Skip to content

Jestem wstrząśnięty i zmieszany

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Wchodzę ci jak alledrogo szukam szukam i nic. Idę ci ja na aliexpressowo i tez nic. Znaczy się sa jakieś niedobitki oznaczone "dla seniora" albo jakieś potwory przeciwpancerne z certifikatem działającego połączenia po armagedonie i apokalipsie razem wzietymi. Lecz nic a nic w sensie zwyczajnego telefona (nowego) co to by nie przewyższał mnię swoją 'smartfonością" tylko po prostu dzwonił wysłał sms strzelił focię i można było radia oraz muzy posłuchać. Wszystko smartfony psia kostka........
A paluchy grube i nieporadne sie po ekranie slizgają. Kupiłem w zeszłym roku 5" działa jak trza ale ledwo do kieszeni wchodzi a jak w tramwaju spocznę to w żebra mi się wbija. Jak kupie mniejszy to paluchy nie dadza rady :( A na fonie guziki były i dawały radę......

Dziadzieję i zdaje mi się ze niedługo zostanę smartfonowo wykluczonym ............
«1

Komentarz

  • Z dziadkofonów najlepsiej wspominam Nokię 6303i i polecam. Tyle że aparat ma kiepski, ale za to przetrwa wybuch atomowy.
  • Ażem wszedł na Alledrogo i widzę, że Szajsungi Solidy, które se chwalę całkiem licznie reprezentowane...
  • Nufki sztuki??? Da kolega linka please

    Byle nie jakieś monstrum pancerne....
  • Łączę się w bulu ;-) Też będę miał ten kłopot gdy zakończy żywot moja przedpotopowa Nokia.
  • edytowano October 2016
    fatuswombatus napisal(a):
    Nufki sztuki??? Da kolega linka please

    Byle nie jakieś monstrum pancerne....
    Nie wiem czy monstrum ale pancerne
    Linka teraz nie podam, bo nie umiem go skopiować przy pisaniu z tableta. Ale wystarczy w alledrogo wpisać "Samsung solid" i wyświetla się sporo ofert w tym nówki.
    Ja używam w terenie czwarty rok .
  • Mam to samo, w tej chwkli produkuje sie juz chyba tylko jeden 4,5-calowy smarkfon i jesto Apple! Zgroza. Nokia robi takie proste klasyczne telefony, serie 1xx i 2xx. Popatrzcie na Allegro w dziale Nokia zaznaczajac "nowe" i sortujac po cenie od najtanszych. Polski MyPhone ma tez sporo dziadkofonow.
  • Wszystko nie MyPhone. Dno i 5m osadu. Miałem i więcej nie chcę miec doczynienia. Może uda się znaleźć jakąś fajną używkę....
  • A jeśli o 4.5-calowych smarkach nie wypalających portfela mowa, to najmilej wspominam i polecam tego malucha (koniecznie w wersji LTE, bo ten ma m.in. lepszy aparat niż wersja 3G):

    http://allegro.pl/huawei-g6-ascend-249463

    Gdyby szwagierka nie utopiła go w klozecie, działałby do dziś.
  • Sony Compact też są super ale drogie.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Wszystko nie MyPhone. Dno i 5m osadu. Miałem i więcej nie chcę miec doczynienia. Może uda się znaleźć jakąś fajną używkę....
    A Nokie nie? Kunka sam bym sobie kupił gdyby nie to że czasem potrzebuję użyteczności smartfona. Chyba sobie iPhone 4s kupię, idealny rozmiar 3,5 cala.
  • MyPhone Infinity II całkiem nieźle wymiatał, 2 gb RAM, duży ekran, ładne zdjęcia ale to z tych większych cegieł ale cienkich - oczywiście mojemu synowi nie sprostał....
  • Ale cegłe to ja mam. Kupisz pan te cegłe? :)

    Ja chcem cos małego zgrabnego i pamięcią i dobrą kamerą (ale bez przesadyzmu cenowego)

    Wiem chcem zbyt wiele....:(
  • To bierpan tego ....weja. Pamięci on dużej nie ma (1/4 GB) ani Dual Sima (jest slot na kartę SD), ale zrobi swoje. Do podstawowych zadań w sam raz, a jest mały i leciutki.

