Skip to content

Lewandowski, już cię nie ma

2

Komentarz

  • Promocje Monachium ma jako zawodnik w kontrakcie
    Chodzenie w leiderhouzach tez
  • TecumSeh napisal(a):Dereszowskiej nie znam (w sensie poglądów)
    Dereszowska Anna, aktorka? Ta, co odmówiła występu na jakiejś gali, bo obecny na niej był śp. Prezydent Lech Kaczyński?
    Ma bardzo wyraziste poglądy.

  • Ten wątek to żart?
  • takie luźne skojarzenie, drugie zdjęcie (które zamieścił powyżej romeck) bardziej promuje firmę Najki niż "nie wstydzę się Jezusa"
    image
  • no topsz
    a jakie ma olukary na głowie?
    i reklamuje punkty depilacyjne, bo ma owłosione ręce
    mnie tam piłka nie rusza, ale zejdźcie już z gościa
    szkoda mi go już
  • christoph napisal(a):
    no topsz
    a jakie ma olukary na głowie?
    i reklamuje punkty depilacyjne, bo ma owłosione ręce
    mnie tam piłka nie rusza, ale zejdźcie już z gościa
    szkoda mi go już
    jeżeli uważa się za Polaka, to ma też obowiązki polskie, czego nie zauważył
    w sumie też mi go żal - bo miał niesamowitą życiową szansę i z niej nie skorzystał
    a drugiej szansy już może nie dostać
    podobnie jak ci sportowcy, którzy nie przyszli na spotkanie do śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który na nich czekał w pałacu prezydenckim

    ech, kiedyś to byli sportowcy - Polacy przez duże P
  • @mmaria: "Dereszowska Anna, aktorka? Ta, co odmówiła występu na jakiejś gali, bo obecny na niej był śp. Prezydent Lech Kaczyński? Ma bardzo wyraziste poglądy."

    Ależ ja nie przeczę - po prostu nie mam telewizora i nie grała ona w niczym co bym widział i zapadłoby mi w pamięć. Wywiadów z nią nie czytałem żadnych.
    Choć nie, widziałem ją w teatrze w Krakowie, no ale okazji do dzielenia się poglądami na szczęście nie miała:)

    @marniok: "takie luźne skojarzenie, drugie zdjęcie (które zamieścił powyżej romeck) bardziej promuje firmę Najki niż "nie wstydzę się Jezusa""

    No ale to już zasługa fotografa.
  • Jest dla mnie oczywiste, że wizerunek Polski powinno się opierać na Prawym - ale tutaj wolo strajk.eu.
  • jest filarem reprezentacji. dziękuję do widzenia.
  • Myślałam, że to wątas o kapusiu Lewandowskim, a to o kopaczu.
    Drobiazg, wolę Stocha.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano March 2017
    niby nic szczególnego, nie warto się pochylać nad osobą
    ale teraz właśnie nasiliła się wojna przeciwko Polsce - z zewnątrz i od wewnątrz, z prawa i z lewa
    atak z lewa - wiadomo, 22 marca, Timmermans, Bruksela, przełożone celowo kolejne upokorzenie Polski procedurą ws. praworządności
    atak z prawa - np. Ordo Iuris szkaluje polski rząd ws. jakiejś rezolucji ONZ 24 marca
    http://www.naszdziennik.pl/swiat/177621,seksualizacja-i-aborcja-znowu-wspierane-przez-polske.html
    (tak, to ci, którzy uknuli intrygę wokół prawnych sankcji dla kobiet za aborcję - i w rezultacie udało im się wywołać histerię czarnych wiedźm na ulicach, a szef jako doradca w MSZ zdołał zaprosić do Polski Komisję Wenecką)

    więc takie drobiazgi, które normalnie byłyby niedostrzegalne, dziś uwierają
    synchronizacja
  • (Na marginesie: nawet pajaca Mikki uruchomili! Od kilkunastu dni odstawia przedstawienie za przedstawieniem)
  • A co? Myślał kto że wojna to takie strojenie min? Za dużo mają do stracenia by puścić płazem nasze swawole....
  • Ordo Iuris to jest faktycznie problem. Lewy to jest co najwyżej szczegół

    @KAnia: "więc takie drobiazgi, które normalnie byłyby niedostrzegalne, dziś uwierają"

    Niby tak, ale naprawdę spodziewałabyś się po Lewym prawdziwego patriotyzmu? Po jego udziale w reklamie T-Mobile, że pozwolę sobie przypomnieć reklamę T-Mobile w Czechach i przedstawiony tam obraz Polaków?
    Ja na jego miejscu po czymś takim nie tylko odmówiłbym reklamy T-Mobile czy w ogóle wypowiedziałbym umowę z nimi (gdybym ją kiedykolwiek miał), ale chętnie zaangażowałbym się u konkurencji po preferencyjnych stawkach albo nawet za darmo.

