Skip to content

Cyba już atakuje

2

Komentarz

  • A czego oczekujesz od bankstera?
  • Waski napisal(a):
    A czy premier przyznał już wdowie rentę specjalną? Czy ma wyjebane na mordowanie motlochu?
    Postarajmy się zebrać te 250 tysięcy na spłatę kredytu tej rodziny.
  • Ale nie zapominajmy o zobowiązaniach tych, których wybraliśmy.
  • Mania napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Dorzecze napisało.
    Podali jego nazwisko, czy tylko inicjały?
    Mordercy inicjały, ofiary - nazwisko.
  • Brzost napisal(a):
    Dorzecze napisało.
    Ja się trochę gubię. Dorzecze jest nasze? Przecież tam piszą Warzecha, Raz, który jest po tamtej stronie, Herr Zychowitz, Rymanowski itd.
  • Nasze jest tylko...

    EXCATHEDRA!
  • Pytanie było o tzw. nasze.
  • Brzost napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Dorzecze napisało.
    Podali jego nazwisko, czy tylko inicjały?
    Mordercy inicjały, ofiary - nazwisko.

    Nie orientuję się jak to jest; czy nazwisko ujawnia się dopiero po wyroku? Bo chciałabym znać nazwisko Cyby nr 2.
  • Brzost napisal(a):
    Pytanie było o tzw. nasze.
    popy, pełniące obowiązki prawicowców . albo popipy ...i patriotów.
  • Brzost napisal(a):
    Pytanie było o tzw. nasze.
    Aaa, to ja przepraszam.
  • Przemko napisal(a):
    Waski napisal(a):
    A czy premier przyznał już wdowie rentę specjalną? Czy ma wyjebane na mordowanie motlochu?
    Postarajmy się zebrać te 250 tysięcy na spłatę kredytu tej rodziny.
    Jasne ale wydawało mi się, że po ostatnich wyborach mamy zalążki państwa i nie będzie trzeba się samoorganizować w podstawowych sprawach, tak jak to było za czasów platformy.
  • W tej sprawie akcja społeczna byłaby jednak wskazana dla pokazania reszcie że mamy nie tylko państwo ale i społeczeństwo. Nie pseudobywatelskie fundacje i stowarzyszenia żyjące z dotacji budżetowych i nadętych programów "obywatelskich" tylko prawdziwe społeczeństwo współczujące i troszczące się o gorzej się mających. Nie mam siły ani umiejętności aby taką zbiórkę zorganizować, potrafię działać w takich sprawach na małą skale wokół siebie, ale dorzucę się do akcji.
  • Taka akcja już jest, widziałem w sieci stronę ze zbiórką, tylko chwilowo nie mogę jej znaleźć.
  • W tym wątku wyżej.
  • No tak. Dzięki.
  • Faktycznie, jest.
  • Info dla losa- Suszek był na dołku, a w suce niebiescy nie wytrzymali i dali mu w ryj.
  • Dzielne chłopaki.
  • edytowano July 2018
    Czas odkurzyć, bo mamy narastającą falę:
    1. Dewastacje biur parlamentarzystów PiS.
    2. Nagonkę z podaniem danych personalnych funkcjonariusza policji.
    3. Ataki pod sejmem na posłów.
    Napiszę tylko tyle, że bezkarność rozzuchwala.
    A na koniec nowy, cudownie ozdrowiały, bohater Dawid Winiarski w oczach swojej matki (wywiad na portalu byłych pracowników z Czerskiej, więc nie wiem na ile to wiarygodne):

