Skip to content

Postępy postępu

1679111267

Komentarz

  • Nie moda tylko fanatyzm. Fanatyczne doktrynerstwo postępackie. Udowadniają że nie ma granic, że można wszystko, a nade wszystko można wygrać z naturą. Oczywiście w ich doktrynie Boga nie ma. Być może jest Szatan.
  • Tymczasem w UK zrobili badanie korzystania ze smarkofonów. Okazało się, że ludożerka używa ich do bardzo rozległych i różnorodnych zastosowań, w rodzaju aparatu foto albo budzika. Aplikacja "Zatelefonuj" doszła na piątym miejscu.



    https://news.o2.co.uk/press-release/making-calls-has-become-fifth-most-frequent-use-for-a-smartphone-for-newly-networked-generation-of-users/
  • I może jeszcze Curie-Skłodowska też?!
  • Czytałem, że Jarema ze Świętego Krzyża - też!
  • a Kosma była siostrą Damiana
  • edytowano April 2019
    peterman napisal(a):
    Chciałem coś napisać, ale napisze tylko

    okurwa
    A kolega to się czuje na 49, czy na 69? tak przy okazji pytam... :))
  • Kobiet nie pyta się o wiek, heh ;)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Tymczasem w UK zrobili badanie korzystania ze smarkofonów. Okazało się, że ludożerka używa ich do bardzo rozległych i różnorodnych zastosowań, w rodzaju aparatu foto albo budzika. Aplikacja "Zatelefonuj" doszła na piątym miejscu.
    to tak, jak u mnie, nawet może na szóstym!
    /serio, odkąd mam aplikację mojego banku i mam wirtualną kartę i płacę "telefonem" w kasie/

  • Pulaski była kobieta?

    Normalnie jakaś dziś nieogarnięta jestem...
  • MarianoX napisal(a):
    Pulaski była kobieta?

    Normalnie jakaś dziś nieogarnięta jestem...
    Sie wie. Ronette "Cas" Pulaski...
  • peterman napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Pulaski była kobieta?

    Normalnie jakaś dziś nieogarnięta jestem...
    Sie wie. Ronette "Cas" Pulaski...
    peterman napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Pulaski była kobieta?

    Normalnie jakaś dziś nieogarnięta jestem...
    Sie wie. Ronette "Cas" Pulaski...
    Koleżanka Laury Palmer...
  • Acha, przede wszystkim Witkacy była kobietą.
  • Król Polski, Jadwiga....

    już wtedy mieliśmy "język gender" :))
  • No, ba...
    A Angole się gimnastykują: queen regnant vs queen consort.
    Zaś u nas prosto: król to król. Nawet, jak król była kobietą ;)
  • no wuaśnie!
    skoro równouprawnienie, to przy zwrocie
    Koleżanki i Koledzy
    powinno byc zamiennie czasem i
    Koledzy i Koleżanki
  • Z życia el... tzn. jelit. Dosłownie w dupach im się z tego dobrobytu przewraca.

    https://nczas.com/2019/04/08/byly-narzeczony-dody-zdradzal-ja-z-rafalala-chodzi-o-nagranie-na-ktorym-jest-penetrowany-analnie-wibratorem/

    Były narzeczony Dody zdradzał ją z Rafalalą? Chodzi o nagranie na którym jest „penetrowany analnie wibratorem”


    Ujawniono, że do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Dodzie na którym jej były narzeczony Emil H. jest penetrowany analnie wibratorem. Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Emil H. miał w bardzo postępowy sposób zdradzać artystkę. Kochanką bowiem była słynna transseksualistka Rafalala. Wspomniane sekstaśmy, na których głównym bohaterem jest były narzeczony Dody, pochodzą właśnie ze spotkania z transseksualistką.

    O fakcie poinformowała „Super Express” sama Rafalala. Miała spotykać się z Emilem H., gdy ten był z Dodą.

    Sama piosenkarka ma od trzech lat problemy sądowe. Ostatnia sprawa dotyczy kontrowersyjnej sceny z harców seksualnych z udziałem jej byłego partnera. Rzekomo miała szantażować Emila H. tym nagraniem.

    – H. przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi ani, tym bardziej, co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się o tym wspólnie – napisała w relacji na Instagramie.

    Kilka godzin później pojawił się wiele mówiący wpis Rafalali. – Nie przypominam sobie, żeby Doda robiła mi fotki – napisała na Facebooku.

    W rozmowie z „Super Expressem” Rafalala powiedział, że spotykała się z Emilem H. Było to w czasie, gdy był oficjalnie z Dodą. – Tak, to było w tamtym okresie. Akurat byłam wtedy sama. Nie szukałam też nikogo na stałe. To było raczej… w ramach relaksu i zabawy – powiedziała Rafalala.

    – Zdjęcie zostało zrobione na prośbę Emila. Może to on wysłał je komuś i nie dotrzymał dyskrecji – dodała rozżalona transseksualistka. – Dla mnie Emil był po prostu miłą osobą, która dawała mi wyszukane prezenty i otaczała opieką, a ja wprowadzałam go w nowe obszary życia seksualnego – dodaje.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Ujawniono, że do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Dodzie na którym jej były narzeczony Emil H. jest penetrowany analnie wibratorem.
    Takie harce na akcie oskarżenia? I sąd to przyjął?

  • Dzieci czytają forum! Przy strajku mają więcej czasu
  • ale to jest Najwyższy Czas! Legendarna gazeta inteligencka
  • Swoją drogą, szybko się u nas przesuwa okno Overtona. Za Mazowera takie rozważania raczej by do prasy nie trafiły.

    Albo to, że o chłopie który cycki sobie przyprawia pisze się „transseksualistka”.
  • edytowano April 2019
    los napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Ujawniono, że do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Dodzie na którym jej były narzeczony Emil H. jest penetrowany analnie wibratorem.
    Takie harce na akcie oskarżenia? I sąd to przyjął?

    Mało tego. Kancelaria Giertycha broni żądnego wrażeń milionera. Linia obrony: odurzenie pigułka gwałtu i zgwałcenie.
  • W tle realizowany film Dody o sprzedajnych polskich celebrytkach w Dubaju (a ten temat chyba też zahacza o byłego)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):Albo to, że o chłopie który cycki sobie przyprawia pisze się „transseksualistka”.
    No właśnie. Powinno się pisać "Jej Ekscelencja".

  • Prosz, nawet w Wielkiej Encyklopedii Zboczeń piszą, że to zwykły przebieraniec jest:

    Rafalala (ur. 20 lipca 1982 w Siedlcach), transpłciowa artystka, performerka, aktorka teatralna i autorka sztuk teatralnych, wierszopisarka i felietonistka. Nie dokonała pełnej korekty płci i fizycznie jej ciało jest męskie, choć czuje się kobietą.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Swoją drogą, szybko się u nas przesuwa okno Overtona. Za Mazowera takie rozważania raczej by do prasy nie trafiły.

    Albo to, że o chłopie który cycki sobie przyprawia pisze się „transseksualistka”.
    kiedyś NCz był bardzo skrupulatny konserwatywnie w takich sprawach
  • Ale klimaty jak z Patryka Vegi. Gość zna elity, swoje wie i kręci z życia a ludzie mówią "przesadza, przesadza..."
  • edytowano April 2019
    Rafalala to solidny psychol. Była jakaś akcja kiedyś, że pobił na ulicy dziewczynę bo się krzywo spojrzała?
  • Była. Znaczy był, ten afer.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.