Skip to content

Od niedzieli będę miał najświeższe info

2»

Komentarz

  • edytowano October 2016
    pawel.adamski napisal(a):
    Ja tam Środzinego sepukku ani zamilknięcia się nie podejrzewam. Nawet jeżeli by ją PiS ozłocił to będzie narzekać na niską próbę złota, lub jego zbytnią miękkość (jeżeli będzie 24-karatowe)
    I niestety obawiam się, że jest to dość powszechne podejście w środowisku, o które (wg mojego domysłu) koledze się rozchodzi,,,,,
    Ją osobiście? PiS nie dotknie nawet długim drągiem. Ścierwa się nie dotyka bo kto wie jakie paskudne hOrupsko można złapać. Ale wystarczy sypnąć groszem wokoło, w srodowisku środy, szepnąć słodkich słów kilka i Środa stanie w obliczu decyzyi niewątpliwej: seppuku czy też samotna samotność.

    Wiencey nie napiszę bo sie wygadam. Cicho sza i czekamy do roku pańskiego 2017 okolica października.
  • fatuswombatus napisal(a):
    A gdzie ja napisałem że w edukacji? :D
    Tu:
    fatuswombatus napisal(a):
    Od 2 połowy przyszłego roku będzie prawdziwa rewolucja w oświacie. Gimazja to pikuś. .
    Czy oświata i edukacja to nie to samo?
  • Słyszałem o szalonych, a zarazem intrygujących planach zmiany finansowania uczelni. Masowe fabryki (UW, UJ) będą miały status "szkółek", a otworzy się okienko na naukowe finansowanie takich miejsc jak Lublin czy Rzeszów. Każda rozpierducha będzie tu wskazana ;)
  • Brzost napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    A gdzie ja napisałem że w edukacji? :D
    Tu:
    fatuswombatus napisal(a):
    Od 2 połowy przyszłego roku będzie prawdziwa rewolucja w oświacie. Gimazja to pikuś. .
    Czy oświata i edukacja to nie to samo?
    Synonim to może jest. Ale jako praktyk zapeniam że nie to samo.
  • Nie, tylko nie rozpierducha w szkolnictwie wyższym. Dość już rozkołysywania tej łodzi. #dobrejzmianie naprawdę potrzebne jest trochę stabilizacji i chwycenia drugiego oddechu.
    Ps. Fatusie to jest nieludzkie co robisz. Nosz powiedz Wasc be, jak już a powiedziałeś.
  • a co ja ofca?
  • Fatus jak w tym dowcipie: "Nie, teraz się pomęczycie" ;-)
  • Kolega Fatus taki trochę genderowy wątek utworzył:
    - Mam info, że będzie wielka zmiana!
    - Jaka?
    - Domyśl się....

    ;)
  • Prowoki! Myślita że mnie podejdzieta. Nie dam się.
  • A co ty możesz wiedzieć...
    Farmazonie
  • edytowano October 2016
    OK powiem wszystko co wiem:

    https://youtube.com/watch?v=SEEhbRxL54k
  • tak jak myślałem- Kulega uznał, że założenie wątku o wiewiórkach (wiadomo jak to działa na forumowiczów!) to jedyny sposób zwrócenia na siebie uwagi i robienia za gwiazdę.
  • edytowano October 2016
    dyzio napisal(a):
    tak jak myślałem- Kulega uznał, że założenie wątku o wiewiórkach (wiadomo jak to działa na forumowiczów!) to jedyny sposób zwrócenia na siebie uwagi i robienia za gwiazdę.
    Myślał kolega! Gratulacje! Może uda się jeszcze raz?
  • fatuswombatus napisal(a):
    Prowoki! Myślita że mnie podejdzieta. Nie dam się.
    Jak kolega napisał, że od połowy roku, to przestałem się ekscytować. Bo niezależnie od wiedzy wiewiórek, znaczy to że teraz jest na etapie ciut więcej niź pomysłu. Wiec nikt nie wie jaki kształt przybierze....
  • pawel.adamski napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Prowoki! Myślita że mnie podejdzieta. Nie dam się.
    Jak kolega napisał, że od połowy roku, to przestałem się ekscytować. Bo niezależnie od wiedzy wiewiórek, znaczy to że teraz jest na etapie ciut więcej niź pomysłu. Wiec nikt nie wie jaki kształt przybierze....
    To prawie fakt. Znaczy się etap jest więcej niz pomysł. Jest pomysł + zamiar. Brakuje aranżacji. Ale czy ktokolwiek wie na 100% co przyniesie nawet nalepiej zaplanowany plan?
  • Ustawę medialna podobno jeszcze przed wyborami była "prawie gotowa" a do dziś sa tylko prowizorki, tak, że tego...
  • edytowano October 2016
    pawel.adamski napisal(a):
    Ustawę medialna podobno jeszcze przed wyborami była "prawie gotowa" a do dziś sa tylko prowizorki, tak, że tego...
    DEMENTUJĘ...................., że nie biega o medialną ustawkę :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.