Skip to content

JK w tvp dziś

24

Komentarz

  • Rafał napisal(a):
    W świetle hipotezy o budowie rozsądnej opozycji w miejsce totalnej wydaje się to początkiem realizacji śmiałego ale ciekawego planu.
    Prawdę rzekłszy, uważam, że to nie plan, ale raczej prawo fizyki. Coś jak - z pękniętego dzbana woda zawsze będzie cieknąć, nawet jeśli nie chce.
  • Może być i tak byle skutki były dobre.
  • image

    Kto ma czas, do wyboru do koloru.
    Ostatnie dwie mogą być istotne dla przyszłości samych zainteresowanych....
  • Nie widzę Środowiska...
  • Brzost napisal(a):
    marniok napisal(a):
    O 13.00 wspólna konferencja prasowa PBS i JK w TVP.
    Leci na wp ale trzeba mieć pejsbuka żeby odbierać. Śledzi ktoś?
    Edit, jednak udało mi się złapać. JK mówi o Beacie w czasie przeszłym... dziękuje za to co robiła. Czyżby jednak?
    Czyżby moja intuicja niestety była trafna? :-(
  • Zaczynam się bać.
  • Tylko bez przedwczesnego nakręcania się, proszę kolestwa.

    Na panikę przyjdzie czas dopiero jeśli okaże się, że PJK oszalał. Inna rzecz, że wtedy już nic nie będzie miało znaczenia.
  • Brzost napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    marniok napisal(a):
    O 13.00 wspólna konferencja prasowa PBS i JK w TVP.
    Leci na wp ale trzeba mieć pejsbuka żeby odbierać. Śledzi ktoś?
    Edit, jednak udało mi się złapać. JK mówi o Beacie w czasie przeszłym... dziękuje za to co robiła. Czyżby jednak?
    Czyżby moja intuicja niestety była trafna? :-(

    Z wypowiedzi JK, wynika, że nie ;-)
  • No co wy. Dziękować można wyłącznie za to, co już zrobiła.
    Na to, co robi i co jeszcze zrobi można życzyć powodzenia i błogosławieństwa Bożego.
    Jeszcze raz apeluję o spokój i zaufanie.
    Zawiedli was?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • OK, zaczynam się bać. Dziś w telewizji wPolsce był wywiad z Błaszczakiem. Zapytany o doniesienia mediów dotyczące premierostwa JarKacza odpowiedział, że rekonstrukcja będzie, ale nie będą o tym mówić w mediach...

    Od 13:50:

  • no i doskonale - świetnie ujął to "gońcie się"
  • erka napisal(a):
    OK, zaczynam się bać. Dziś w telewizji wPolsce był wywiad z Błaszczakiem. Zapytany o doniesienia mediów dotyczące premierostwa JarKacza odpowiedział, że rekonstrukcja będzie, ale nie będą o tym mówić w mediach...

    Od 13:50:

    image
    O nie, od 16:00 w tym wywiadzie Karnowski pyta, czy Beata utrzyma stanowisko, a Błaszczak odpowiada, że ogłoszą decyzję dopiero, jak zostanie podjęta...
  • Być może rzeczywiście trwa próba sił i losy jeszcze się ważą.
  • Jak już tak spekulujemy to kto powinien zastąpić przybranego syna? I czy jeden czy dwóch znaczy znowu dwóch ministrów?
  • Rafał napisal(a):
    Jak już tak spekulujemy to kto powinien zastąpić przybranego syna? I czy jeden czy dwóch znaczy znowu dwóch ministrów?
    Po co go zastępować, skoro on lepszy od wszystkich?
  • Kolega do mnie pije? Ja, w przeciwieństwie do części Koleżeństwa, jestem chwiejny i niestały. No mięczak taki i zmieniam zdanie zależnie od okoliczności jak chorągiewka na wietrze. Pewnie mnie Kolega mało czyta, bo gdyby tak to by Kolega zauważył stopniową ewolucję moich opinii o Panu Mateuszu. No tak niestety mam że nowe okoliczności znaczy fakty lub ujawnienia, albo czasem iluminacja jaka, skłaniają mnie to takich zmian poglądów. Ja rozumiem i doceniam trwałość poglądów niektórych bez względu na okoliczności. Bardzo doceniam i staram się wystrzegać kontaktów bezpośrednich.
  • los napisal(a):
    Beata to powiedziała expresis verbis: odejdzie, kiedy sama zechce. Przegapiliście bardzo ważny moment polskiej historii: czas Jarosława Kaczyńskiego się skończył.
    tak samo mówił jeszcze miesiąc temu pewien dyrektor placówki muzealnej w stolicy
    dzis było zapoznanie zespołu z nowym dyrektorem
  • No ale dyrektor to nie premier. Skoro Duda mógł się urwać ze smyczy, to czemu nie mogłaby Szydło?
  • Exspectans napisal(a):
    No ale dyrektor to nie premier. Skoro Duda mógł się urwać ze smyczy, to czemu nie mogłaby Szydło?
    Trudniej. Prezydenta nie da się odwołać, przynajmniej łatwo, a premiera tak.
  • Rafał napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    No ale dyrektor to nie premier. Skoro Duda mógł się urwać ze smyczy, to czemu nie mogłaby Szydło?
    Trudniej. Prezydenta nie da się odwołać, przynajmniej łatwo, a premiera tak.
    Klub Parlamentarny PiS złoży konstruktywne wotum nieufności?
  • Exspectans napisal(a):
    No ale dyrektor to nie premier. Skoro Duda mógł się urwać ze smyczy, to czemu nie mogłaby Szydło?
    Zrobiła to i od miesiąca jest gnieciona, by zrezygnować. Beata, wytrzymaj.
  • Trzymaj się, Beata.
  • Pomódlmy się za Beatę, o umocnienie przez Ducha Świętego!
    +++
  • ++
    i za jej męża ++
  • Beata ma mocnego oredownika ale nie zawadzi
    +
  • Mania napisal(a):
    Pomódlmy się za Beatę, o umocnienie przez Ducha Świętego!
    +++
    +++!
  • Jeśli JarKacz rzeczywiście jest na tyle schorowany że nie może nie tylko zostać Premierem, ale też utrzymać w ryzach obozu Dobrej Zmiany to znaczy że walka o sukcesję będzie szybko narastać. Jeśli tak i Pani Premier Szydło nie da się odwołać Pan Minister Morawiecki nie ma szans ani na przywództwo w PiS ani na fotel Premiera. Być może dostanie szansę pozostania na stanowisku na warunkach Pani Premier czyli z okrojonymi kompetencjami i wiceministrami patrzącymi mu na ręce.Jeśli uda mu się zając fotel Premiera to różni prorocy medialni będą mieć rację - to będzie ostatnia kadencja PiS u władzy. Dalej wiele będzie zależeć od ułożenia się Pani Premier bezpośrednio z Prezydentem. Jeśli poświęci Ministra Macierewicza to jest to, zdaje się, możliwe. Ziobro może zostać jak zamknie dziób i się wycofa dwa kroki wstecz. Gowin niestety urośnie i będzie potrzebny na flance wolnorynkowej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.