Skip to content

BBN w 2010 roku - po Smoleńsku.

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Na zaproszenie B.Komorowskiego wziął w nim udział W.Jaruzelski.
Jakie mają wpływy dziś? Ile mają na kontach?
Symboliczne zdjęcie, bo do nich należała cała władza, którą wciąż chcą odzyskać.
Tak wyglądała Polska zaledwie 7 lat temu...
Władcy kondominium.
image
Wklejam ku pamięci.
«13

Komentarz

  • Słodziaki.
  • Mordy zdradzieckie.
  • Hańba dla Tuska i Komorowskiego. Przez nich Polska nie może się otrząsnąć z komuchów.
  • zgoda narodowa. Szuria i pisowski beton za drzwiami, spacyfikowani.
  • Blob w expose również zapowiadał wprowadzanie zgody narodowej, tylko trochę innego słownictwa użył.
  • Cyrylica napisal(a):
    Hańba dla Tuska i Komorowskiego. Przez nich Polska nie może się otrząsnąć z komuchów.
    Hańba ? Tego słowa używa się wobec ludzi, którzy zachowali się wbrew oczekiwaniom, wbrew temu co mówili, deklarowali, wbrew temu kim pokazywali, że są. Wbrew honorowi, zasadom itp. A oni ? Zachowali się zgodnie z ich naturą, niczego innego po nich nie należało się spodziewać.

    Jeżeli możemy mówić o hańbie, to najbardziej zhańbieni jesteśmy my. To hańba dla nas, że przez tyle lat pozwoliliśmy kurwom rządzić. Do momentu kiedy ich nie będzie już wcale, nie będę w stanie zmyć z siebie brudu. Funkcjonowanie tych ludzi w przestrzeni politycznej nie daje mi spokoju. Jestem jednak cierpliwy, dam radę żyć w dyskomforcie jeszcze jakiś czas.
  • Nie poczuwam się do hańby. Zrobiłem co było w mojej mocy aby upadli. Chyba Kolega nie oczekiwał abym się w proteście podpalił przed KPRM lub Pałacem? Ja na nich nie głosowałem. Ja nie sikałem na znicze. Większość ich wybrała. Niech się ta większość wstydzi. Nie ja. Dość mam tego ciągłego nawoływania do wstydu. Ja wiem że teraz z odwrotnych powodów. Takiego wstydu tez odmawiam.
  • Rafał napisal(a):
    Nie poczuwam się do hańby. Zrobiłem co było w mojej mocy aby upadli. Chyba Kolega nie oczekiwał abym się w proteście podpalił przed KPRM lub Pałacem? Ja na nich nie głosowałem. Ja nie sikałem na znicze. Większość ich wybrała. Niech się ta większość wstydzi. Nie ja. Dość mam tego ciągłego nawoływania do wstydu. Ja wiem że teraz z odwrotnych powodów. Takiego wstydu tez odmawiam.
    +1

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • @Mania dla Ciebie, bo cuś mię sze wydaje, że zaczynasz panikować:

