Skip to content

Od niedzieli będę miał najświeższe info

edytowano October 2016 w Forum ogólne
z samego centrum wydarzeń politycznych.
Wiefiurki już dogadane i będą ćwierkać.
Zapłata czeka:

image
image
«1

Komentarz

  • Z niecierpliwością szczekamy.
  • ŁapOOwka dla wiefiurek jest.
    Metody wyciągania informacji posiadam.
    Za jakość info nie odpowiadam. Nie winić mnie tylko wiefiurki :)

    Dziś co prawda bez łapOOwki było ale info jest. Mało co a od PiS odpadłoby naście posłów. Zgadnijcie kto, dlaczego i co mają z tym wspólnego weekendowe protesty. Info od dużego rudego wiefiura z samej dziupli.
  • Sobeckie czy Gowiniarze?
  • No bardzo słabo że z jądra zaprawionej w bojach partii rządzącej tak łatwo wyciekają ploty i nieploty do postronnych. Jeśli do mediów to mogłyby być przecieki kontrolowane, ale, bez urazy, do Kolegi ? Niezbyt profesjonalnie i poważnie to wygląda.
  • qiz napisal(a):
    Sobeckie czy Gowiniarze?
    Che che che. Chciałby kolega tak kawę na ławę na tacy? Nie da się :) i nie mogę bo sam na 101% nazwisk nie znam. Ale podpowiedzi dałem w poście powyżej.
    Liczba przebierających nogami: sztuk naście
    Powód: coś z tym mają weekendowe protesty. taki katalizator...może :P
  • Były jakieś weekendowe protesty?
  • edytowano October 2016
    przemk0 napisal(a):
    Były jakieś weekendowe protesty?
    Były w merdiach :) Na pytanie: Kto protestował w merdiach? Odpowiadam gębą pełną wody
  • W nadchodzący łyk-end (od łykać do upadłego) mają protestować prolajferzy i wyrażać mocno i paszczowo swój zdecydowany sprzeciw wobec tego co ich spotkało w ubiegłym tygodniu. Na oficjalnej stronie Pro Lajf na FB jest już wspólne zdjęcie Kaczyńskiego i Chyżego Ruja z podpisem, że oni razem mają na rękach krew nienarodzonych dzieci. No to chyba już każdy wie jaka jest odpowiedź na zagadkę Fatusowa, co? Tutey zresztą looknijta: http://stopaborcji.pl/drogi-pisie-glosowali-na-was-prolajferzy/
  • Hehe, baby. Ale które? Luzik-Krostkowskiej pewnie już nie ma. Z głupich to na pewno Lichocka :]
  • Eden napisal(a):
    W nadchodzący łyk-end (od łykać do upadłego) mają protestować prolajferzy i wyrażać mocno i paszczowo swój zdecydowany sprzeciw wobec tego co ich spotkało w ubiegłym tygodniu. Na oficjalnej stronie Pro Lajf na FB jest już wspólne zdjęcie Kaczyńskiego i Chyżego Ruja z podpisem, że oni razem mają na rękach krew nienarodzonych dzieci. No to chyba już każdy wie jaka jest odpowiedź na zagadkę Fatusowa, co? Tutey zresztą looknijta: http://stopaborcji.pl/drogi-pisie-glosowali-na-was-prolajferzy/
    I to jest Eden głupie albo podejrzane. Bo ja pójdę na manifestację za życiem, ale nie pójdę na manifestacje proliferów przeciwko PiS. Bo PiS to nie śmierć i aborcja tylko nadzieja na lepszą Polskę. I tak jest nawet jeśli popełnił błąd albo zachował się marnie. Premier Szydło obiecała coś i trzeba jej dać czas i szansę aby dotrzymała. Dwa dni ani dwa tygodnie nie wystarczy. Manifestować trzeba jak zacznie wypełniać obietnice, albo jak poprosi o wsparcie.
  • No jak nie wystarczo? Przecież tak fajnie jest się odbijać od jednej bandy, do drugiej.
  • Nie jest fajnie. Eden jest nieco zbyt porywczy. Zastanowi się.
  • Eden napisal(a):
    W nadchodzący łyk-end (od łykać do upadłego) mają protestować prolajferzy i wyrażać mocno i paszczowo swój zdecydowany sprzeciw wobec tego co ich spotkało w ubiegłym tygodniu. Na oficjalnej stronie Pro Lajf na FB jest już wspólne zdjęcie Kaczyńskiego i Chyżego Ruja z podpisem, że oni razem mają na rękach krew nienarodzonych dzieci. No to chyba już każdy wie jaka jest odpowiedź na zagadkę Fatusowa, co? Tutey zresztą looknijta: http://stopaborcji.pl/drogi-pisie-glosowali-na-was-prolajferzy/
    W Krakowie był w ostatnią niedzielę marsz za życiem, nie słyszałem żeby był kontra PIS.
  • Co z temy wiewióramy?
  • no tak, przejadły się orzeszkamy :-S
  • Melduje posłusznie że wiefiurki niechetnie wywiązują się z zadań powierzonych z powodu deszczowej pogody. Milczą nienawistnie szepcząc coś na temat zawilgotniałego futerkai ubłoconych łapek. A ubłoconymi łapkami wziątki wziąć sie nie da.
    Cza poczekać na pogodę dla wiefiurek.

