Skip to content

Dziń dybry wszystkim

13»

Komentarz

  • edytowano September 2017
    polmisiek napisal(a):
    Przy czym oczywiscie nie trzeba bylo miec Tomek na imie, zeby stac sie czlonkiem.
    No.. kolega tym zdaniem pozamiatał :D
  • edytowano September 2017
    Chcialem zakonczyc "czlonkiem frakcji", ale wtedy slowo "czlonek" mogloby zaginac w gaszczu innych wyrazow. :)
  • edytowano September 2017
    Nie mogłoby. Nie w tym kontekście :)
  • Rafał napisal(a):
    Na razie to Koleżeństwo zaczyna od prowokacji i szufladkowania Bravaria po staremu. Rozumiem że chcecie koniecznie samospełniającej się przepowiedni.Jeśli się spełni to się nie dziwcie i nie wińcie za to Bravaria. Ja raczej się zastanawiam co go skłoniło do wejścia tutaj. Przez tyle lat z pewnością dokonał jakiegoś postępu lub regresu i jest nieco inny niż był. Może i net pamięta jego dawne wypowiedzi, ale ta pamięć netu to jest pamięć bezrefleksyjnego debila. Bravario, nawet w swoich najbardziej radykalnych odsłonach, debilem nie był.
    Proszę Kolegi. Brawario jest aktywny w sieci. To nie szufladkowanie, tylko elementarna obserwacja.
  • No może. Widać ja jestem za mało aktywny. Oprócz tego nie mam jakoś zacięcia do nieustannej kwerendy internetowej - wiadomo braki warsztatowe. Mało - ja kontestuję wartość takiej kwerendy, jako podstawy ocen, z uwagi na ewolucję poglądów i postaw w czasie. Być może jednak obecny Brawario jest taki sam jak dawny.
  • Serdecznie witam i o radę pytam, czy mogę tańczyć tańce damsko-męskie nie ze swoją żoną, bo ze wstydem muszę przyznać, że ostatnio tańczyłem z inną i to bardzo młodą niewiastą, która dodatkowo jest moją córką ;)
  • edytowano September 2017
    No nie no!
    Dajcienspokoj koledze!
    Moze jeszcze spytac o chrzesnice?
    Zwraca uwage na zapomnianych swietych, pokazuje sprawy z innej strony.
    Dla goscia z AA syrop na ajkoholu to zagrozenie, a dla wpisujascych sie w pewnym watku tutaj , mniejsze
    Jesli kto grzeszy w tancu, to moze lepiej zeby nie tanczyl
    Jesli kto nie umie tanczyc, to w trosce o partnera niech nie tanczy publicznie
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Serdecznie witam i o radę pytam, czy mogę tańczyć tańce damsko-męskie nie ze swoją żoną, bo ze wstydem muszę przyznać, że ostatnio tańczyłem z inną i to bardzo młodą niewiastą, która dodatkowo jest moją córką ;)
    Proszę nie drażnić rekina!
    Proszę nie drażnić rekina!
    Proszę nie draaaaaaaaaaaaaa.............
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.