Skip to content

Manchester 22.05.2017

2»

Komentarz

  • Rihannę mają.
  • TecumSeh napisal(a):
    Rihannę mają.
    To co najwyżej dwórka...
  • Moja córka ma 15 lat. Modlę się zawsze i bez zamachów też. Staram się dzieci wychowywać tak aby same się pilnowały bo ja ich wszędzie nie upilnuję. I tak umrę pierwszy chociaż niestety nie zawsze tak się układa. Mój syn wyprzedził mnie już o 10 lat. Bardzo go pilnowałem i powierzyłem tak zwanym profesjonalistom czyli medykom. Niestety oni nie za bardzo się przyłożyli do swoich obowiązków.
  • peterman napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Rihannę mają.
    To co najwyżej dwórka...
    NIki Minage i parę Innych czarnych by się znalazło. Białej stronie jeszcze Iggy Azazela i Kesha. A latynoski to Shakira i Jennifer Lopez.
  • Max Kolonko:
  • peterman napisal(a):
    Szatanizm w wersji light jest zdecydowanie na topie w muzyce pop. Co ciekawe - na ten odcinek oddelegowano chyba wyłącznie kobiety (Madonna, Aguilera, Lady Gaga, Katy Perry, Cyrus, Grande i inne). I to tylko białe. Wszystko działa jak u Niemca.
    A jak w polskich, ludowych wyobrażeniach wyglądał diabeł? Jak Niemiec....
    image

  • edytowano May 2017
    @starybelf

    hahaha


    _______________________

    Za dwóch Polaków +++.
  • starybelf napisal(a):
    A jak w polskich, ludowych wyobrażeniach wyglądał diabeł? Jak Niemiec....
    "Nie lubi stwarzać się - być chciałby.
    Wszak Bóg rzekł: "Niech się stanie Polak",
    A szatan w płacz - Das ist unglaublich!
    Nieszczęsna w Polsce moja dola!"


    :D


  • Max tutaj ok
    Ciekawe, czy międzynarodówka lewacka orientuje się, na czym polega polskie zaimpregnowanie na ideologię tolerancji wobec wojującego islamu - bo wg mnie każde polskie dziecko nabywa ten pakiet szczepień podczas lektury W pustyni i w puszczy. No i trochę później - przy Trylogii.
    Plus wiedza odziedziczona po przodkach, którzy potrafili walczyć lub układać się z państwami muzułmańskimi, więc znali zagadnienie na wylot..

    Nie ma najmniejszych szans, żeby Polacy zmienili zdanie na temat zasad gościnności wobec tej armii wytrenowanych islamskich żołnierzy zwanych "uchodźcami".
  • TecumSeh napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    A jak w polskich, ludowych wyobrażeniach wyglądał diabeł? Jak Niemiec....
    "Nie lubi stwarzać się - być chciałby.
    Wszak Bóg rzekł: "Niech się stanie Polak",
    A szatan w płacz - Das ist unglaublich!
    Nieszczęsna w Polsce moja dola!"


    :D


    Słusznie się lęka Pan Ciemności,
    Że ciężko będzie miał z Lachami;
    W szczegółach przecież diabeł gości,
    A Polak gardzi szczegółami!
  • Nie lubię tego poprawiania sobie humoru.

    Najbardziej przerażające rzeczy widziałem 9 sierpnia 2010 roku. W wykonaniu wyłącznie Polaków.
  • Śmiejemy się, żeby nie płakać. Tak to widzę.
  • Oczywiście, że tak. Śmiech to forma odreagowania.
    Też byłem załamany wtedy i wszelkie pierdolety o chrześcijańskim narodzie i innych takich szlag trafił chyba już raz na zawsze. Odtąd mam zdanie że część (spora!) naszych to zwykłe bydło, nie obrażając zwierząt, bo do zwierząt nie mam żadnych pretensji. A do bydła mam, za to że zapewne kiedyś byli ludźmi, a przynajmniej mieli szansę.

    Z innej beczki - na zachodzie bez zmian:
    http://www.tygodniknarodowy.pl/6827/stworzyli-fake-newsa-wybielic-muzulmanow-po-zamachu/
  • A jak w polskich, ludowych wyobrażeniach wyglądał diabeł? Jak Niemiec....
    Do raczej dość późny element folkloru. Właściwe ludowe wyobrażenia to były stricte lokalne Boruty i Rokity, jeden szlachcic, jeden prostak ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.