Skip to content

VOTUM nieufności (7. kwietnia 2017)

edytowano April 2017 w Forum ogólne
Temat grzany w internetach od kilku dni.

A ja przeglądając różne tweety, olśniony zostałem po wysłuchaniu Petruw RadiuZet (wczoraj-przedwczoraj)
że nie poprze bo kandydat jest niepoważny
(dziś Labnauer ogłosiła niezadowolenie .Nowoczesnej, że to niepoważne - wystawianie)

- a mnie olśniło:

jeśli Petru podniesie rękę "Za", to tym samym uzna w końcu kto jest Liderem Opozycji Totalnej!

Chyba że nie kapuję dalej rozróby platformerskiej.
Otagowano:
«1

Komentarz

  • Acha, sam się wystawił (bo ma "poważne nazwsko", rmf24) Schetyna
  • Ja chcę Grzesia na premiera, Rysia na vice, Ewkę na ministrę a Muchę na haczyk i żeby wszyscy poszli na ryby.
  • "Wystawianie" jest niepoważne? Przecież to jest wymóg ustawowy wotum...

    Cóż za cymbały.
  • peterman napisal(a):
    "Wystawianie" jest niepoważne? Przecież to jest wymóg ustawowy wotum...

    Cóż za cymbały.
    Nie, że w sytuacji, że nie ma szans na przegłosowanie wniosku, wystawianie wniosku jest niepoważne.
    Takie skróty myślowe.

    I Labnauer: PO dzieli opozycję.
    !!! :)

    Tak sobie myślę, że ten ruch Schetyny to podzwonne 1:27 w Brukseli.
  • edytowano March 2017
    Ja proponuję głosować w Sejmie wotum nieufności dla lidera opozycji. Wniosek mógłby Rychu i zaproponować konstruktywnie Kamilę na tego lidera. A co ? Jak się bawić to się bawić!
  • Tak trochę offtopicznie "nr. 1" to Komorov napisał ;)
  • starybelf napisal(a):
    Tak trochę offtopicznie "nr. 1" to Komorov napisał ;)
    Ojtam. Młodzi skażeni angolstwem od kołyski.
  • peterman napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    Tak trochę offtopicznie "nr. 1" to Komorov napisał ;)
    Ojtam. Młodzi skażeni angolstwem od kołyski.
    Szczególnie Komorov jako "bool".

  • edytowano March 2017
    na marszu KOD w Warszawie ok. 400 osób -smętna relacja w tvn24 trwa już 2h
  • Bo od "ulicy" skuteczniejsza jest "zagranica". To na nią stawiaja elity III RP. A w "tenkraju" pozostają silnie ufortyfikowane reduty: sądy, senaty uczelniane, media, instytucje kultury i samorządy zawodowe.
  • Zajrzałem wczoraj na portal koderastów. Podhecowani ostatnimi sondażami (lipnymi lub nie, tego nie wiem), znów zaczęli snuć wizje polskiego majdanu i obalenia kaczystoskiego reżymu siłą.
  • Schetyna:
    nie składamy wniosku o votum nieufności, do czasu dogadania się z resztą opozycji.

    =
    Porażka wizerunkowa? Nikt za nim nie poszedł. Ani PSL ani .N.
  • Powstało równoległe państwo opozycyjne. Trwa w nim walka o przywództwo. Na razie nie zeszli do podziemia bo nie ma kto dowodzić i wydać rozkazu. Jest to jednak państwo totalne. Jego głównym wyróżnikiem jest totalna głupota i zła wola.
  • romeck napisal(a):
    Schetyna:
    nie składamy wniosku o votum nieufności, do czasu dogadania się z resztą opozycji.

    =
    Porażka wizerunkowa? Nikt za nim nie poszedł. Ani PSL ani .N.
    Jagto nikt? To skandal!
  • Rafał napisal(a):
    Powstało równoległe państwo opozycyjne. (...) Jego głównym wyróżnikiem jest totalna głupota ...
    No tak, wróżymy Wielki Koniec.

  • Peem ta - niech się żrą.

    Modli się Jarosław Kaczyński
    - spraw Panie Boże by Schetyna pozostał liderem PO, Petru liderem Nowoczesnej a Mateusz Kijowski pozostał na czele KODu. Amen.

    :D
  • TecumSeh napisal(a):
    Peem ta - niech się żrą.

    Modli się Jarosław Kaczyński
    - spraw Panie Boże by Schetyna pozostał liderem PO, Petru liderem Nowoczesnej a Mateusz Kijowski pozostał na czele KODu. Amen.

    :D
    A Rzepliński ich kandydatem na prezydenta :-)
  • Dokładnie:)
  • edytowano April 2017
    Dziś debata. Trwa.
    Oglądałem (Schetynę i Kaczyńskiego), reszty słucham.

    Zacznę od środka. Zaskoczył mnie Kamysz (PSL) - przyganiał Schetynie! "Nie zrobi tego lider z Wrocławia", "nie mam żalu" o to, że PO złożyła wniosek bez konsultacji z PSL.
    Oraz zaproponował, by PO poparła wniosek votum który PSL złoży za trzy miesiące z ich kandydatem na premiera! Bo on również chcałby przedstawić swoją wizję Polski!!!
    :)
  • Schetyna i Neumann to psychiatryk totalny. Rany, totalny!
  • edytowano April 2017
    Bardzo ładnie Szydło ;-)
    Genialnie.
  • Jako wyborca PiS muszę podziękować PO za te debatę
  • dyzio napisal(a):
    Jako wyborca PiS muszę podziękować PO za te debatę
    Ano. VOMITUM było imponujące.
  • Kukiz do Schetyny.
    "Startowaliście w wyborach z hasłem zmniejszenia liczby posłów o połowę. Wciąż możecie to zrealizować - po prostu wyjdźcie z sali!"
    :)
  • Kurwa, kiedyś byłem nisko w hierarchii społecznej, myślałem że to tzw dno ale wychodzi na to że zawsze wyżej od grzesia szetyny
  • "Panowie, policzmy głosy!"

    :)
    174
  • dyzio napisal(a):
    Jako wyborca PiS muszę podziękować PO za te debatę
    Dokładnie tak samo! Une sie cudownie podkładają, no koncertowo. A przemówienie Pani Premier jak gwóźdź do trumny. Superokazja do przejścia do kontrofensywy pijarowej i medialnej.
  • Pani Premier fantastyczna. Nawet chyba już mówi innym tonem albo mnie przestał denerwować.
  • Ciekawa ta zapowiedź PeeZeLu. Może Bugaja wyasygnują?
  • extraneus napisal(a):
    Ciekawa ta zapowiedź PeeZeLu. Może Bugaja wyasygnują?
    Taaa... Romana.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.