Skip to content

Żona Cezara

2»

Komentarz

  • Sarmata1.2 napisal(a):
    wywalić na zbity pysk. i zatrudnic kogokolwiek porzadnego, a chocby Hoffmana
    Rambo 2
    @johnsmiths74
    Ok, zrzucamy z sań pantoflarza Glinskiegio i jadymy dalej.
  • Sprawdziłem, czy umiem zliczyć do trzech.
    Wicepremierów.
    1. Gliński
    2. Gowin
    3. Morawiecki.
    Chyba jednak umiem...
    Ja wiem... Niedźwiedziu, gdybyś w mateczniku siedział, nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział...
    Z drugiej strony - z tych 3 akurat Gliński wyglądał na najporządniejszego, najbliższego PiS-owi i dobrej zmianie.
    Komu miejsce zostawia, usuwając się?
  • @krzychol - on ciągle w tv podkreślał, że opracowuje projekt o funkcjonowaniu NGO, że robi to w porozumieniu z JK, ponieważ 30 lat właśnie tym się zajmował ( czytaj: "Nie ma w Polsce lepszego ode mnie szpeca w tej materii") - tak jakby ten fakt mógł mu zabezpieczyć tyły i uratować przed utratą funkcji vice premiera.
  • 7dmy napisal(a):
    Poraziła mnie szczególnie ta UWolska buta Pana WCe Premiera.
    Możesz wyjść z UW. UW nie wyjdzie z ciebie już do końca życia.

    Glińskiego Kaczor może i może się pozbyć, nie wiem. Natomiast Gowę - to już trochę inna sprawa. Bez porównania trudniejsza.

  • Patrząc na dotychczasową praktykę rządów PiS-u, spodziewam się, że niebawem za ochronę praw zwierząt będą odpowiadać myśliwi, za edukację księża, a za profilaktykę medyczną antyszczepionkowcy. Standard usług świadczonych przez organizacje pozarządowe runie. To jest program Ruina na Swoim. Bo żeby chociaż PiS miał ludzi, żeby obsadzać te wszystkie stanowiska – ale nie, tam trafiają ludzie kompletnie przypadkowi!" – Maciej Konieczny w Radio TOK FM o planach powołania Narodowego Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego i zawłaszczaniu instytucji przez niekompetentne i przerażająco niebezpieczne środowiska.


    Wypowiedział się ten, który na profesjonalnym dojeniu społeczeństwa przez fundacje na pewno się zna.
  • krzychol66 napisal(a):
    Komu miejsce zostawia, usuwając się?
    Tradycyjnie - Morawieckiemu?
  • mmaria napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    Poraziła mnie szczególnie ta UWolska buta Pana WCe Premiera.
    Możesz wyjść z UW. UW nie wyjdzie z ciebie już do końca życia.

    Glińskiego Kaczor może i może się pozbyć, nie wiem. Natomiast Gowę - to już trochę inna sprawa. Bez porównania trudniejsza.

    Nie przesadzajmy. Gowę administruje całkowicie beznadziejnym resortem, bez jakiejkolwiek realnej możliwości wpływania na rzeczywistość. Ma swoje lata, wie, że wyżej nie podskoczy. A próżność i ego ma nasycone, gdy go profesiory całujo po rienkach.
  • Tymczasem...
    "Krzysztof Wyszkowski (Twitter)
    Słyszę, że min. Gliński zachował się niezręcznie. Mam zaszczyt go znać i wiem, że jest człowiekiem o nieposzlakowanej uczciwości!"
  • A dasie dasie coś w tym resorcie naukawym osiągnąć? Jakieś tam cele Polska 2020? Serio się pytamsie, bo akurat wiceministrem zostałem.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):(a):
    Komu miejsce zostawia, usuwając się?
    Tradycyjnie - Morawieckiemu?



    Np wuasnie!
    Suszna koncepcja
  • christoph napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):(a):
    Komu miejsce zostawia, usuwając się?
    Tradycyjnie - Morawieckiemu?



    Np wuasnie!
    Suszna koncepcja
    Ja nie wiem. Taka zdradziecka myśl mnie najszła. A czy słuszną ona była?
    A po niej przyszła druga: patrząc na wicepremierostwo można zauważyć, jak mało jest PiS-u w PiS-ie.

