Skip to content

Żona Cezara

Znaczy się Mąż. Objawił się w całej krasie, c'nie? :P
«1

Komentarz

  • Więcej zamieszania niż pożytku. Wrogów ośmielił, a swoich wkurzył.
  • Bardziej mąż swojej żony ni mąż stanu. Noji dostał gratulacje od Gowina...
  • z tej gliny nic nie ulepimy:(
  • edytowano November 2016
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dafuq?
    Pani Renata Koźlicka-Glińska jest członkiem Rady Fundacji „Stocznia”, a w „Stoczni” znajdziemy wszystkie osoby przeproszone przez Glińskiego, czytaj koleżanki i kolegów żony Pana premiera. O której to żonie jakoś tak całkiem przypadkiem Pan premier w nawale przeprosin zapomniał wspomnieć.
    Zaprzyjaźnione ze mną wiewiórki skwapliwie donoszą, że nie raz i nie dwa Pan premier utyskiwał, że wspomniana żona urządza mu w domu piekło i ma powyżej uszu jego politycznej działalności.
    Żoneczka wygląda niczym Twardowska i swoje wie ;)
    image

    Mnie ta afera akurat nie martwi, bo internet huczy, dobrana spółka panów G+G (w tle po mojemu MM) weszła na plan pierwszy, zatem przynajmniej na razie nagonka na AM osłabnie.
  • Paczuska nie wymięka: Wiadomości TVP nieźle dzisiaj się rozprawiły z tymi przeprosinami (choć o małżonce taktycznie nie wspomniały).
  • dyzio napisal(a):
    Paczuska nie wymięka: Wiadomości TVP nieźle dzisiaj się rozprawiły z tymi przeprosinami (choć o małżonce taktycznie nie wspomniały).
    oj, coś mi się zdaje, że świętojebliwcy (od Rachonia, po Sakiewicza i Karnowskich) utopią ją w łyżce nienawiści.
  • dyzio napisal(a):
    Paczuska nie wymięka: Wiadomości TVP nieźle dzisiaj się rozprawiły z tymi przeprosinami (choć o małżonce taktycznie nie wspomniały).
    - ... mimo iż cała pikanteria akcji przeprosinowej polegała właśnie na żoneczce.
  • A za co przepraszał? Co takiego powiedział/zrobił?
  • za co dymisja?
  • romeck napisal(a):
    za co dymisja?
    Za całokształt?
  • dowiemy się?
  • Od siedzenia okrakiem na płocie można dostać hemoroidów.
  • 7dmy napisal(a):
    romeck napisal(a):
    za co dymisja?
    za to za co tak bardzo przepraszał.
    Za Paczuską i Wiadomości, że tak bzidko przedstawiano fundacje, które są bardzo pożyteczne, niezbędne i wogóle - pracują tam sami światli ludzie. O żonie, która jest kuleżanką Zosi i Rózi nie wspomniał. Jak również nie wspomniał, że Min. Kultury dofinansowało "Stocznię".
  • Peem W. Sz. Kuleżeństwu tak: platforma trzyma się znakomicie. Ten płacz i zgrzytanie zębów to tylko teatr dla ludożerki takiej jak tut. forumkowicze, bo w rzeczywistości Kasia leje się strumieniami. A w przyszłym roku to już w ogóle szykuje się całoroczne święto obfitości!
  • @Ombretta; a skąd te strumienie i dlaczego będą obfitsze w 2017?
  • peterman napisal(a):
    http://kontrowersje.net/panie_premierze_gli_ski_prosz_polak_w_przeprosi_nie_rzepli_sk_i_fundacyjne_kliki
    Zgadzam się z każdym słowem. Czuję się również, jakby facet wytrzaskał mnie po pysku. Te rodzinne fundacje, do których płynie strumieniami kasa, doprowadzają mnie do szału. Ciekawe, jak długo Gliński wytrwa w tym rozkroku, aż się w końcu nadzieje na płot ombretty,
  • Tymczasem głos dała Lichocka:
    image
  • ale jaja.
    jakbym klakierow Michnika slyszala.
  • Pani Joasia dostarczy nam jeszcze wiele radości.
  • Swoją drogą robi się coraz obrzydliwiej. Wyłączyłam telewizor natychmiast po Wiadomościach, gdyż albowiem w studiu pojawił się pan premier Gliński. Ale wcześniej z wątpliwą satysfakcją obejrzałam materiał poświęcony fundacjom, w którym wreszcie bez owijania w bawełnę wymieniono żonę pana G. http://wiadomosci.tvp.pl/27998776/teoria-wicepremiera
    peterman napisal(a):
    Pani Joasia dostarczy nam jeszcze wiele radości.
    Już dostarczyła. 8-X
  • Troszkę jest w konflikcie interesòw, ten nasz pan premier. Jakby, nadmiernie się angażuje, także emocjonalnie.
  • Mam to samo odczucie, że za bardzo się zaangażował. Wyszło niefajnie, czuję niesmak, delikatnie mówiąc.
  • Szczerze mówiąc, o co chodzi z tymi fundacjami? Jakiś wściekły wysyp, czy do tej pory nie interesowałam się nimi? Jak już do mnie dotarły, to obserwuję jakieś dziwne nazwy i widzę, że zajmują się dziwnymi rzeczami. Właściwie nie wiadomo, czemu i komu służą. A fundacja Stocznia współfinansowana m.in. ze środków miasta stołecznego Warszawy i Fundacji Batorego. Miasto stołeczne to już wiem, jak wyprowadzało kasę na rodzinne fundacje, a jak czytam F. Batorego, to od razu mi się kojarzy z Sorosem.
  • Oboje z żoną ciężko harują zarywając noce przy dojeniu tego samego cycka.
    Jegomość przełożenie na cycek ma wprost, a jejmość przez aligancką pozarządową rurkie.

    Cały hałas jest o te rurki. Gdyby zabrać naraz wszystkim rurki, zrobi się tak straszny tłok przy państwowym cycku, że statuje i posongi zaczno się nawzajem tratować. Tak być nie może.
  • randolph napisal(a):
    Oboje z żoną ciężko harują zarywając noce przy dojeniu tego samego cycka.
    Jegomość przełożenie na cycek ma wprost, a jejmość przez aligancką pozarządową rurkie.

    Cały hałas jest o te rurki. Gdyby zabrać naraz wszystkim rurki, zrobi się tak straszny tłok przy państwowym cycku, że statuje i posongi zaczno się nawzajem tratować. Tak być nie może.
    Zabawa rurkami bywa BARDZO niebezpieczna.

  • edytowano November 2016
    mmaria napisal(a):
    Swoją drogą robi się coraz obrzydliwiej. Wyłączyłam telewizor natychmiast po Wiadomościach, gdyż albowiem w studiu pojawił się pan premier Gliński. Ale wcześniej z wątpliwą satysfakcją obejrzałam materiał poświęcony fundacjom, w którym wreszcie bez owijania w bawełnę wymieniono żonę pana G. http://wiadomosci.tvp.pl/27998776/teoria-wicepremiera
    Zrobiłam dokładnie to samo.
    Pomyślałam sobie, że całe szczęście, że nie został premierem.
    [Edit]
    Już sama nie wiem. Ktoś go podrzucił?



    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • O co chodzi z tym Glińskim, dlaczego on jest w rządzie, bo jest funflem JarKacza? Skąd Jarro bierze takie wynalazki jak Gliński, Morawiecki?
  • wywalić na zbity pysk. i zatrudnic kogokolwiek porzadnego, a chocby Hoffmana
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.