Skip to content

Jestem wstrząśnięty i zmieszany

2»

Komentarz

  • przemk0 napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    ZTE S302. Można pisać w rękawicach bokserskich.
    można ale muzy się nie posłucha bo karty nie weźmie i nie zapamieta :(

    Dziadkofon że jak ta lala..........
    Na Allegro przewertować Nokie, 108 ma jacka i slot na karty, klawisze chyba w normie.

    Aparat foto o mniej niż zerowej funkcjonalności. Ale dzwonek ma za to tak głośny, że jakby co, sygnał usłyszy cała dzielnia.
  • Dobra, kończmy tę zabawę. Zostały mi jeszcze trzy egzemplarze Nokii 6303i z dawnych czasów. Wyślę jeden Fatusu w prezencie, a nuż sie spodoba (jak nie, to może odesłać z powrotem). Proszę o adresa na priva i pojadziem stem koksem.
  • edytowano October 2016
    Już nadaję i czekam na okazję by się od-wździęczyć :)

    Jak działa to się będzie podobała.
  • Nie rozumiem problemu ze srajfonem, wystarczy sie zaopatrzyc w parowke i wio. Nawet w zimie rekawiczek sciagac nie trzeba.


  • albo taki, tani bardzo, dzisiaj wpadł na mię, Fatus se znajdzie u siebie

    image
  • To nie wygląda dobrze, a jeśli fatus ma złe doświadczenia z nie tak tanim MyPhone... ale po prawdzie to są różne produkty w obrębie tej marki, może akurat trafił na zły.
  • polmisiek napisal(a):
    Nie rozumiem problemu ze srajfonem, wystarczy sie zaopatrzyc w parowke i wio. Nawet w zimie rekawiczek sciagac nie trzeba.


    no i to jest super pomysł, codziennie na wieczór, przed snem parówkę można zjeść, lekko podgrzana przez nagrzany fon i nie trzeba iśc na kompromisy czy duze klawisze, czy kamerka, czy aparat, czy internet
    propozycja @polmiska to najlepszy z możliwych wyborów
    popieram =D>
  • Only Nokia! 6303 rulez.
  • Temat do zamknięcia bowiem szanowny kolega Peterman podjął się wybawienia mnię z niedoli wykluczenia telekomunikacyjnego. A złośliwcom młodszym, i co tu ukrywać pięknięjszym i chudszym, zapowiadam że WAS tesz parufkowatość digitalna dopadnie wraz z wiekiem, i też będziecie pewnego dnia jechać busem lub innem tramwajem i szlag WAS trafi bo nadpisanie sms: "Będe w domu o 18" zajmie Wam dłużej niż sam dojazd do domu.

    Złośliwce jedne :D
  • Na take okazje mam zabunkrowaną w szufladzie Nokię 3310 w stanie bardzo ładnym, tylko bateryjki jej brakuje :D
  • Ostatnia złośliwość.
    Jeśli Nokia z aparatem to tylko taka.
    http://nati1991.wrzuta.pl/obraz/8lnmYrzlWt9/nokia_z_aparatem
  • Sie ićta i bujajta :D

    Znaczy kolega Peterman niech nie icie i nie buja.

    A wam wszystkim jest łyso żeśta 10 lat temu takich teletubisów jak NOKIA lub Motorola nie kupili nie zadałowali bo teraz moglibyśta kupę $$$ zarobić :)
  • Ano. Kto mógł przypuszczać ;)

    Tak pro forma - swoją pierwszą Nokię, 3310, zajeździłem praktycznie na śmierć. Ale dzisiaj już bym do niej nie wrócił - to jednak zbyt niewygodny kloc jak na możliwości, które oferuje.
  • Mnie też trochę dziwi że te Nokie z rodziny 1xx i 2xx takie klocki, przy tym co oferują. To nie są te same podzespoły co w telefonach sprzed 10 lat, on tylko udaje prostego, więc czemu nie wygląda jak iPod dajmy na to - 5 mm grubości itd.?
  • Nie mogą być za małe i cienkie, bo emeryci będą je gubić.
  • W kwestii grubych paluchów, to ja ten problem rozwiązałem dzięki dostanemu od żony "stylusowi mientkiemu" - to taki długopis z gumką imitujący malutkiego paluszka.
    image
    Kolega z kolei używa smartfona przystosowanego do twardych rysików, który daje się wytresować na rozpoznawanie pisma ręcznego. Tyle, że przy moim charakterze pisma by to nie działało....
  • Najnowszy rysikowy flagowiec to wyjątkowo gorący towar.
  • edytowano October 2016
    image

    Mozna na niego autem najechac, zasypac gruzem i uzyc jako broni. Ryski nie bedzie. Jak wlasciciel padnie i sie nie rusza to wysyla sygnal alarmowy, mozna tez zdalnie go spalic w razie kradziezy. Tylko ze to TETRA a nie siec dla cywili, wiec czeba by sie zatrudnic w sluzbach mundurowych (nie wszedzie w Polsce tez maja).
  • Pieluszka?
  • polmisiek napisal(a):
    Tylko ze to TETRA a nie siec dla cywili, wiec czeba by sie zatrudnic w sluzbach mundurowych (nie wszedzie w Polsce tez maja).
    Można też zostać ratownikiem GOPR albo TOPR

  • Moze nazwa wziela sie od tego, ze dla inzynierow co za dlugo siedza przy stacjach bazowych, pieluszki jak najbardziej sa potrzebne
  • Tetra jest uniwersalna, można przefiltrować wodę, owinąć mięso do wędzenia, założyć na głowę do ochrony przez słońcem/owadami.
  • loslos
    edytowano October 2016
    Ugasić pożar i wykorzystać do transportu płynów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.