Skip to content

Czy to jest stan umysłu dużej części Niemców?

2»

Komentarz

  • rdr napisal(a):
    Chcialbym poznac ich stan ducha w zwiazku z Pomorzem, Slaskiem i Wielkopolska.
    Jakieś 10 lat temu jadłem obiad z grupą może 15 Niemców, wszystko pracownicy administracji, raczej postępowcy. Nazwiska "Steinbach" w ogóle nie kojarzyli, jeden w końcu sobie przypomniał.
  • Andreasa, tego zapaśnika?
  • Ciekawe jest jak wyglada sprawa z pracownikiem fizycznym.
  • Tak samo jak polskie podejście do Lwowa i Wilna. Olewka.

    Nie zapominajmy też, że Lwów i Wilno to były ważne ośrodki a Breslau, Stettin i Koenigsberg to prowincja prowincji.
  • Bzdura kompletna Losie. Przedwojenny Breslau to czwarte miasto w Reichu, po Berlinie, Monachium i Hamburgu, pod względem ilości mieszkańców. To szaniec i festung prusactwa na Wschodzie
  • To jak w końcu jest z tym filmem. Żart na prima aprilis czy oczywista oczywistość ?
  • adaho napisal(a):
    To jak w końcu jest z tym filmem. Żart na prima aprilis czy oczywista oczywistość ?
    Nie wiem, ale film jest tak do głębi, odruchowo nazistowski, że nie potrafię w to nie wierzyć.
    Dehumanizacja wroga, odbieranie mu indywidualności, nawet filmowanie w czerni i bieli - wreszcie fizyczna exterminacja. To jest tak aecht Deutsch, że skleja się mi bezszwowo z tymi dziećmi, których Niemcy używali jako żywe tarcze w Głogowie, w Olsztynie i w Warszawie.

    Zresztą, w tym filmiku też jest dziecko, i też niejako jako żywa tarcza użyte.
  • czy tylko ja odbieram to jako ironię i kpinę z multikulti ?
    może jakiś kawiorowo-lewicowy redaktor z ZDF wziął na poważnie i podpisał fakturę - ale Dobrzy Niemcy w tym klipie to pośmiewisko
  • A kogo obchodzą jacyś Turcy? Idzie o odczłowieczenie Polaków, nic więcej.
  • W kwestii dehumanizacji Polaków niepotrzebne są żadne Helmuty czy tam Bisurmany. Najlepiej robi to POlactwo, codziennie
  • Eden napisal(a):
    W kwestii dehumanizacji Polaków niepotrzebne są żadne Helmuty czy tam Bisurmany. Najlepiej robi to POlactwo, codziennie
    widocznie nie najlepiej, skoro Niemcy najwyrazniej czuja sie w obowiazku pomoc.

  • balbina napisal(a):
    Eden napisal(a):
    W kwestii dehumanizacji Polaków niepotrzebne są żadne Helmuty czy tam Bisurmany. Najlepiej robi to POlactwo, codziennie
    widocznie nie najlepiej, skoro Niemcy najwyrazniej czuja sie w obowiazku pomoc.

    PanzerTygrys made in Bugodrze się chwilowo zaciął, winc Mniemce musiały go naoliwić
  • Mnie też się zdawało że to satyra taka.
  • Materiał propagandowy Wilkommenn Kultur dość kiepsko wygląda, tak jak stary, obleśny duchowny protestancki, ktory pokazuje stringi. O ile dobrze rozumiem, teraz wszyscy śmiejemy się bardzo, bo ktoś taki cyrk komuś podsunął. Normalnie jakaś bohaterska walka z cenzorami cyrku multi-kulti teraz mi się z tym kojarzy.
  • A propos stanu umysłu Niemców.
    W weekend rozmawiałem sobie z panem, który w lipcu - z okazji ŚDM - gościć będzie kilkunastoosobową grupę niemieckiej młodzieży z księdzem-opiekunem. Otóż grupa się ostatnio ciut skurczyła - kilka osób zrezygnowało z przyjazdu po zamachach w Brukseli (co można zrozumieć), dwie kolejne nie przyjadą, bo się boją, ze względu na "masowe rozruchy" związane z "kryzysem konstytucyjnym" oraz [werble] odradzającym się skrajnym nacjonalizmem i rasizmem.....
  • O! Hitlerowcy bojo się faszysmu pisoskiego! Czy może być lepsza wiadomość z rana... :)
  • a jeszcze niejaki Bono-Bono odnajduje w Polsce i na Węgrzech hipernacjonalizm - co uni źrą?
    moja babcia mówiła żebym przed snem dużo nie jadł bo mi się bendom koszmary śniły, uni widac mojej babci nie słuchali,a mondra kobieta była, a ze wsi i bez klas - guptoki w tej uniji
  • marniok napisal(a):
    a jeszcze niejaki Bono-Bono odnajduje w Polsce i na Węgrzech hipernacjonalizm - co uni źrą?
    moja babcia mówiła żebym przed snem dużo nie jadł bo mi się bendom koszmary śniły, uni widac mojej babci nie słuchali,a mondra kobieta była, a ze wsi i bez klas - guptoki w tej uniji
    nie tylko Bono wypowiada sie w temacie Polski. Ale tzw nasze media oczywiscie tylko jego cytuja. czuja sie w obowiazku, skoro wielu ludzi GW juz nie czyta to ktos musi przejac misje.

    a na Salonie cytuja tgo drugiego goscia:

    http://osiejuk.salon24.pl/706792,dlaczego-james-woods-nie-slucha-u-2
  • marniok napisal(a):
    a jeszcze niejaki Bono-Bono odnajduje w Polsce i na Węgrzech hipernacjonalizm - co uni źrą?
    Żywność sirt
    image

  • w kształcie i kolorze...jak psie kupy
  • marniok napisal(a):
    w kształcie i kolorze...jak psie kupy
    Kolega uważa, bo to spożywa cała postępowa Oj!ropa.

  • 17-letni Afgańczyk przyznał się do zgwałcenia i zamordowania w Niemczech studentki medycyny Marii Ladenburger. 19-latka była córką doktora Clemensa Ladenburgera, wysokiego urzędnika w Służbie Prawnej Komisji Europejskiej.
    http://wpolityce.pl/swiat/318314-afganczyk-przyznal-sie-do-zgwalcenia-i-zabicia-corki-urzednika-unii-europejskiej
  • 64 procent Niemców oceniło pozytywnie decyzję Angeli Merkel o ubieganiu się po raz czwarty o stanowisko kanclerza w przyszłorocznych wyborach do Bundestagu. Na jej decyzji zyskała też jej partia CDU - wynika z sondażu Politbarometer telewizji ZDF.
    http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1696718,Sondaz-dwie-trzecie-Niemcow-popiera-reelekcje-Merkel-na-kanclerza
  • edytowano December 2016
    stan umysłu Niemców jest zadziwiająco podobny do Rosjan - choćby władza im gwałciła i zabijała rodzone dzieci, to będą ją popierać, dopóki jest agresywnie antypolska, czy szerzej - dopóki zwalcza zewnętrznego wroga
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.