Skip to content

Dalszy ciąg cyrku w Sejmie RP (już za chwilę)

12346»

Komentarz

  • Mogę również przewidzieć, co będzie dalej, ale już nie wolontariacko a za 2000 zł - bo tyle mi trzeba. ;)
  • Mnie trzeba 10 tys- naprawdę. Tez wam mogię powiedzieć przyszłość Polski
  • Mnie trzeba 6 tys. Za tyle przewidzę.
  • ja za 10 tys, będę snuł same dobre cudy-przewidy
  • Ja za darmo wam powiem. Kot prezesa pozamiata opozycję
  • stenogram z 16 grudnia - od strony 54 obrady popołudniowe i wieczorne

    http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter8.nsf/0/BBD0BCDEC4532500C125808B0071DB52/$File/33_a_ksiazka_bis.pdf
    mocne
  • celnik.mateusz napisal(a):
    Marszałek Kuchciński prosi o wyjaśnienia :
    https://mobile.twitter.com/KLubnauer/status/822057106681561088
    image
    wreszcie
  • nie ma powodu do śmiechu
    pisze prof. Górski:
    Obserwując wydarzenia ostatniego miesiąca musimy zastanowić się o ich głębszy sens. W moim poprzednim tekście, „Rok 1717 – rok 2017″ starałem się zwrócić uwagę na szerszy kontekst strategiczny trwającego transferu wojsk amerykańskich do Europy środkowej, a głównie Polski. Dopiero umiejscowienie tego procesu w takiej perspektywie czasowej pokazuje skalę zjawiska, które właśnie obserwujemy. Próba wyizolowania polskiego kryzysu politycznego od tego kontekstu jest daleko idącą naiwnością.
    http://www.fronda.pl/a/prof-grzegorz-gorski-wyszczerbiony-rokosz,85845.html
  • edytowano January 2017
    wywiad we wSieci
    Marek Suski, PiS
    Rola Kukiza jest zastanawiająca. Prowadzą swoją grę. I Paweł Kukiz, i Stanisław Tyszka namawiali nas do siłowego rozwiązania, do użycia straży marszałkowskiej. Liczyli, że PO i Nowoczesna oraz PiS wezmą się za łby, dojdzie do bójek, a oni zaprezentują się jako siła spokoju. Kukiz stał więc z karabinem u nogi, nie powiedział swoim posłom, by dołączyli do nas w Sali Kolumnowej. Więc moim zdaniem chciał jakiegoś rozwiązania bardziej dramatycznego
    Niestety, ten pięćdziesięciolatek wśród młodzieży jest tą "siłą spokoju".
  • romeck napisal(a):
    wywiad we wSieci
    Marek Suski, PiS
    Rola Kukiza jest zastanawiająca. Prowadzą swoją grę. I Paweł Kukiz, i Stanisław Tyszka namawiali nas do siłowego rozwiązania, do użycia straży marszałkowskiej. Liczyli, że PO i Nowoczesna oraz PiS wezmą się za łby, dojdzie do bójek, a oni zaprezentują się jako siła spokoju. Kukiz stał więc z karabinem u nogi, nie powiedział swoim posłom, by dołączyli do nas w Sali Kolumnowej. Więc moim zdaniem chciał jakiegoś rozwiązania bardziej dramatycznego
    Niestety, ten pięćdziesięciolatek wśród młodzieży jest tą "siłą spokoju".
    Kukiz i jego ferajna stoją nie tylko w roli pokojowego pilnowacza. Odkąd przyspawali dupy do poselskich ław zajmują się także przyjmowaniem wysłanników w/w partji i liczeniem propozycji ekhem "owocnej współpracy".
  • edytowano January 2017
    Według Tyszki, na konwencie seniorów "opozycja" przeciwko karaniu (regulaminowo) puczystów, Kuchciński wstrzymał się od głosu.

    Żadnych konsekwencji zatem nie będzie: na szczęście PiS przejrzał podłą grę Kukiza i nie da się podpuścić.
  • loslos
    edytowano January 2017
    extraneus napisal(a):PiS przejrzał podłą grę Kukiza.
    To nie wymaga specjalnych kwalifikacji intelektualnych.

    Ciasteczkowy jedzie na jednym powszechnym złudzeniu - oszuści w Polsce zwykle udają uprzejmość, więc ludzie utożsamiają kulturę z nadużyciem a chamstwo ze szczerością. Bo ordynus może gębę obić ale nie oszuka, prawda?

  • Nie będzie kar.
  • Następną razą będą.
  • Mania napisal(a):
    Następną razą będą.
    Następną razę będą ale to masza strona bedzie ukarana.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.