Skip to content

Kaczyński dalej jedzie walcem i się śmieje

2

Komentarz

  • Ojtam, przejęzyczył się. Okupacja, kopulacja. Brzmi podobnie.
  • Kopulejting, dobry materiał na videomema - scena ze Spisu cudzołożnic z tłumaczeniem terminów naukowych.
  • "Polska nie zwycięży inną bronią jak tylko modlitwą różańcową" - tak uczyli nas
    zarówno Sługa Boży August kardynał Hlond jak i Sługa Boży Stefan kardynał Wyszyński!

    Zapraszamy 08.01 na Pokutny Marsz Różańcowy pod Sejm

    11.01 Pierwsze w 2017 roku posiedzenie sejmu i w związku z planami nieprzyjaciół
    Boga i naszej Ojczyzny odbędzie się w tym samym czasie
    w Warszawie Czuwanie i modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem
  • edytowano January 2017
    qiz napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Dzieci na pewno posiada ta pani Messerschmidt, 2004, 2007 i 2010. I to wygląda na dramat.
    Meserszmit to nazywają tą Szorjing. Czy tą blondi też tak przezywają?
    Szojring to Szlezwik-Holsztajn.
    http://niepoprawni.pl/blog/tlmaxwell/dosc-dyktatury-kobiet
  • dyzio napisal(a):
    Kaczor - geniusz. Wysłał Lidera Opozycji z kochanką- wiceprzewodniczacą na Maderę
    Lider opozycji nigdzie nie latał. Poleciał aspirant, a wrócił frajer.

  • Każdy opozycjonista nosi w plecaku buławę lidera.
  • pantelej napisal(a):
    Każdy opozycjonista nosi w plecaku buławę lidera.
    Owszem, jeżeli TEN pozwoli image

  • To nie jest żaden demiurg tylko sowiecki strach na wróble i gryzonie polne.
  • Gdyby TenTowarzysz duzo mogl, to by owego 16 grudnia by przed telewizorem relacjonujacym na kanale WSI24 wydarzenia przed Sejmem popijal koniaczek, a nie jak palant sam marzl i robil za statyste.
  • .... w papuciach i wygodnym fotelu ...
  • Bo mieli kwity, ale kwity powoli się kończą. A w marcu być może będzie już po większej połowie kwitów.
  • Przemko napisal(a):
    Bo mieli kwity, ale kwity powoli się kończą. A w marcu być może będzie już po większej połowie kwitów.
    Bo mieli zaimplantowane wyobrażenia o sobie w naszych mózgach, ale powoli budzimy się ze snu.

  • Bo stara, szkolona kadra sie wykrusza. A mlodzi? No cusz: alimenciarz i rzygolak - to przeciez golym okiem widac jacy sã.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Bo mieli kwity, ale kwity powoli się kończą. A w marcu być może będzie już po większej połowie kwitów.
    Bo mieli zaimplantowane wyobrażenia o sobie w naszych mózgach, ale powoli budzimy się ze snu.

    A to przede wszystkim, powoli dociera do nas że trudno zabić świstkiem papieru. Nawet Bourne potrzebował grubej gazety zwiniętej w rulon żeby dać w zęby, o zabiciu nie ma mowy.
  • Nie Przemko, Cień Mordoru zaszczepił w nas strach niewolnika jak u małego słonika przekonanie o wytrzymałości słupa.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Nie Przemko, Cień Mordoru zaszczepił w nas strach niewolnika jak u małego słonika przekonanie o wytrzymałości słupa.
    Wyzwolil nas śmiech. Gdy wróg stał się śmieszny przestał być groźny.
  • Jadąc qizem pokolenie 35+ jest do zaorania
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Jadąc qizem pokolenie 35+ jest do zaorania
    Całe szczęście, że jestem 35- :)
  • Ja piszę o sobie rocznik 71 ;)
  • A ja się przedstawiam, że jestem z rocznika Beaty Szydło :-)
  • Ja też jestem 35+ ale studiuję rolnictwo, to ja będę orał. :D
  • Jak będziecie nas orać to pamiętajcie żeby razem z chwastami nie zaorać plonów.
    Nie żebym się chwalił czy cuś, ja tylko tak..
    :D
  • Teraz w modzie jest uprawa bezorkowa, tak że luz. :D
  • No, a wyżej napisałeś że będziesz orał, także nadal do luzu daleko:)
  • Exspectans napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Jadąc qizem pokolenie 35+ jest do zaorania
    Całe szczęście, że jestem 35- :)
    Nie ma się co cieszyć. Ja tam jestem mniej liberalna i uważam, że przedział zaczyna się od 30 ;)
  • Bo sama masz tyle? :)
    Bez przesady - gdyby tak było, nigdy nie wygralibyśmy żadnych wyborów, a mamy jako pierwszy rząd samodzielną większość.
  • 35-. Z tezą o zaoraniu zgadzam się jeśli chodzi o tzw. ogół. Komuna to musiał być straszny system. Mimo iż w czasach postalinowskich bywał zarazem śmieszny.

    Co do tematu wątku: nie daley jak dziś rano miałem taką rozkminę - JarKacz Buk. Jak on znalazł tych petruf i kijoskich na opoki opozycji, kiedy on ich zaczął legendować? 3 lata temu? 2007? Zwerbował ich pewnie jak Lechu w Magdalence rozpracowywał towarzystwo :-D

    Wczoraj sobie pomyślałam, że ciężko będzie PiSowi nie rządzić 8+ lat.
  • @alcor,

    no coz, wczoraj odsluchalam Ronina, gdzie byl moj fan Stanislaw Janecki i on az takim optymista nie jest. aczkolwiek jest nim bardziej niz inni "nasi".
  • Morawieckiego nic nie przebije w optymizmie:
    http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/wicepremier-mateusz-morawiecki-o-rzadach-prawa-i-sprawiedliwosci,704674.html

    Mieszkańcy Miasteczka Wilanów za trzy lata zagłosują na Prawo i Sprawiedliwość - mówi wicepremier Mateusz Morawiecki w rozmowie z "Polska The Times". Jego zdaniem Polacy dostrzegą pozytywny wpływ reform obecnego rządu. - Będziemy długo rządzić. Przynajmniej trzy kadencje - uważa szef resortów finansów i rozwoju.
  • No gadane to on ma, niczym sam Cyceron.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.