Skip to content

Manchester 22.05.2017

«1

Komentarz

  • 22 +++

    Znowu przed wyborami. Dlaczego oni nie zrezygnują z tego niebezpiecznego i nic niezmieniającego rytuału?
  • Dziel i rządź wraca do metropolii skoro kolonie się usamodzielniły. Państwo policyjne to dobra metoda na rozpasaną demokrację. Daje elitom trwałą władzę. Ceną są getta muzułmańskie i terroryzm na co dzień. Musi być, aby państwo policyjne trwało i się rozwijało. Elity dadzą radę w tym żyć. Szejkowie jakoś żyją i nie giną w zamachach. W RPA bogaci też jakoś funkcjonują.
  • Ojtam ojtam, obywatele UE powinni przyzwyczaić się do zamachów.
  • A nie przyzwyczaili się już? Macron, CDU, chyba te zamachy za bardzo im nie przeszkadzają?
  • "Rząd się zawsze wyżywi", tzn. chciałem powiedzieć: "zabezpieczy"
  • Nie mają, władza nie stworzyła im innych możliwości ;)
  • edytowano May 2017
    Ale imho nie chodzi o to żeby się lud do zamachów przyzwyczaił, tylko żeby dał się totalnie kontrolować a przede wszystkim rozbroić.
    Oczywiście to zamachów nie tylko nie powstrzyma ale wręcz nasili, ale to tylko potwierdza słuszność obranego kierunku:)

    Poza tym im więcej zamachów tym usilniej lewactwo będzie bronić biednych uchodźców a organy UE i inne takie dyscyplinować nas.

    Na szczeście jest internet. Młode pokolenie w UE (ci co bardziej kumaci) już wiedzą że jest pewien kraj a ściślej niewielka grupa krajów, która gwizda na poprawność polityczną - i bardzo im się to podoba.

    Spójrzcie na memy:

    image

    image

    I to, ale nie mogę znaleźć gifu z flagami - tak wyglądał:
    image

    A tu oryginalny gif:
    image
  • A lepiej sobie obejrzycie tę panią artystkę Ariadnę i jej teledysk do "everyday"..
  • +++
  • edytowano May 2017
    romeck napisal(a):
    A lepiej sobie obejrzycie tę panią artystkę Ariadnę i jej teledysk do "everyday"..


    jej fani to wiekszkolny (8 - 18 lat), ubierają się na jej styl (zwierzątkowe uszy na głowie!) i zwani już: Arianators.
    W sklepach są już tagi:fans gifts

    Urodzona w rodzinie katolickiej opuściła go jak protest dyksryminacji gayów. Jej brat jest homseksualistą. Oboje przeszli na... kabałę!
    (KAbalistami są m.in. Madonna, Ashton Kutcher czy Demi Moore.)
    'I was born Roman Catholic but I lost faith when the Pope decided to tell me everything I loved and believed in was wrong.
    Chodzi m.in. o kreskówkę Sponge, jej ulubioną, a krytykowaną za promowanie homoseksualizmu.
    Aż po - jak pisze - że kobiety nie mogą pracować, bo to grzech.

    Ogólnie rzyg.
    To takie wartości są właśnie pretekstem do muzułmańskiej inwazji i przejęcia zgniłego Zachodu.
    ====

    Wczoraj się dowiedziałem, że ktoś taki wogóle istnieje i że na koncert w Polsce sprzedanych było 20.000 biletów

    ===

    Śpiewające Nogi na deser :):/
    image
    image
  • Wśród ofiar nasi.

    R.I.P.
  • peterman napisal(a):
    Wśród ofiar nasi.
    w temacie i w odpowiedzi
    image
    image

  • Słowacja? Czemu?
  • TecumSeh napisal(a):
    Słowacja? Czemu?
    A czemu Białoruś?
    Te mapki są chyba tworzone przez stażystów, bez większej refleksji nad rezultatem.
  • Dla równowagi mogliby dać mapkę niebezpieczeństwa wypadków drogowych i by się odwróciło :) (poza Turcją i Rosją)
  • Warto może sporządzić mapkę z podaniem ilości muzułmanów na 100.000 mieszkańców i ilości zabitych i rannych w zamachach terrorystycznych na te 100.000. Przydałoby się bo dziś znowu usłyszałem w Trójce od Kidawy - Błońskiej, ze nie ma dowodów na związek islamu z terroryzmem. No i przywołała Brevika jako dowód, że tak nie jest. Rozmawiałem też wczoraj, po informacjach z Manchesteru, z obywatelem USA pochodzenia irańskiego (syn uciekiniera po obaleniu szacha). Tak jak Europejczycy ubolewa nad zamachami, ale jest zrezygnowany i uważa, ze "nie ma na to rady". On muzułmaninem raczej nie jest - zamówił golonkę.
  • Rafał napisal(a):
    ...a obywatelem USA pochodzenia irańskiego ...
    czyli z Aryjczykiem :)

  • Większość ofiar to osoby niepełnoletnie. Najmłodsza, to 8-letnia dziewczynka. Napiszę to, bo mnie to męczy: Jak horrendalnie głupi muszą być rodzice wysyłający swoje dziecko na koncert odbywający się bardzo późno, na koncert osoby tak zepsutej jak Ariana. Jeśli tacy są rodzice en masse na Zachodzie, to na prawdę nie ma dla nich ratunku.
  • Staszek2 OK.
  • Staszek2 napisal(a):
    ...wysyłający swoje dziecko na koncert odbywający się bardzo późno, ...
    To pewnie już był koncert ostatni...
    Kto obieca i zapewni - tak na 102, tak na 100%, tak "na pewno" - że będzie bezpiecznie?