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A dasie dasie coś w tym resorcie naukawym osiągnąć? Jakieś tam cele Polska 2020? Serio się pytamsie, bo akurat wiceministrem zostałem.
    Pijemy? :D
  • edytowano November 2016
    Jeśli ten żon bez skazy, to podrzucono mu małżowinkę.
    [Edit}
    Do słuchania.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • przeklejam, bo wpisy Smoka przeplatają raz o Trójce, raz o Glińskim.
    romeck napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Paweł Sołtys zwolniony dyscyplinarnie z radiowej Trójki.
    Po szczegóły odsyłam do naszego Smoka05 https://twitter.com/smok05/
    O, smok mię wszystko wytłumaczył i w sprawie Glińskiego żony fundacji dotacyj oraz radiowej trójki sprzątania cięgu dalszego! :)
  • krzychol66 napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):(a):
    Komu miejsce zostawia, usuwając się?
    Tradycyjnie - Morawieckiemu?



    Np wuasnie!
    Suszna koncepcja
    Ja nie wiem. Taka zdradziecka myśl mnie najszła. A czy słuszną ona była?
    A po niej przyszła druga: patrząc na wicepremierostwo można zauważyć, jak mało jest PiS-u w PiS-ie.



    No dobra, a kto z nas mądrzących się na czwórforum jest członkiem PiSu?
  • A kto tu jeszcze przyzna się, że się mądrzy?
    ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nigdy nie byłam członkiem żadnej partii, jednakowoż PiS wspierałam od urodzenia. :-B
  • ale o co cho?
    czy żona ma nie pracować?
    niedawno ktosie zachwycali się żoną, jednak kiedy działa na rzecz i w strukturach ngo, to juz be
    co z osp? co ze szkołami stowarzyszeniowymi?
  • NGO to bardzo szerokie pojęcie. Excathedra to NGO i cały wielki Caritas też. Problemem jest to, że na przedsięwzięcia mniej więcej klasy excathedra, albo mniej znaczące, niektórzy dostają publiczne pieniądze i, o dziwo, ci niektórzy to krewni i znajomi top polityków.

    Pan profesor-premier kiepsko badał te endżiosy jeśli takiego słonia nie zauważył.

    Jego przeprosiny i zbesztanie dziennikarza jak słabego studenta jest dyskwalifikujące.
  • christoph napisal(a):
    ale o co cho?
    czy żona ma nie pracować?
    niedawno ktosie zachwycali się żoną, jednak kiedy działa na rzecz i w strukturach ngo, to juz be
    co z osp? co ze szkołami stowarzyszeniowymi?
    Nieco informacji:
    https://prawy.pl/41802-glinski-glinska-i-amerykanska-fundacja/

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    christoph napisal(a):
    ale o co cho?
    czy żona ma nie pracować?
    niedawno ktosie zachwycali się żoną, jednak kiedy działa na rzecz i w strukturach ngo, to juz be
    co z osp? co ze szkołami stowarzyszeniowymi?
    Nieco informacji:
    https://prawy.pl/41802-glinski-glinska-i-amerykanska-fundacja/
    przeczytałem not kę polecaną: w stylu Urbana: zarzuty o CIA i Amerykanie jako wrogowie
    wychodzi na to, że Kwaśniewski to amerykanski agient wpływu, a Ameryka chce nas zjeść
    po co zatem prosić o jakieś rakiety, NATO i środki z UE?
    załóżmy nowy Układ Warszawski z przewodnią rolą.... czyli Międzymorze, tylko jakoś poza Rumunią (bardzo lubię ten kraj, mają dobre kontakty z Izraelem) nikt się nie pcha
  • Polsko-Amerykańska Fundacja to jest jednak materiał ludzki bliższy UW i Komorowskiemu niż PiS, to naprawdę nie są żarty.
  • przemk0 napisal(a):
    Polsko-Amerykańska Fundacja to jest jednak materiał ludzki bliższy UW i Komorowskiemu niż PiS, to naprawdę nie są żarty.
    Polsko Amerykańska Fundacja Więź Kultur - zbiera to sobie pieniądze na Owsiaka, organizuje wycieczki do Polski dla amerykańskich władz szczebla lokalnego, utrzymuje kontakty z polonusami, szkoli liderów - sam byłem zdziwiony ile to palikociarstwo dobrych rzeczy narobiło.
  • Liderów pokroju pani Scheuring-Wielgus...
  • peterman napisal(a):
    Liderów pokroju pani Scheuring-Wielgus...
    może pani poseł nie uważała na zajęciach i latała po Brodueju zamiast przysiąść fałd ów i posłuchać jakiego sekretarza stanu (btw u nich znaczy to coś innego niż w Polsce - inna kultura cyco?)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.