    Alonzo Mourning‏ @AlonzoMourning1
    23 godz.23 godziny temu

    Protest przeciwko "Rządom PiS" leci z playbacku przed Sejmem. Kurwa, chyba mamy jedyną opozycję na Świecie, którą da się obalić wyciągając wtyczkę z gniazdka...
  • Maria napisal(a):
    @Mania dla Ciebie, bo cuś mię sze wydaje, że zaczynasz panikować:
    .
    Nie rozumię :-$
  • Rafał napisal(a):
    Nie poczuwam się do hańby. Zrobiłem co było w mojej mocy aby upadli. Chyba Kolega nie oczekiwał abym się w proteście podpalił przed KPRM lub Pałacem? Ja na nich nie głosowałem. Ja nie sikałem na znicze. Większość ich wybrała. Niech się ta większość wstydzi. Nie ja. Dość mam tego ciągłego nawoływania do wstydu. Ja wiem że teraz z odwrotnych powodów. Takiego wstydu tez odmawiam.
    Naprawdę kolegę nic nie uwiera kiedy pomyśli, że przez ćwierć wieku kręcili nami frajerzy, lawiranci, kurwy i pozoranci ? Przecież to banda debili jest. Wniosek jest brutalny, jeżeli rządzą idioci to kim są ci którzy dają się im rządzić ? Rozumie kolega ? Czy mam na jakiś kolejny szpagat czekać ?
  • Kolega wini ofiary za prześladowców. To Kolega jest w szpagacie nie ja.
  • edytowano December 2017
    @JORGE, mnie uwiera. Wprawdzie sobie mówię, że to bardziej wina pokolenia moich rodziców, ale i tak uwiera. Szczególnie teraz, kiedy widać, co to za ludzie.
  • Rafał napisal(a):
    Kolega wini ofiary za prześladowców. To Kolega jest w szpagacie nie ja.
    Właśnie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Rafał napisal(a):
    Kolega wini ofiary za prześladowców. To Kolega jest w szpagacie nie ja.
    Ogromne ma kolega, jak na ofiarę, roszczenia i pretensję do swojego wybawiciela. Przecież gdyby nie PiS, kolega by był dalej gwałcony i taki bezradny, bezsilny, co ja mogę przecież ?

    Pękają już ścięgna, czy można jeszcze docisnąć ?
  • Pigwa napisal(a):
    @JORGE, mnie uwiera. Wprawdzie sobie mówię, że to bardziej wina pokolenia moich rodziców, ale i tak uwiera. Szczególnie teraz, kiedy widać, co to za ludzie.
    Pokolenie naszych rodziców popełniło dwa dramatyczne błędy/zaniechania. Dla nas chociaż Wałęsa, Michnik i inni nigdy nie byli bohaterami.
  • JORGE napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Kolega wini ofiary za prześladowców. To Kolega jest w szpagacie nie ja.
    Ogromne ma kolega, jak na ofiarę, roszczenia i pretensję do swojego wybawiciela. Przecież gdyby nie PiS, kolega by był dalej gwałcony i taki bezradny, bezsilny, co ja mogę przecież ?

    Pękają już ścięgna, czy można jeszcze docisnąć ?
    Ten chrzaniony wybawiciel też i mnie coś zawdzięcza. Ktoś na nich głosował, ktoś za nich świeci gębą.Ktoś na nich płaci podatki.Jak im się nie chce to niech spadają. Mnie się chce. I niech kurcze przestaną mnie rozliczać z mojego poparcia i entuzjazmu wobec siebie oraz straszyć. Niech się sami sobie przyjrzą i przypomną co obiecywali. Pieprzą o służbie, a zachowują się coraz bardziej jak władcy - pomazańcy Boży.
  • JORGE napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    @JORGE, mnie uwiera. Wprawdzie sobie mówię, że to bardziej wina pokolenia moich rodziców, ale i tak uwiera. Szczególnie teraz, kiedy widać, co to za ludzie.
    Pokolenie naszych rodziców popełniło dwa dramatyczne błędy/zaniechania. Dla nas chociaż Wałęsa, Michnik i inni nigdy nie byli bohaterami.
    Mój ojciec nie odpowiada za Wałęsę i Michnika. Zrobił co do niego należało i zapłacił za to wysoką cenę.
  • JORGE napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    @JORGE, mnie uwiera. Wprawdzie sobie mówię, że to bardziej wina pokolenia moich rodziców, ale i tak uwiera. Szczególnie teraz, kiedy widać, co to za ludzie.
    Pokolenie naszych rodziców popełniło dwa dramatyczne błędy/zaniechania. Dla nas chociaż Wałęsa, Michnik i inni nigdy nie byli bohaterami.
    I to jest sprawa pokoleniowa. Michnik, Balcer, Wałek, Frasyniuk starzeją się i wiedzą, że nic nie znaczą a przed nimi jest tylko śmierć i zapomnienie. Bardzo ich to frustruje i swej frustracji dają wyraz, który dane jest nam obserwować.
  • JORGE napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    @JORGE, mnie uwiera. Wprawdzie sobie mówię, że to bardziej wina pokolenia moich rodziców, ale i tak uwiera. Szczególnie teraz, kiedy widać, co to za ludzie.
    Pokolenie naszych rodziców popełniło dwa dramatyczne błędy/zaniechania. Dla nas chociaż Wałęsa, Michnik i inni nigdy nie byli bohaterami.
    Czyżby?
    Pamiętam jak dziś: wracam do domu z akademika ze znaczkiem w kurtce solidarką pisanym: "wolę Lecha". Ojciec spogląda, mówi mi "Zdejmij to bo wstyd na mieście robisz". A po moim oporze mówi mi tak:
    "Słuchaj synu. Będziemy na niego głosować obaj, bo nie ma innego wyjścia. Ale zobaczysz, wspomnisz moje słowa. Obaj będziemy się jeszcze tego wstydzić".