    Co o nim mogę powiedzieć? Ma 24 lata, jest wspaniałym człowiekiem, nigdy się z nikim nie bił, jest łagodny.
    Od dziecka czytał regulaminy, kodeksy, prawo go jakoś obchodzi. Dyskutuje, ma swoje zdanie, tak, prowadzi zacięte dyskusje.
    Dostał się na filozofię na Uniwerystecie Warszawskim, właśnie przyszło potwierdzenie.
    Jest jedynakiem.
    Drobne uwagi to tekstu:
    - jedynactwo to patologia (wiem bo jestem)
    - 24 lata i dostał się na studia też jest ciekawe samo w sobie
    - łagodny, nigdy się nie bił - to też patologia, bo tacy ludzie są zdolni do skrajnego okrucieństwa
    Podbudowane ego przez medialną promocję ...
  • "Trzeba rozmawiać".
  • image
    Ta hodowla już trwa od jakiegoś czasu
  • Naprawdę komuś się marzy wojna bez rozlewu krwi?

    Jesteśmy zastrachanymi zdurniałymi pierdołami.
  • /na boku
    ms.wygnaniec napisal(a):
    ...jedynactwo to patologia (wiem bo jestem)...
    no, bez przesady! Czasem tak, ale to nie jest reguła
    ps. Mam dwóch jedynaków! :)
    //
  • los napisal(a):
    Jesteśmy zastrachanymi zdurniałymi pierdołami.
    Mądrość etapu wskazuje, że jeżeli pojawią się jakieś oddolne skuteczne ruchy, to zostaną natychmiast i bezwzględnie spacyfikowane.

  • loslos
    edytowano July 2018
    Czy do pisowców to dociera, że tamci chcą zabijać i wcale tego nie kryją? Chwilowo nie zabijają, bo cierpią na polską chorobę - tak samo jak my są zastrachanymi zdurniałymi pierdołami i po prostu nie są w stanie się za to zabrać. Cyba był wyjątkiem przez lata w Kanadzie - tam mają traperską tradycję, że się bardziej robi niż gada. Kiedy zdobędą władzę, do zabijania użyją aparatu państwa. Pisowcy walczą nie o dochody ale o życie.
  • los napisal(a):
    Czy do pisowców to dociera, że tamci chcą zabijać i wcale tego nie kryją?
    Nie dociera.
    los napisal(a):
    Pisowcy walczą nie o dochody ale o życie.
    Nie dociera.

    Podsumowując - KOMPLETNIE NIE DOCIERA.
    Banda kretynów.
    To my.
  • Może czas pomyśleć o jakimś marszu protestacyjnym przeciwko anarchistom i chuliganom z Parszywej Opozycji (PO) , wymyślić hasła mieć jakieś odpowiednie banerki? Po to by pokazać , że STOP Agresji, STOP hamulcowym , STOP zdziczeniu.
    Moim zdanie już czas. STOP ŁAMANIU DEMOKRACJI, Powrotu do feudalizmu nadzwyczajnych kast nie będzie. Powrotu do średniowiecznych zwyczajów łże elit też nie będzie.
    Szto Wy NATO? Czy Suweren ma siedzieć cicho gdy bandyci niszczą biura naszych posłów?
  • Demonstracje za zmianą są potrzebne. Bicie po ryjach prowokatorów też.
  • loslos
    edytowano July 2018
    Mania napisal(a):
    Może czas pomyśleć o jakimś marszu protestacyjnym przeciwko anarchistom i chuliganom z Parszywej Opozycji (PO) , wymyślić hasła mieć jakieś odpowiednie banerki? Po to by pokazać , że STOP Agresji, STOP hamulcowym , STOP zdziczeniu.
    Moim zdanie już czas. STOP ŁAMANIU DEMOKRACJI, Powrotu do feudalizmu nadzwyczajnych kast nie będzie. Powrotu do średniowiecznych zwyczajów łże elit też nie będzie.
    Szto Wy NATO? Czy Suweren ma siedzieć cicho gdy bandyci niszczą biura naszych posłów?
    I tu wychodzi efekt zmiany premiera. Zagłosować na ten banksterski PiS to zagłosuję, zwłaszcza przymuszony. Awanturować się po ulicach nie będę.
  • o to to to
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.