Skip to content

Spółdzielnia zapomogowa HG-W. - ujawnia antyleft na twitterze

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Przejrzyjcie twittera antylefta i zobaczcie kogo finansuje Hanka Gronkiewicz. George Soros np. dostał ponad SIEDEM MILIONÓW z Warszawy. Jest tez cała lista znanych i lubianych utrzymanków:

https://twitter.com/antyleft_
Otagowano:
«13

Komentarz

  • Bum!

    image
  • To tylko jeden wydział w Magistracie
  • Michnik, Stępień, Celiński, Zosia Komorowska, Lis, Machała...
  • dyzio napisal(a):
    To tylko jeden wydział w Magistracie
    Magi-strat to czarodzieje od tracenia pieniędzy.
  • ludzie Sorosa, Agora na pierdylion sposobów- pewnie wszystko w majestacie prawa ale jak słabo wyglada ten drenaz w oczach opinii publicznej
  • Czyli Gyorgy nie był takim dobroczyńcom, jak to się może wydawać.
  • On pomaga profesjonalnie, a profesjonalistom trzeba dobrze płacić.
  • "Nie lepiej byłoby miastu wykupić te gabloty na wiatach autobusowych niż płacić co roku blisko 10mln złotych Agorze za wynajem?" antyleft
  • Mania napisal(a):
    Michnik, Stępień, Celiński, Zosia Komorowska, Lis, Machała...
    Henio Wujec tyż.
  • To bardzo ciekawe100.
    Transfery kasy zatwierdzał odpowiedzialny za te sprawy w warszawskim ratuszu Marcin Wojdat, zięć Rzeplińskiego.

    ( Irena Szafrańska fb, tt.)
  • Kurde jakby zrobić mapę , pajeczynę to dosłownie sami swoi
  • komorylla
  • Druga strona medalu jest taka, że antyleft robi robotę za dziennikarzy, niby naszych niepokornych. Probierzem ich postawy będzie stosunek do choćby sowicie obdarowywanej kataryny. Zatem czekajmy na reakcję panów z dorzecza.
  • Jak z dorzecza to akwatyczna. Morda w kubeł, woda w usta.
  • Zieć Rzepy dawał Stępniu
  • Rachoń obiecał nagłośnić. Ma być jutro. Właściwie to dziś, jak rozumiem w "Minęła dwudziesta".
  • edytowano October 2016
    fraterpafnutz
    @bratpafnucy

    Który redaktor ostro pociągnie temat zleceń warszawskiego ratusza, bez taryf ulgowych i oglądania się na koneksje towarzyskie?

    (poza Rachoniowym nagłośnieniem?)
  • ... i pointa


    antyleft_
    @antyleft_

    Na koniec dnia apel. Wszystko to, co wrzuciłem dzisiaj dzieje się majestacie prawa. Jedyne co można zarzucić cwaniakom to niegospodarność.
  • No i po danych antylefta...
    Kto zarchiwizował, ten ma...
  • a co się stało? wyczyścili mu tłitera czy strony ratusza??
  • Ja po kliknięciu widzę to:
    "This account's Tweets are protected.
    Only confirmed followers have access to @antyleft_'s Tweets and complete profile. Click the "Follow" button to send a follow request."

    Może ktoś ma skopiowane, albo może wrzucić screen?
  • kulawy_greg napisal(a):
    Ja po kliknięciu widzę to:
    "This account's Tweets are protected.
    Only confirmed followers have access to @antyleft_'s Tweets and complete profile. Click the "Follow" button to send a follow request."

    Może ktoś ma skopiowane, albo może wrzucić screen?
    Tak było wczoraj i dziś rano, bo antyleft_ zamknął konto, ale już jest z powrotem.
  • Jeśli chodzi o fundację Stępnia, wystarczy wejść na frdl.org.pl i popatrzeć na sprawozdania. Za 2013 53M przychodu. Ze sprzedaży 14M, dotacje 39M. Za 2012 podobnie. 2014 trochę mniej, dotacja 32M, sprzedaż 13M. W 2015 już widać zagrożenie demokracji. Sprzedaż 16M, dotacja 12M.
  • Czyli sobie gnojki już zorganizowali solidne legalne zaplecze finansowe z naszych pieniędzy. Nieruchomości i przetargi to było tylko na kapitał początkowy. Już zaczęli pranie kasy. 8 lat to kawał czasu, a przecież jeszcze więcej było na przygotowania. Dobry trop. Trzeba poszperać po różnych rejestrach. Ależ wycie się rozlegnie !
  • Prokuratorzy mają roboty na kilka lat do przodu.
  • Sugerowałbym jednak trybunały ludowe.
  • Pigwa napisal(a):
    kulawy_greg napisal(a):
    Ja po kliknięciu widzę to:
    "This account's Tweets are protected.
    Only confirmed followers have access to @antyleft_'s Tweets and complete profile. Click the "Follow" button to send a follow request."

    Może ktoś ma skopiowane, albo może wrzucić screen?
    Tak było wczoraj i dziś rano, bo antyleft_ zamknął konto, ale już jest z powrotem.
    U mnie jest tak ciągle, nie wiem jak było wcześniej.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    kulawy_greg napisal(a):
    Ja po kliknięciu widzę to:
    "This account's Tweets are protected.
    Only confirmed followers have access to @antyleft_'s Tweets and complete profile. Click the "Follow" button to send a follow request."

    Może ktoś ma skopiowane, albo może wrzucić screen?
    Tak było wczoraj i dziś rano, bo antyleft_ zamknął konto, ale już jest z powrotem.
    U mnie jest tak ciągle, nie wiem jak było wcześniej.

    OK, już widzę, że profil jest widoczny tylko dla zalogowanych i obserwujących.

  • Straszą go prawnikami
  • A my jak zwykle będziemy patrzeć w inną stronę?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.