Skip to content

Obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej w Warszawie.

2»

Komentarz

  • Myślę, ze musiało tak być ze względów bezpieczeństwa. Ci Obrzygatele są sterowani i z pewnością mieli plany zrobienia zadymy, rozruchów i sprowokowania lub sfingowania przemocy. Będą to robić nadal. Mam nadzieję, że służby już ich inwigilują i będą stopniowo wyłapywać i zamykać. To, przynajmniej faktyczne kierownictwo, V kolumna i terroryści, a większość skandaliści, nihiliści i prowokatorzy..
  • @Rafał tylko, że to było wylanie dziecka z kąpielą. Przed Obywatelami RP chroniona była pusta ulica, a sympatycy byli wrzuceni do jednego kotła wraz z agresorami. Zupełnie bez sensu, zupełnie.
  • Brzost napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    ..Obrzygatelami RP....
    kupuję

    Nie mam kopyrajta :-) Podchwyciłem od kogoś na Placu Zamkowym.

    zatem - kradnę :)
  • erka napisal(a):
    @Rafał tylko, że to było wylanie dziecka z kąpielą. Przed Obywatelami RP chroniona była pusta ulica, a sympatycy byli wrzuceni do jednego kotła wraz z agresorami. Zupełnie bez sensu, zupełnie.
    No to przesadzili. W telewizorze wyglądało dobrze, ale przecież chodzi o real.
  • Rafał napisal(a):No to przesadzili. W telewizorze wyglądało dobrze, ale przecież chodzi o real.
    Na Twitterze ktoś mi napisał, że w tv wyglądało super i tłumaczył, że tv jest ważniejsze, bo trafia do mas. I pewnie ma rację, ale to zabawne - za PO musiałam tłumaczyć, że w tv kłamią, bo na rocznicach jest dobrze, a teraz w tv kłamią, bo na rocznicy było źle :D Ja absolutnie nie przeczę, że reszta obchodów była zrobiona godnie i wogóle cacy. Jednak potraktowanie uczestników było potwornie smutne i żenujące. Ponadto chyba nie chodzi o to, bym za rok została przed TV?
  • Niestety, ponosimy nieuniknione konsekwencje zwycięstwa wyborczego ;-) Póki byliśmy w opozycji, obchody miały smak romantyczno-buntowniczy, teraz naszym wybrańcom przysługują państwowe standardy ochrony i jesteśmy od nich oddzieleni. Obok mnie przeciskał się przez tłum i znosił sąsiedztwo Obrzygateli mój sąsiad, działacz bielańskiego PiS, były radny.
  • los napisal(a):
    Słuchałem Berczyńskiego. Mają wszystko.
    gdzie to mozna odsluchac?

  • nie wiem
  • balbina napisal(a):
    los napisal(a):
    Słuchałem Berczyńskiego. Mają wszystko.
    gdzie to mozna odsluchac?

    ło tu:



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.