Skip to content

Marsz Niepodległości 2016

A w tym roku sobie w końcu pojadę do Wawy na ten Marsz. Od początku roku wkurzało mnie, że PiS nie organizował żadnych wielkich marszów w obronie #dobrejzmiany (nie liczę kolejnej rocznicy 10 kwietnia, bo od kilku lat odbywają się wówczas liczne manifestacje w Wawie), żeby policzyć się i przeciwstawić manifom KODomitów, czy ostatnim czarcimmarszom. Tak więc jeżeli również się wybieracie może jakieś spotkanie przed lub po?
Tutaj oficjalne hasło tegorocznego MN:
image
«13

Komentarz

  • Pewnie będzie dużo gości z zagranicy. Wiidać było zainteresowanie w komentarzach pod filmami z Marszu
  • Ale w sęsie, że tajsze zza Odry z Antify znowu wpadną przypadeczkiem z wizytacją do KryPola, czy też bratankowie z Hungarii zwalą swoje ordy na Nowogrodzką?
  • Ja byłam do tej pory tylko raz (3 lata temu). Chyba w tym roku też się przejdę. Hasło spoczi - nie to, co ta zeszłoroczna żenada.
  • O! To może spotkanie jakieś przed lub po? Co Ty natto?
  • Eden napisal(a):
    O! To może spotkanie jakieś przed lub po? Co Ty natto?
    Tak, tak. Jak najbardziej. Zawsze jakieś spotkania po marszu są :) A idziesz z jakąś grupą? Bo chłopaki forumowe idą zawsze jakoś tam razem, więc pewnie do nich dołączę, także możemy się też spotkać w trakcie :)
  • Zbieram u siebie ekipę właśnie. Ale nie widzę przeciwskazań żeby połączyć siły w trakcie :)
  • KODziarstwo też zapowiada swój marsz i już organizuje wyjazdy do Warszawy.
  • No to jest w końcu szansa na kryterium uliczne. Wchodzicie w to? Cały czas o tym kryterium mówicie na forumku
  • robert.gorgon napisal(a):
    KODziarstwo też zapowiada swój marsz i już organizuje wyjazdy do Warszawy.
    Szykuję parasol....
    Co do marszu - zamierzam uczestniczyć. Proszę wyznaczyć miejsce zbiórki i charakterystyczny znak rozpoznawczy.

  • Eden napisal(a):
    Od początku roku wkurzało mnie, że PiS nie organizował żadnych wielkich marszów w obronie #dobrejzmiany
    Organizuje 13 grudnia. Co roku.

    Na tegoroczny MN też się wybieram.

  • mmaria napisal(a):
    Eden napisal(a):
    Od początku roku wkurzało mnie, że PiS nie organizował żadnych wielkich marszów w obronie #dobrejzmiany
    Organizuje 13 grudnia. Co roku.

    Na tegoroczny MN też się wybieram.

    No i właśnie poza marszami które odbywają się już od kilku lat, czyli 13 grudnia Marsz Solidarności i rocznicowy 10 kwietnia żadnej innej masowej demonstracji PiS nie zorganizował od przejęcia władzy. Pomimo zapowiedzi Kaczyńskiego wielkiej ofensywy i mobilizacji sympatyków, którą rzucił wiosną (w marcu jeszcze). Można było z 2-3 razy skontrować KODomitów własnymi marszami w przeciągu roku. O to mam pretensję. Orban po przejęciu władzy na Węgrzech wyprowadzał co jakiś czas swoich zwolenników na ulice i mobilizował ich do dalszej walki za zmianami, które wprowadzał w swoim kraju
  • edytowano October 2016
    Aż 4 marsze 11 XI w W-wie!!! Może po to, żeby Marsz Niepodległości rozpłynął się w ogólnym chaosie?

    image
  • edytowano October 2016
    A który jest czyj? Rozumiem, że pierwszy to ten "tradycyjny".
  • Bardzo by chcieli, żeby ich policja spałowała i zamknęła na 48. Nawet łomot od kibiców nie jest tak atrakcyjny jak prześladowania ze strony pisoskiej dyktatury..
  • Nie będzie żadnych zamieszek, zobaczycie.
  • Przypomina mi się dowcip o randce sadysty z masochistką ;-)
  • Masochistka: Bij mnie, kop mnie...
    Sadysta: A nie, trochę się pomęczysz :-)
  • edytowano October 2016
    Coraz bliżej
    image
  • Czy Prezydent Andrzej Duda wyśle list uroczysty do uczestników Marszu, czy też sam osobiście weźmie w nim udział?

    I pytanie organizacyjne. O której i gdzie jest nasz punkt zborny?
  • Marsz się zbliża.... Pytanie organizacyjne jw. ponawiam.
  • Robimy jakieś spotkanie pomarszowe? :)
  • Zapisy na Majdan u pana Jacka:

    image
  • Bardzo chciałbym sie spotkać, ale stwierdziłem, że zostaję w tym roku w Poznaniu i będę szukał żony ;-)

    A tak na serio, to mam trochę wydatków w tym miesiącu, a wyjazdy na MN kończyły się u mnie zawsze w okolicach 300 zł
  • Też nie wybieram się do stolicy, za to namówili mnie na http://biegniepodleglosci.com.pl/
    Czy to jest koszer?
    image
    Niby orzeł nie różowy, ale korony nie ma :(
  • ferb napisal(a):
    Bardzo chciałbym sie spotkać, ale stwierdziłem, że zostaję w tym roku w Poznaniu i będę szukał żony ;-)

    A tak na serio, to mam trochę wydatków w tym miesiącu, a wyjazdy na MN kończyły się u mnie zawsze w okolicach 300 zł
    Och, bardzo szkoda :(
  • Żona ważniejsza!

    To mówiłam ja, Ola.
  • Mania napisal(a):
    Zapisy na Majdan u pana Jacka:

    image
    Dziś przed haleriją Mokotow KOD organizował zapisy na piątkowy swój marsz.
    Podeszli do mnie:
    - Możesz podpisać?! - i wciskają mi jakąś kartkę.
    - Nazistów nie popieram - odpowiedziałem stanowczo! :)
    - Ach, a to szkoda....

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.