Skip to content

Feminazistkom z okazji dzisiejszego strajku galaktycznego

2»

Komentarz

  • Brzost napisal(a):
    Zazu napisal(a):
    A ja mam tylko jedną uwagę w tomacie. Po pilnej obserwacyi ichniego pochodu spostrzegłam, iż potężna większość owych dam jest po prostu brzydka. Mało urodziwe buzie, ostre ruchy, w oczach jakaś dziwna wściekłość powiązana z tęsknotą. Nikt ich nie chciał? To dlatego łażą i wrzeszczą?
    Może być też odwrotnie. Są brzydkie bo łażą i wrzeszczą. Nasze babcie mówiły "złość piękności szkodzi" I to JEST prawda.
    Otto chodzi. W tym jest sęk pogrzebany. ;)
  • TecumSeh napisal(a):
    @fatus - przypomina mi się eksperyment Calhouna:)
    No on w UE w najlepsze trwa. Tak samo w Kanadzie i chyba w Australii i Japonii. Chiny chyba go zarzuciły, a w USA nie przyjął się do końca. W Polsce rząd PiS podjął ambitna próbę zakończenia tego eksperymentu. Może nie jest za późno.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Waski napisal(a):
    Lombroso wiecznie żywy. Czy nie możemy powstrzymać się od oceniania ludzi po wyglądzie. Po naszej stronie też nie wszystkie panie wyglądają jak Lidia Sankowska-Grabczuk.
    Ale ale ale...........................

    Oprócz wyglądu nie zatraciły piękna wewnątrz. Napalone chłopaki często zerkają na gładkie lica hojnie obdarzonych dzierlatek, Ok właściwie to ciut niżej.
    Ale pradziwy mężczyzna patrzy w oczy bo one są oknem do duszy.
    I tu jest sęk pogrzebany. Kolega spojrzy w oczy i ujrzy duszę tych satanistek. Tam wyje piekło nienawiści. A teraz w oczy swej żony. Co szanowny widzi? Ja w oczach mojej narzeczonej widzę piękną duszę pragnącą miłości.

    Nie mam żony, ani narzeczonej, ani dziewczyny.
  • Waski napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Waski napisal(a):
    Lombroso wiecznie żywy. Czy nie możemy powstrzymać się od oceniania ludzi po wyglądzie. Po naszej stronie też nie wszystkie panie wyglądają jak Lidia Sankowska-Grabczuk.
    Ale ale ale...........................

    Oprócz wyglądu nie zatraciły piękna wewnątrz. Napalone chłopaki często zerkają na gładkie lica hojnie obdarzonych dzierlatek, Ok właściwie to ciut niżej.
    Ale pradziwy mężczyzna patrzy w oczy bo one są oknem do duszy.
    I tu jest sęk pogrzebany. Kolega spojrzy w oczy i ujrzy duszę tych satanistek. Tam wyje piekło nienawiści. A teraz w oczy swej żony. Co szanowny widzi? Ja w oczach mojej narzeczonej widzę piękną duszę pragnącą miłości.

    Nie mam żony, ani narzeczonej, ani dziewczyny.

    Ksiądz? Jeśli tak to ja ten tego prosze księdza... ta ja już sobie odmaszerOOję :)
  • Nie. Stary kawaler.
  • edytowano March 2017
    Waski napisal(a):
    Nie. Stary kawaler.
    Nie znam takowego stworzenia. Rozkazuję szanownemu koledze udanie się na:

    ZAPISANISOBIE.PL

    i poddanie się urokom pań. Prosze tylko być ostrożnym bo jak już kolege wywęszą że kolega kawaler to będzie kolega musiał dodatkowe zamki w drzwiach i kraty na oknach wstawiać

    Odmaszerować! I rozpływać się w miodzie miłości :D


  • Może być też odwrotnie. Są brzydkie bo łażą i wrzeszczą. Nasze babcie mówiły "złość piękności szkodzi" I to JEST prawda.
    Tak zasadniczo może po prostu być tak, że nikt nie wygląda ładnie skandując gniewne hasła. I jakby nam zrobili fotki z jakiegoś prawilnego pochodu o bardziej negatywnym nastawieniu, przeciwko komuś to też można by znaleźć wściekłe mordy. Bo tak po rysach twarzy i ogólności nie zauważam by istniał jakiś znaczący rozdźwięk między czarnymi parasolkami i prawilnymi katoliczkami.

  • Kolega chyba dawno nie widzial prawilnej katoliczki
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.