  • edytowano May 2017
    No z tym posyłaniem na koncerty to chyba Koledzy przesadzili. To mam zabronić córce wychodzić i spotykać się ze znajomymi w mieście? Mam jej zabronić chodzić na koncerty? Ta artystka nie jest wzorem cnót, ale przecież to nie był koncert satanistów !
    Mam dylemat bo zgodziłem się na wyjazd młodszej córki do UK w wakacje. To wyjazd zorganizowany ze sprawdzonym programem i organizatorem. Mam odwołać ?
  • TecumSeh napisal(a):
    Słowacja? Czemu?
    Temu, że od Bratysławy jest tylko 40 km do Kairu.

  • Rafał napisal(a):
    No z tym posyłaniem na koncerty to chyba Koledzy przesadzili. To mam zabronić córce wychodzić i spotykać się ze znajomymi w mieście? Mam jej zabronić chodzić na koncerty? Ta artystka nie jest wzorem cnót, ale przecież to nie był koncert satanistów !
    Mam dylemat bo zgodziłem się na wyjazd młodszej córki do UK w wakacje. To wyjazd zorganizowany ze sprawdzonym programem i organizatorem. Mam odwołać ?
    Wysyłanie dzieci <15 samych na nocne koncerty to ryzyko i tyle (zresztą tam było gro dzieci ok.10-12). Może staroświecki jestem, może nie, ale tego się trzymam.
  • Rafał napisal(a):
    No z tym posyłaniem na koncerty to chyba Koledzy przesadzili. To mam zabronić córce wychodzić i spotykać się ze znajomymi w mieście? Mam jej zabronić chodzić na koncerty? Ta artystka nie jest wzorem cnót, ale przecież to nie był koncert satanistów !
    Mam dylemat bo zgodziłem się na wyjazd młodszej córki do UK w wakacje. To wyjazd zorganizowany ze sprawdzonym programem i organizatorem. Mam odwołać ?
    koncert to koncert a zorganizowana wyjazd to zorganizowany wyjazd (rozumiem, cały czas opiekun)
    a poza tym - to ona akurat jest satanistką (kabała)
    = = =

    Mój syn rok temu (16 lat) sam poleciał do Szkocji i bywał jak i gdzie chciał.
    Teraz jedzie na dwa miesiące do pracy.








  • starybelf napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Słowacja? Czemu?
    Temu, że od Bratysławy jest tylko 40 km do Kairu.


    Słusznie - dzięki.
    ale km jest 50:)
  • Rafał napisal(a):
    No z tym posyłaniem na koncerty to chyba Koledzy przesadzili. To mam zabronić córce wychodzić i spotykać się ze znajomymi w mieście? Mam jej zabronić chodzić na koncerty?
    Ośmioletniej?
    Ja swojej ośmioletniej zabronię na pewno. Ale na razie ma trzy, więc jeszcze trochę.
    Rafał napisal(a):
    Mam dylemat bo zgodziłem się na wyjazd młodszej córki do UK w wakacje. To wyjazd zorganizowany ze sprawdzonym programem i organizatorem. Mam odwołać ?
    Nie, ale niech się Kolega modli, bo sprawdzony program i organizator nie pomoże jeśli ktoś zechce ją rozjechać na chodniku.
    Prawdopodobieństwo jest jednak uczciwie mówiąc tak niskie jak wypadek samochodowy, a jeździmy przecież samochodami z dziećmi a nawet latamy samolotem. Co nie zmienia faktu że ja bym się na miejscu Kolegi modlił - poważnie.

  • Rafał napisal(a):
    Ta artystka nie jest wzorem cnót, ale przecież to nie był koncert satanistów
    Szatanizm to nie jest festyniarz nergal i jemu podobni.

    Ten prawdziwy przychodzi ładnie opakowany i celuje w kluczowe miejsca w człowieku.
    Nikt wyżej co prawda nie zaszufladkował tym określeniem koncertu pani artystki, ale nawet gdyby - nie byłaby to przesada.

  • Szatanizm w wersji light jest zdecydowanie na topie w muzyce pop. Co ciekawe - na ten odcinek oddelegowano chyba wyłącznie kobiety (Madonna, Aguilera, Lady Gaga, Katy Perry, Cyrus, Grande i inne). I to tylko białe. Wszystko działa jak u Niemca.
  • peterman napisal(a):
    Szatanizm w wersji light jest zdecydowanie na topie w muzyce pop. Co ciekawe - na ten odcinek oddelegowano chyba wyłącznie kobiety (Madonna, Aguilera, Lady Gaga, Katy Perry, Cyrus, Grande i inne).
    A cóż w tym dziwnego?
    Czytaj Biblię chłopie - oni się nie wstydzą dobrych wzroców:)
    peterman napisal(a):
    I to tylko białe.
    A to faktycznie ciekawe. Na czarne wystarczy seks, aborcje i bójki między sobą, oraz nienawiść do białych? Nie wiem, pytam.




  • TecumSeh napisal(a):
    A to faktycznie ciekawe. Na czarne wystarczy seks, aborcje i bójki między sobą, oraz nienawiść do białych? Nie wiem, pytam.
    One mają Bijonce. Królowa może być tylko jedna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.