    O ile się za bardzo nie zamoczy, bo wtedy kaplica. Bateria niewymienna.
  • edytowano October 2016
    Nu ale to szajsfon. A mniem się paluchy po ekranie slizgają i jak piszę sms to 3 litery na raz mi wchodzą. Musi być z normalną klawiatOOrą :(
  • fatuswombatus napisal(a):
    Ale cegłe to ja mam. Kupisz pan te cegłe? :)

    Ja chcem cos małego zgrabnego i pamięcią i dobrą kamerą (ale bez przesadyzmu cenowego)

    Wiem chcem zbyt wiele....:(
    a co Pan masz?
    dej zdjęcie, podaj cenę, dogadamy sie...
    mogiemy przez priv jak nie chcesz publicznie mnie oskubać... :D;)
  • marniok napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Ale cegłe to ja mam. Kupisz pan te cegłe? :)

    Ja chcem cos małego zgrabnego i pamięcią i dobrą kamerą (ale bez przesadyzmu cenowego)

    Wiem chcem zbyt wiele....:(
    a co Pan masz?
    dej zdjęcie, podaj cenę, dogadamy sie...
    mogiemy przez priv jak nie chcesz publicznie mnie oskubać... :D;)
    Moja cegła nie na sprzedasz, już zaklepana przez narzeczoną co to się bez szajfona jak bez pantofelka na balu czuje :)
  • szkoda...
    trzeba tu zrobić, tzn na ExC, dział p.t." sprzedam, kupie, oddam"....no nie?
  • Blackberry Q10?
  • peterman napisal(a):
    Blackberry Q10?
    No weźmie się kolega i ogarnie. Jak ja mam problemy z serdelkowatościa paluchów na 5" ekranie to jak to będzie na QWERTY??? Nosz zostanę sfrustrowanym frustratem. :D
  • Nic to trza się pogodzić z faktem że po prostu na naszych oczetach skończyła się, zanim rześmy wzieli i zauważyli, era normalnego fona.
  • fatuswombatus napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Blackberry Q10?
    No weźmie się kolega i ogarnie. Jak ja mam problemy z serdelkowatościa paluchów na 5" ekranie to jak to będzie na QWERTY??? Nosz zostanę sfrustrowanym frustratem. :D
    Kolega nie ma problemów z serdelkowatością tylko jest prawdziwym mężczyzną :-) Cejrower powiedział że on szajsfonów nie używa programowo bo to pedalskie urządzenie - zamiast klawiatury ma ekran do miziania paluszkiem.
  • Brzost napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Blackberry Q10?
    No weźmie się kolega i ogarnie. Jak ja mam problemy z serdelkowatościa paluchów na 5" ekranie to jak to będzie na QWERTY??? Nosz zostanę sfrustrowanym frustratem. :D
    Kolega nie ma problemów z serdelkowatością tylko jest prawdziwym mężczyzną :-) Cejrower powiedział że on szajsfonów nie używa programowo bo to pedalskie urządzenie - zamiast klawiatury ma ekran do miziania paluszkiem.

    I to jest linia której będę się trzymał jak rzep psiego zadka.
  • ZTE S302. Można pisać w rękawicach bokserskich.
  • Nokia 3510i - dla duzych paluchów
  • peterman napisal(a):
    To bierpan tego ....weja. Pamięci on dużej nie ma (1/4 GB) ani Dual Sima (jest slot na kartę SD), ale zrobi swoje. Do podstawowych zadań w sam raz, a jest mały i leciutki.

    O ile się za bardzo nie zamoczy, bo wtedy kaplica. Bateria niewymienna.
    A gniazdo słuchawkowe minijack posiada?
  • Nokia całkiem OK. O JA CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! ILE za tego fona?????????????

    http://allegro.pl/nowa-nieuzywana-nokia-3510i-z-idei-gwarancja-i6566267701.html
  • przemk0 napisal(a):
    ZTE S302. Można pisać w rękawicach bokserskich.
    można ale muzy się nie posłucha bo karty nie weźmie i nie zapamieta :(

    Dziadkofon że jak ta lala..........
  • fatuswombatus napisal(a):
    Nokia całkiem OK. O JA CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! ILE za tego fona?????????????

    http://allegro.pl/nowa-nieuzywana-nokia-3510i-z-idei-gwarancja-i6566267701.html
    Paczpan na to, hehe http://allegro.pl/fabrycznie-nowa-nokia-6310i-bezowa-pl-fado-fon-i6569486048.html
  • fatuswombatus napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    ZTE S302. Można pisać w rękawicach bokserskich.
    można ale muzy się nie posłucha bo karty nie weźmie i nie zapamieta :(

    Dziadkofon że jak ta lala..........
    Na Allegro przewertować Nokie, 108 ma jacka i slot na karty, klawisze chyba w normie.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    peterman napisal(a):
    To bierpan tego ....weja. Pamięci on dużej nie ma (1/4 GB) ani Dual Sima (jest slot na kartę SD), ale zrobi swoje. Do podstawowych zadań w sam raz, a jest mały i leciutki.

    O ile się za bardzo nie zamoczy, bo wtedy kaplica. Bateria niewymienna.
    A gniazdo słuchawkowe minijack posiada?
    Oczywiście. Ale umieszczone BARDZO nietypowo - u dołu lewego boku aparatu. Nie spotkałem się z takim rozwiązaniem nigdzie indziej. Tak czy owak - bez słuchawek z wygiętym jackiem nie podchodzić.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.