Skip to content

Cuś szykują na jesień?

2»

Komentarz

  • Eden napisal(a):
    No właśnie. Pan Mateusz wiecznie na posterunku, on nigdy nie ma urlopu
    Eh eh to akurat pan Dawidek, panie Kolego.
  • Plan B okazał się trafiony w punkt: przez kilka ostatnich dni całe masy prawicowej leninżerii tłumaczyły się jak głupie z noszenia patriotycznych symboli.
  • extraneus napisal(a):
    Plan B okazał się trafiony w punkt: przez kilka ostatnich dni całe masy prawicowej leninżerii tłumaczyły się jak głupie z noszenia patriotycznych symboli.
    Ta, no w Czechosłowacji tego nie widać. Procent patriotycznych koszulek był większy niżem w życiu widział! A i tak w poniedziałek planuję być w W godzinie pod pomnikiem Vae victis, gdzie będzie jeszcze lepiej.

  • Kurde, jakoś tak boli mnie nadreprezentacja "byłych ziemian" w sekcie kodomickiej.
  • A nie bolała Kulegi nadreprezentacja współczesnych ziemian z partii polityki prorodzinnej w tych wszystkich Agencjach Nieruchomości Rolnych , czy Modernizacji Rolnictwa?
  • Całe szczęście, żem potomek niewolników byłych ziemian, jeden powód ogólnego bólu mniej.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurde, jakoś tak boli mnie nadreprezentacja "byłych ziemian" w sekcie kodomickiej.
    Po czym to wnosisz ?
  • Po ilości frędzli (po staropolsku)
  • JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurde, jakoś tak boli mnie nadreprezentacja "byłych ziemian" w sekcie kodomickiej.
    Po czym to wnosisz ?
    Po znajomości, niestety. A już zwłaszcza z podpisu pod postem.
  • Co do BeZetów to kwestia estetyki ocenianej przez lufcik (nomen omen) WSI48
  • Jak dla mnie mocno przesadzone, ale skojarzyło mi się z tym wątkiem:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.