Skip to content

Herbata z kavy

2»

Komentarz

  • edytowano May 2017
    marniok napisal(a):
    ... i kawy rozpuszczalnej ...
    Coooooo Ty gaaaaadasz????!!!

  • romeck napisal(a):
    marniok napisal(a):
    ... i kawy rozpuszczalnej ...
    Coooooo Ty gaaaaadasz????!!!

    Wiem, wiem.
    Proces produkcji to chemiczne laboratorium....smakuje mi i co poradzisz?
  • marniok napisal(a):
    ...smakuje mi i co poradzisz?
    Pić dalej.
    Szczęście ważniejsze! :)

  • Coca Cola też niezła. Pepsi nie za bardzo.
  • Ponadto podobnież Pepsi wspiera finansowo aborcję, pedalstwo i inne dziadostwo, a Coca Cola nie. Przynajmniej tak kiedyś było.
  • Brzost napisal(a):
    Ponadto podobnież Pepsi wspiera finansowo aborcję, pedalstwo i inne dziadostwo, a Coca Cola nie. Przynajmniej tak kiedyś było.
    Głównymi sponsorami Dni Młodzieży w Denver była Coca Cola i McDonalds. Czy obecnie "trzymają linię" - nie wiem. Wiem, że KFC wspiera Planet Parenthood.

  • marniok napisal(a):
    Mieszanka kawy zbożowej i kawy .
    Jeśli chodzi o mieszankę kawy i produktów zbożowych to najbardziej lubię Irish coffee, z tym że bez mleka.

  • Rafał napisal(a):
    Coca Cola też niezła. Pepsi nie za bardzo.
    Zamień kubki i spróbuj - przeca smakują tak samo!!!!!!!!!
  • Absolutnie nie ! Pepsi jest słodka i mdła. Coca ma lekko kwaskowy posmak. Tez ja przesładzają ale można dodać wody i cytryny i jest lepiej. Na Pepsi to nie pomaga.
  • Rafał napisal(a):
    Absolutnie nie ! Pepsi jest słodka i mdła. Coca ma lekko kwaskowy posmak. Tez ja przesładzają ale można dodać wody i cytryny i jest lepiej. Na Pepsi to nie pomaga.
    Paczpan, a ja akurat zapamiętałem je dokładnie odwrotnie, poważnie! Tzn Cola wydawała mi się właśnie za słodka a Pepsi miała jakiś taki posmak przełamujący to.
  • Coca cola jest b.dobra na dolegliwości żołądkowe
    Kiedyś, po kilku wizytach u lekarzy i braku efektu leczniczego, podalismy małemu, wtedy dwuletniemu Kamilowi, c.c. i jak ręką odjął...chyba ze to byl zbieg okoliczności
  • AnnaE napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):

    Do chłopków w sensie mężczyzn czy do chłopków w sensie nie-szlachty?
    W sensie mężczyzn, oczywiście. Kobitka wygląda z yerbą dziwnie, a yerba z filiżanki, to nie to.
    Podobnie dziwnie, jak kobitka z fajką. Nie wiem czemu, ale jakoś tak czuję.
    No ale yerba a fajka to naprawdę dwie różne sprawy.
    O ile imho papieros czy fajka kobiecie nie pasuje w ogóle to yerba pasuje jak najbardziej.
    W ogóle.. naprawdę nigdy nie widziałem podobieństw między bombillą a papierosem, no ale zgoda, przy twórczej wyobraźni można takie znaleźć:)

  • To nie był zbieg okoliczności, ale napój powinien być odgazowany. Cola i Pepsi chyba też zawierają trochę kwasu fosforowego, on po prostu pomaga przetrawić to co zalega na żołądku. Prócz tego kwasu w napojach gazowanych jest tez kwas węglowy biorący się z rozpuszczania CO2 w wodzie. Odgazować trzeba żeby bąbelki nie rozdymały i tak już wzdętego żołądka.
  • edytowano May 2017
    TecumSeh napisal(a):

    No ale yerba a fajka to naprawdę dwie różne sprawy.
    O ile imho papieros czy fajka kobiecie nie pasuje w ogóle to yerba pasuje jak najbardziej.
    W ogóle.. naprawdę nigdy nie widziałem podobieństw między bombillą a papierosem, no ale zgoda, przy twórczej wyobraźni można takie znaleźć:)

    Papieros pasuje, jak najbardziej. Zwłaszcza gdy się jest Alexis z Dynastii czy Audrey z fotki. Ale fajka kapitańska już nie .

    A po co doszukujesz się podobieństw?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • marniok napisal(a):
    Coca cola jest b.dobra na dolegliwości żołądkowe
    Kiedyś, po kilku wizytach u lekarzy i braku efektu leczniczego, podalismy małemu, wtedy dwuletniemu Kamilowi, c.c. i jak ręką odjął...chyba ze to byl zbieg okoliczności
    Potwierdzam. Z zastrzeżeniem, że w zasadzie dowolna cola.
    Wypróbowane wielokrotnie podczas egzotycznych wyjazdów, których miałem bez liku w poprzedniej firmie.
  • AnnaE napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):

    No ale yerba a fajka to naprawdę dwie różne sprawy.
    O ile imho papieros czy fajka kobiecie nie pasuje w ogóle to yerba pasuje jak najbardziej.
    W ogóle.. naprawdę nigdy nie widziałem podobieństw między bombillą a papierosem, no ale zgoda, przy twórczej wyobraźni można takie znaleźć:)

    Papieros pasuje, jak najbardziej. Zwłaszcza gdy się jest Alexis z Dynastii czy Audrey z fotki. Ale fajka kapitańska już nie .

    A po co doszukujesz się podobieństw?

    Ano imho nie pasuje ale kwestia gustu. Audrey nawet jakoś taka mniej fajna z papierosem:)
    A co do podobieństw to napisałaś że kobieta z yerbą wygląda dziwnie jak kobieta z fajką - no ja właśnie nie widzę podobieństw, i usiłowałem się domyślać co to za podobieństwa między bombillą a fajką mogłyby być - to już bardziej między bombillą a papierosem:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.