    Naprawdę, cieszmy się że Lewy na razie nie pluje na Polskę ani na rząd w żadnej oficjalnej wypowiedzi, gra z dużym zaangażowaniem dla reprezentacji (tak naprawdę o to chodzi - bramki się strzela albo nie, ale tu chodzi o zaangażowanie właśnie) - i niech nam się nie wydaje że będzie tu kiedykolwiek cokolwiek więcej na korzyść.
  • Swoją drogą Niemce bardzo ładnie ujawniają swoją agenturę. Twardoch w Mercedesie, Maja Ostaszewska w T-Mobile itp.
  • Ja bym dał Lewemu spokój.
    Wydaje mi się, że to naprawdę dużo, iż nie poszedł drogą Podolskiego czy Klose, a aktywnie w Niemczech przyznaje się do polskości. No i porządnie gra w reprezentacji.
  • Podolski i Klose wyjechali jako Niemcy
  • Podolski i Klose wyjechali jako Niemcy
    Podolski chyba nie, no ale nie zmienia to faktu, że obaj od małego byli chowani i trenowani na piłkarzy w Niemczech.
    Lewandowski no tak nie bardzo...
  • A cóż Wy od Podolskiego chcecie?
    Facet wyjechał jako dziecko praktycznie, Niemcy go piłkarsko ukształowali, tam grał calutkie życie, tam mieszkał, a mimo to ostentacyjnie nie śpiewał niemieckiego hymnu (za co go besztano nie raz), wywiadów Polakom zawsze udzielał po polsku (choć od jego polszczyzny zęby bolą), po strzelonej Polsce bramce ostentacyjnie się NIE cieszył, takoż po wygranym meczu i jako jedyny z reprezentantów Niemiec ubrał polską koszulkę.

    Dziewczynę czy tam już żonę ma oczywiście z Polski i podkreśla że Polki są dużo ładniejsze:)
    Naprawdę, jak na gościa co za lat szczenięcych wyjechał i tam się ukształtował i wychował - naprawdę spoko.

    Klose to już zupełnie inna bajka - różnica klas człowieka że tak powiem. Nie porównujcie tutaj Klose do Podolskiego, bo mu do pięt nie dorasta.
  • piłkarsko?
  • edytowano March 2017
    no topsz
    czy Polak może grać w klubie pruskim?
    https://provenquality.com/wp-content/uploads/2014/01/Robert-Lewandowski.jpg
    odpowiadam , może
    czy Polak może jako piłkarz pruskiego klubu reklamować niemiecką markę aut , której właścicielami są Amerykanie?
    http://www.dailymotion.com/video/x2uxslx
    może, podobnie jak polskie okna, będąc graczem pruskiego klubu, on i jego koledzy
    http://www.dwd.nazwa.pl/instalator/wordpress/wp-content/uploads/2014/07/drutex-reklama-mistrzow.jpg
    było też coś z koszulką BVB
  • Waski napisal(a):
    Dudek też chuj i też wierzący:
    wmeritum.pl/jerzy-dudek-jednoznacznie-o-wyborze-tuska-porazka-polski-ktorej-sie-ciesze/175654
    No, na twiterze dosłownie napisał, że cieszy się z wyniku i po takim "trener" powinnien podać się do dymisji.... :/
  • Luuuuudzie, więcej jest takich, naprawdę. Czy nie żal czasu, żeby sobie (i innym przy okazji;) go marnować? 8-|
  • ale dlaczego chuj?
    czy ta cathedra to tak trochę nie nadprzeklinająca?
    młodzież czyta,
  • @Waski: "Dudek też chuj i też wierzący"

    Kolega... ekhm, nie zna szczegółów:)
  • Podolski to postać tragiczna ;-)
  • @ferb - o Lechowicz na excathedrze:) Bard III RP, ulubieniec GW:) To już niech kolega Młynarskiego wrzuca, a jeśli koniecznie Lechowicza, to lepsze było o kartonach:)
  • Naprawdę, jak na gościa co za lat szczenięcych wyjechał i tam się ukształtował i wychował - naprawdę spoko.

    Klose to już zupełnie inna bajka - różnica klas człowieka że tak powiem. Nie porównujcie tutaj Klose do Podolskiego, bo mu do pięt nie dorasta.
    Ja nie wiem co za różnica klas. Ot jeden się bardziej inkulturował, drugi mniej.

    Poza tym pamiętajmy, że ojciec Miro był etnicznym Niemcem śląskim, a w przypadku Podolskiego to sądząc po nazwisku to i korzenie jego

    W sumie przyznam, że żałuję, że Łukaszowi w ostatnich latach forma ciut siadła, bo inaczej by był już rekordzistą Niemiec w ilości występów, co byłoby bardzo zabawne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.