  • Ja też się wstydzę, że w 1990 roku rozklejałem plakaty z jego nadętą bufonowatą facjatą.
  • Rafał napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Kolega wini ofiary za prześladowców. To Kolega jest w szpagacie nie ja.
    Ogromne ma kolega, jak na ofiarę, roszczenia i pretensję do swojego wybawiciela. Przecież gdyby nie PiS, kolega by był dalej gwałcony i taki bezradny, bezsilny, co ja mogę przecież ?

    Pękają już ścięgna, czy można jeszcze docisnąć ?
    Ten chrzaniony wybawiciel też i mnie coś zawdzięcza. Ktoś na nich głosował, ktoś za nich świeci gębą.Ktoś na nich płaci podatki.Jak im się nie chce to niech spadają. Mnie się chce. I niech kurcze przestaną mnie rozliczać z mojego poparcia i entuzjazmu wobec siebie oraz straszyć. Niech się sami sobie przyjrzą i przypomną co obiecywali. Pieprzą o służbie, a zachowują się coraz bardziej jak władcy - pomazańcy Boży.

    No to wybawiciel czy partner? To co mówisz kupy się nie trzyma. Albo jest się podmiotem albo ofiarą.
  • Postawienie krzyżyka na karcie do głosowania wobec postawienia swojego życia na szali. Płacenie podatków kontra odkręcony kurek z krwią. Znajmy proporcje.
  • Brzost napisal(a):
    Ja też się wstydzę, że w 1990 roku rozklejałem plakaty z jego nadętą bufonowatą facjatą.
    nie masz zdolności prorockich na stałe
    nie miej żalu do siebie
  • Brzost napisal(a):
    Ja też się wstydzę, że w 1990 roku rozklejałem plakaty z jego nadętą bufonowatą facjatą.
    absolutnie Ci zabraniam wstydzić sie :)
    byliśmy oszukani, okłamani, zmanipulowani, traktowani jak pionki do wyręki a to nie jest powód do wstydu
  • edytowano December 2017
    Dokładnie tak.
    (edit)
    Nie było internetu, telefony dla wybrańców, 2 reżimowe programy telewizyjne, a poza tym, nawet ci, co wiedzieli, zamilkli.
    No bo co świat powie?
    Myśleli, że tworzą legendę, a stworzyli potwora.
    A myśmy się spodziewali...

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • margerytka napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Ja też się wstydzę, że w 1990 roku rozklejałem plakaty z jego nadętą bufonowatą facjatą.
    absolutnie Ci zabraniam wstydzić sie :)
    byliśmy oszukani, okłamani, zmanipulowani, traktowani jak pionki do wyręki a to nie jest powód do wstydu
    tak samo to dziś widzę (ad margerytka)
    i głosowałem - i zrobiłem własnoręczne plakaciki - na Mazowieckiego
  • Jestem lepszy. Wartość Mazowera znałem już pod koniec roku 1989.
  • los napisal(a):
    Jestem lepszy. Wartość Mazowera znałem już pod koniec roku 1989.
    A Wałęsy?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.