    Sorry, taki mamy klimat :)
  • ;))

    Mania wykrakała:
    Mania napisal(a):
    Żebyś tylko nie był jak Gmyz! http://www.excathedra.pl/index.php?p=/discussion/8720/gmyz-wkurza/p1

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Spoko spoko. Info będzie. Pogoda się poprawi. Przynęta jest. Wiefiurki będą brały.
    Na razie powiem tak:

    Info nie potwierdzone ale jako takie bardzo ważne. Od 2 połowy przyszłego roku będzie prawdziwa rewolucja w oświacie. Gimazja to pikuś. Jeśłi rząd dotrwa do tego czasu to bedzie miał poparcie nawet ze strony najbardziej postępowych z postępowych oświatowców. Środa albo popełni seppuku albo pochwali rząd i nigdy więcej nie napisze do gufawybiurczego.
  • Hm, brzmi dość egzotycznie.
  • Musieliby chyba religię wywalić
  • dyzio napisal(a):
    Musieliby chyba religię wywalić
    Nawet nie blisko :) ale prosiem szczelac dalej
  • Bez urazy, ale masz chyba kiepskie te wiewiórkie...
  • mmaria napisal(a):
    Bez urazy, ale masz chyba kiepskie te wiewiórkie...
    Bo?

    Jak koleżanka chce potwierdzone wiadomości to trza GAZ WYB kupić. Tam info z pierwszej ręki od Adasia :) 100% koszerne. Bez urazy ;P


    Pierwsze primo:

    Wszystko nie powiedzą bo nie wolno im i się boją, a często same wszystkiego nie wiedzą na 100%

    Drugie primo:

    Nawet jak mi powiedzą to ja koleżeństwu wszystkiego nie powiem bo wujek Google ma to do siebie że znaleźć w nim wszystko można. A wtedy wiefiurki mogą mieć uraz do mnie i moich orzeszkOOF.

    Trzecie primo:

    Co za fun by koleżeństwo miało gdyby wprzOOdy wszystko wiedziało, Hę?






  • edytowano October 2016
    No dobra, dobra, pożyjemy, to te Środe i jej seppuku, mam nadzieje, zobaczymy ;)

    Edit - z sąsiedniego wontka wnioskuję, że zapowiadana dobroć szykuje się raczey w szkolnictwie wyższym, czili podpadającym pod resort nauki a nie edukacji.
  • Mnie w tych zapowiedziach najbardziej dziwi to "jeśli rząd dotrwa". A co ? Jakaś rewolucja się szykuje ? Przedterminowe wybory, czy co ? A może będzie kolejna czystka ? Nie za często ?
  • Do Awstralyi z niemi!
    Brzost napisal(a):
    Hm, brzmi dość egzotycznie.
    normalnie wiewiórki torbaczowe czyli kangOOrowe njusy!
  • edytowano October 2016
    mmaria napisal(a):
    No dobra, dobra, pożyjemy, to te Środe i jej seppuku, mam nadzieje, zobaczymy ;)

    Edit - z sąsiedniego wontka wnioskuję, że zapowiadana dobroć szykuje się raczey w szkolnictwie wyższym, czili podpadającym pod resort nauki a nie edukacji.
    A gdzie ja napisałem że w edukacji? :D
  • Ja tam Środzinego sepukku ani zamilknięcia się nie podejrzewam. Nawet jeżeli by ją PiS ozłocił to będzie narzekać na niską próbę złota, lub jego zbytnią miękkość (jeżeli będzie 24-karatowe)
    I niestety obawiam się, że jest to dość powszechne podejście w środowisku, o które (wg mojego domysłu) koledze się rozchodzi,,,,,
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.