Skip to content

Dziń dybry wszystkim

Mnie chyba nie trza nikomu przedstawiać, więc witajcie wszyscy moi Przyjaciele i wrogowie z FF. Cieszę,
«13

Komentarz

  • Nie wiem czy to system szwankuje, czy ja jeszcze nie umiem do końca obsługiwać sytemu komentarzy, ale chciałem dokończyć: Oczywiście cieszę, że mogę Was widzieć po tylu latach :)
  • Rzeczywiście, nie trzeba przedstawiać. :) Dziń dybry. :)
  • Z forum Frondy pamiętam losa i (tu można wpisać wszystkich użytkowników, którzy tutaj są). Reszty mi wyszła ze łba. Przypomnij mi, nazwisko coś mi mówi, ale posługiwałeś się nickiem ? Jakim ?
  • JORGE napisal(a):
    Z forum Frondy pamiętam losa i (tu można wpisać wszystkich użytkowników, którzy tutaj są). Reszty mi wyszła ze łba. Przypomnij mi, nazwisko coś mi mówi, ale posługiwałeś się nickiem ? Jakim ?
    Posługiwałem się nickiem, którego teraz nie wolno wymawiać ;)

  • Wymów, będzie mi łatwiej.
  • Witamy!

    A kulega Jorge to jajecznice sobie robi czy jak? No przeciez nie da sie Brawaria nie pamietac :)
  • Moja pamieć jest bardzo krótka. I zupełnie nie pamiętam nazwisk. A Brawario to Brawario, nie wiem dlaczego napisał, że jego nicku nie można wymawiać. A to chyba jest też tak, że akurat na tym forum wrogów Brawaria praktycznie niet, chyba że o czymś znowu zapomniałem ...
  • No będzie ciekawiej.
  • No właśnie - kto to są "wrogowie Brawaria"?
    Wszyscy co się niebrawarystycznie noszą?
    A bo jeśli tak, to trochę by się znalazło ;-)
  • Do rozpoczęcia rzezi 3...2...1...

    Ale dziś witamy serdecznie!
  • TecumSeh napisal(a):
    No właśnie - kto to są "wrogowie Brawaria"?
    Wszyscy co się niebrawarystycznie noszą?
    A bo jeśli tak, to trochę by się znalazło ;-)
    Glownie frakcja Tomkow, chyba
  • edytowano September 2017
    polmisiek napisal(a):
    Witamy!

    A kulega Jorge to jajecznice sobie robi czy jak? No przeciez nie da sie Brawaria nie pamietac :)
    Po co podpowiedzialeś ewidentnemu trollowi odpowiedz na pytanie Jorge'a?
  • Dziń dybry, Mirku, kopę lat! :-)
  • MarianoX napisal(a):
    Po co podpowiedzialeś ewidentnemu trollowi odpowiedz na pytanie Jorge'a?
    Uwaza kolega, ze to troll? No, nie wiem. A celem moim belo zademonstrowanie Mirkowi, ze jego nick jak najbardziej mozna tu wymawiac i ze jest tu mile widziany.
  • Dybry!
  • Znam z słyszenia. Nie czytałem.
    Witam.
  • Peem tak, jest mi zasadniczo wszystko jedno kto tu jakie będzie stawiał tezy i czego bronił. Poza jednym wyjątkiem, nie będę zbyt szczęśliwy, jeżeli tu się pojawi ktoś z drugiej strony barykady. Ale to prawie niemożliwe. Nie muszę się zgadzać z Brawiariem (jeżeli to on) co do jego poglądów na sprawy np. damsko-męskie, ale zupełnie mi nie przeszkadza jego podejście.
  • edytowano September 2017
    TecumSeh napisal(a):
    No właśnie - kto to są "wrogowie Brawaria"?
    Wszyscy co się niebrawarystycznie noszą?
    A bo jeśli tak, to trochę by się znalazło ;-)
    Wszyscy ci, którzy się do niego przypieprzali, kiedy stawiał swoje tezy. Ilość jadu niewspółmierna do tego co napisał, co uważał i dlaczego. Po prostu, pewnych kolegów coś strasznie zabolało i jechali po bandzie. Było sporo takich, pamiętam dwóch, jeden się określił nickiem Torkłemada, a drugi to taki gnom z brodą. Już wszystko zaczynam sobie przypominać. Ale nie ma sensu wracać.

    Z mojego punktu widzenia to dobrze, że tu wpadł.
  • Może i racja, jatki jednak nie będzie, bo nie będzie komu jej nakręcać. Ani Ojca Królów, ani Śląskiego Kluska tu przecie nie ma...
  • Mnie też podejście nie przeszkadza, przynajmniej do strojów - mimo że sam mam inne.
    Ale wychodzę z założenia, że jeśli go kto posłucha, to raczej nie zgrzeszy, nikomu nie zaszkodzi, więc nie ma problemu.
    Natomiast o powstaniach, żołnierzach wykletych itp zdanie mam diametralnie odmienne, i owszem, zdanie Brawaria uważam za szkodliwe, więc jatka może być, choć raczej nie jatka, tylko po prostu gorąca dyskusja.

    Zwracam jednak uwagę że Braw to inny poziom człowieka niż Chur Aleksandrowa, czy Tolep i tego typu. I proponuję by poziom człowieka a niekoniecznie poglądy były kwalifikacją wymaganą tutaj.
  • Cześć Brawario!
    A czy kolega się zmienił? Może życie jakieś poglądy zweryfikowało?
  • Witamy
  • Z należnym szacunkiem, witam.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • JORGE napisal(a): (jeżeli to on)
    Wuaśnie! Bo przeca ani dziń dybry ani smajlery ani "nie można wymawiać" to zupełnie nie w stylu kol. Brava. A skoro tak, to znaczy, że

    tadaaam

    Zawitał do nas

    tadaam

    Saaaam

    tadaaaam

    no, wiecie kto.

  • Nie trzeba Głośno pisać.
  • trep napisal(a):
    JORGE napisal(a): (jeżeli to on)
    Wuaśnie! Bo przeca ani dziń dybry ani smajlery ani "nie można wymawiać" to zupełnie nie w stylu kol. Brava. A skoro tak, to znaczy, że

    tadaaam

    Zawitał do nas

    tadaam

    Saaaam

    tadaaaam

    no, wiecie kto.

    O w mordeczkę, czyżby się wydało :D

  • To ja nie wiem, kto zacz? :)
  • edytowano September 2017
    polmisiek napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Po co podpowiedzialeś ewidentnemu trollowi odpowiedz na pytanie Jorge'a?
    Uwaza kolega, ze to troll? No, nie wiem. A celem moim belo zademonstrowanie Mirkowi, ze jego nick jak najbardziej mozna tu wymawiac i ze jest tu mile widziany.
    Brawaria za trolla nigdy nie uważałem.

    Skąd jednak pewność, że ktoś wchodzący na forum jako Mirosław Salwowski jest faktycznie Mirosławem Salwowskim?

    Ktoś moze to zweryfikować?
  • MarianoX napisal(a):
    Skąd jednak pewność, że ktoś wchodzący na forum jako Mirosław Salwowski jest faktycznie Mirosławem Salwowskim?

    Ktoś moze to zweryfikować?
    Styl to człowiek. Pewnych rzeczy nie da się podrobić. Zobaczymy.
  • Ja mogę:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.