Skip to content

Rozłam w PO (?)

2»

Komentarz

  • Proszę państwa oto miś.
    Miś wam łapkę poda dziś.
    Co, nie poda? Smutna mina?
    W mordę misia, s**wysyna!
  • Na dobranoc, dobry wieczór
    miś pluszowy śpiewa Wam.
    Mówią o mnie Miś pijaczek,
    bo gardziołko wielkie mam.
  • Jestem sobie mały Miś, gruby Miś
    Znam się z Grzesiem nie od dziś
  • Tak oto kończą ci, którzy jeszcze dziś rano mienili się być wyższymi nad wszystkie mocarze świata :)
    image
  • Trzeba przyznać, że do memów pozować to une umio.
  • edytowano July 2016
    No to teraz jak się oczyścili z niepewnego, POdrzuconego przez JarKacza elementu to będą groźni, profesjonalni i dadzą POpalić. Oj, będzie się działo :D
  • Komentarz podpatrzony na GW: "Niech założą KOPO, Komitet Obrony Platformy Obywatelskiej, wybiorą swojego Kijowskiego i wyjdą robić marsze na ulicach."
  • Nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Wydaje się, ze okres dryfu PO i jej degradacji oraz zaniku właśnie dobiega końca.Schet wypieprzy skompromitowanych słabeuszy i debili oraz, przy okazji, swoich oponentów. PO bez Kopacz, Niesioła i kilkudziesięciu innych będzie silniejsza i bardziej wiarygodna niż z nimi. Zapewne pozostawi kreatury typu Pitery, czy HGW jeśli mu się w pełni podporządkują i będą siedzieć cicho. Jak wyjdzie z nimi jakaś afera to wywali bez skrupułów i zrobi z tego dowód na oczyszczenie i kryształową uczciwość partii. To spowoduje że może początkowo mu spadnie do 15 %, ale potem odrobi to z nawiązką od Nowoczesnej i biznesu postkomuszego. Razem ma szanse na 20 % i wyżej nie podskoczy, ale taka jest jego ambicja - przetrwać tę kadencję, okopać się gdzie się da w najsilniejszych fortach i powrócić do gry. Kiedy? Gdy PiS popełni kardynalny błąd, gdy okoliczności zewnętrzne spowodują silny kryzys gospodarczy w Polsce albo gdy wyborcy zmęczą się PiS i jego sukcesami za 2-3 kadencje. Wstrętny z niego typ, ale tylko on jest w stanie uratować PO. Oczywiście musi jeszcze odciąć się zdecydowanie od Tuska. Chyba wie jak go skompromitować i ośmieszyć. Czeka na moment i sposób, aby zrobić to tak jakby PO nie odpowiadała za Tuska. Potem będzie musiał odejść, bo on jest niewybieralny na Premiera nie mówiąc o Prezydencie.
  • PS: No i po przejęciu PO zacznie konsumować Nowoczesną razem z Kukizem, To jego potencjalny koalicjant po sanacji PO. Wiem ze to ryzykowna hipoteza, ale zważywszy dawne przyjaźnie i eklektyzm obu ugrupowań kto wie?
  • Silniejsza platforma może być skutecznym hamulcem dla TKMowych działań pewnej części PiSu.
  • Niektóre spece mówią, że to nie przypadek, że bunt na podtapianej Bladźformie nastąpił akurat wtedy, kiedy PiS ogłosił urbi et orbi, że nie poprzez Chyżego na drugą kadencję w Brukselce. Chili, może to być padgatowka pod ostateczne zatopienie Bladźformy, żeby na jej truchle narodziło się coś nowego, co wchłonie Nowoczerską i popłuczyny po LSD. Oczywizda pod przywództwem jaśnie wielmożnego Słońca Peru, który w międzyczasie zajebie Gźegozia "O mało co mnie nie zabili", czego nie zrobił on z różnych powodów przed wyjazdem z TenKraju
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.