardzie posiekaną mają we łbach kaszankę tym bezpieczniej dla Polski.
    to jest Wombacie wciaz ta sama kaszanka: Niemcy sa organicznie niezdolni do powiedzenia wladzy: NEIN.
    Sa tego swiadomi ale nie potrafia inaczej. A dzisiejsze Hitlerki kaza sie kochac i szto dielat?

    kawaly o polskim warcholstwie sa tego najlepszym dowodem, bowiem co jest poza horyzontem poznawczym Niemca, musi byc sprowadzone do parteru.

    Oraz, prosze, zwroc uwage na totalny rozdzwiek w ww teledysku, miedzy przekazywana trescia a tonem w jakim jest wypowiadana. Bardzo sie staraja a wychodzi jak zawsze;)

    Nie do końca. Dopóki jest kaszanka, a to oznaczy totalne pomięszanie z wymieszaniem w umysłach niemcuf, to jest OK. Ale w momencie gdy zaczną cokolwiek wyznawać wszyscy razem (jakość wyznania nie jest tu większym czynnikiem) to my mamy problem. To jest stara prawda dyplomatyczno-wojenna: Gdy twoi rywale się różnią miedzy sobą to jedz, pij i spij spokojnie, gdy zaczynaja mówic jednym głosem buduj fortyfikacje.
  • filystyn napisal(a):
    1:37
    : )))))
    Frau Pfriem!!!
  • przemk0 napisal(a):
    Przejrzyjcie pozostałe nagrania na tym kanale, już kiedyś coś od nich zrobiło furrorę. Tutaj jest ocieplanie wizerunku Hitlera [...] a tutaj - obozów koncentracyjnych.
    Jeszcze ocieplać krematoria? Niemieckie poczucie humera rulez.
  • balbina napisal(a):Oraz, prosze, zwroc uwage na totalny rozdzwiek w ww teledysku, miedzy przekazywana trescia a tonem w jakim jest wypowiadana. Bardzo sie staraja a wychodzi jak zawsze;)

    Też to zauważałem. Jak Niemcom kazali być spontanicznymi, to stali się tacy na komendę. Są też indywidualistami w równym szeregu i śmiertelnie poważnymi żartownisiami. Jawohl!

  • rdrrdr
    edytowano April 2016
    Najpierw mnie to troche smieszylo teraz przeraza. "Not you, we!"

    Ein Volk, ein Reich, ein Fuhrer

    Zwykla piosenka w odpowiedniej oprawie moze byc straszna: (ale i troche smieszna)




    Polecam dobrze obejrzec to z kilka razy:




  • Ten film wideo zawiera treść pochodzącą od partnera Mosfilm, który zablokował jej wyświetlanie w tej witrynie.
  • rdrrdr
    edytowano April 2016
    Mosfilm? Na szarym ekranie mozna kiknac w prawym dolnym rogu i otworzy sie w Youtube.
    Jesli sie chce.

    EDIT: z jakiegos powodu, niektorych filmow nie da sie osadzac. Zgaduje, ze znam ten powod.

    O prosze, to dziala

  • los napisal(a):
    Ossohozi? Muzułmanów to w SS kilkadziesiąt tysięcy służyło, to prostu pamiętają i wyrażają dźwięczność. Bośniacy, Azerowie, ludy Kaukazu, Albańczycy, Arabowie też. A walkę z Żydami w Palestynie też należy docenić.
    Nawet murzyńskość była w Waffen mile widziana
    image

  • Murzyńskość bardzo popularna jest również na terenach pomiędzy Odrą a Bugiem. Taka murzyńskość dla średnio zaawansowanych
  • Ten filmik mi przypomina przebój "Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej" w wykonaniu Celińskiej.
  • Łączę się z tut. Towarzystwem w śmiechach-chiechach.
    Zastanawia mię tylko, co się stanie się, gdy waaadzę w Rajchu obejmie Demokratyczna Partia Dobrobytu czy inne Bractwo Muzułmańskie. W ów czas cała potęga gospodarna, politykierska i militarna wpadnie w ręce naszych opalonych braci - I CO W TEDY?
  • To sie jeszcze dlugo nie stanie, przynajmniej z Bractwem.
  • edytowano April 2016
    Obejrzałem klip wątkotwórczy y dalej popieram swoją refluksję z roku 2010: Niemcom odcięto tylko jedno jajo. Prawe. -----> http://rebelya.pl/forum/watek/12783/

    Poziom agresji i żądzy unicztożenia inaczej myślących jest dla zdrowo myślącego Polaka nie do ogarnięcia.

    I jeszcze jeden aforyzm się mi skojarzył z tym klipem: Na wieść o wkroczeniu wojsk rosyjskich, ochotnicze oddziały hipsterskiej samoobrony zobowiązały się do zwiększenia ilości zebranych psich kup o 40%!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Łączę się z tut. Towarzystwem w śmiechach-chiechach.
    Zastanawia mię tylko, co się stanie się, gdy waaadzę w Rajchu obejmie Demokratyczna Partia Dobrobytu czy inne Bractwo Muzułmańskie. W ów czas cała potęga gospodarna, politykierska i militarna wpadnie w ręce naszych opalonych braci - I CO W TEDY?
    Już raz Semitom się wydawało, że mieli władzę w Niemczech.
  • rdrrdr
    edytowano April 2016
    https://de.wikipedia.org/wiki/Platz_an_der_Sonne

    oni sa przekonani o swojej przewodniej roli

  • rdr napisal(a):
    https://de.wikipedia.org/wiki/Platz_an_der_Sonne

    oni sa przekonani o swojej przewodniej roli

    Ciekawe1! Przy okazji dowiedziałem się, że popularność piwa Tsingtao w Niemczech daje się wytłumaczyć faktem, że to ich była kolonia - bo przecie nie smakiem.
  • Chcialbym poznac ich stan ducha w zwiazku z Pomorzem, Slaskiem i Wielkopolska.
  • Już raz im się wydawało w 1945 r. I spieprzyli wówczas okazję zaorać tę nieludzką ziemię i obsiać burakiem pastewnym koncertowo, co podpowiadał im niejaki Morgenthau...
    los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Łączę się z tut. Towarzystwem w śmiechach-chiechach.
    Zastanawia mię tylko, co się stanie się, gdy waaadzę w Rajchu obejmie Demokratyczna Partia Dobrobytu czy inne Bractwo Muzułmańskie. W ów czas cała potęga gospodarna, politykierska i militarna wpadnie w ręce naszych opalonych braci - I CO W TEDY?
    Już raz Semitom się wydawało, że mieli władzę w Niemczech.
  • O przepraszam, Tsingtao to jest całkiem OK piwo. I z powodzeniem spełnia rolę "zwykłego piwa" w różnych okolicznościach.
  • Wildcatter napisal(a):
    O przepraszam, Tsingtao to jest całkiem OK piwo. I z powodzeniem spełnia rolę "zwykłego piwa" w różnych okolicznościach.
    Nie wiem; może teraz. Pierwszy i ostatni raz próbowałem ze 20 lat temu i w ów czas nie nadawało się do niczego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.