Skip to content

Młodzi Polacy najczęściej popierają Ruch Narodowy, zaś młode Polki "czarny protest"

13»

Komentarz

  • MarianoX napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Pracuje w wybitnie sfeminizowanym środowisku. Kobiety nie są głupie ale źle ukierunkowywane, jeśli mógłbym tak to określić, lewicowo-nowocześnie. Lepiej, w sensie posiadanych kwalifikacji - na papierze, wykształcone dominują swoich mężczyzn. Plus kryzys męskości i mamy prawie diagnozę.
    Głupota to nic innego jak właśnie "złe ukierunkowanie".

    Mozna być bardzo "wykształconym na papierze" i jednocześnie bardzo głupim.

    Co do rzekomego "kryzysu męskości"....niegdyś kobiety ślubowaly mężowi posłuszeństwo i brak takowego w istotnych sprawach, zwłaszcza obyczajowo-moralnych mógł rodzić pewne akceptowalne społecznie konsekwencje.
    Wydaje mi się, że większość łączy niewłaściwe pojęcia. Głupota ma dwa znaczenia. Przeciwnością inteligencji jest głupota (jako niedobór inteligencji). Przeciwnością mądrości jest głupota, ale można być jednocześnie inteligentnym i głupim. Podobnie jest z wykształceniem, można być dobrze wykształconym, a jednocześnie nieprzeciętnie głupim (niemądrym). Dodatkowo, od jakiegoś czasu, mamy postęp w produkcji ludzi wykształconych. Stało się coś pozornie niemożliwe. Dobrze wykształconym może być idiota, czyli ktoś zupełnie nieinteligentny.

    Największym problemem jest chyba to, że ludzie dobrze wykształceni i inteligentni, bardzo często są zupełnie niemądrzy.
  • edytowano January 2018
    No niezła jazda w tym wątku. Znaczy z tą głupota kobiet i mężczyzn.Czy to jakaś prowokacja?
  • Czy to na tym forum było o opiniach własnych o sprawności sexualney i tzw. atrybutach? Chyba wydziale humor. I ze sporym żeńskim udziałem

  • christoph napisal(a):
    Czy to na tym forum było o opiniach własnych o sprawności sexualney i tzw. atrybutach? Chyba wydziale humor. I ze sporym żeńskim udziałem

    Na tym forum, w dziale Humer, było info o wynikach badań naukowych pewnego polskiego uczonego ;-)
  • Rafał napisal(a):
    No niezła jazda w tym wątku. Znaczy z tą głupota kobiet i mężczyzn.Czy to jakaś prowokacja?
    Jaka prowokacja? Wszyscy jesteśmy głupcami. Czasami tylko mniejszymi.
  • Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Dla chłopców świat silnych kobiet jest wymarzony. Mogą robić to co zawsze chcieli ...
    Dokładnie tak, a w świecie z marzeń feministek kobiety i tak przegrają z mężczyznami.
    Ktoś kiedyś powiedział, że feminizm został wymyślony przez mężczyzn nienawidzących kobiet.
  • JORGE napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Dla chłopców świat silnych kobiet jest wymarzony. Mogą robić to co zawsze chcieli ...
    Dokładnie tak, a w świecie z marzeń feministek kobiety i tak przegrają z mężczyznami.
    Ktoś kiedyś powiedział, że feminizm został wymyślony przez mężczyzn nienawidzących kobiet.
    No, a podchwyciły go kobiety które nienawidza kobiet.
  • Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Dla chłopców świat silnych kobiet jest wymarzony. Mogą robić to co zawsze chcieli ...
    Dokładnie tak, a w świecie z marzeń feministek kobiety i tak przegrają z mężczyznami.
    Ktoś kiedyś powiedział, że feminizm został wymyślony przez mężczyzn nienawidzących kobiet.
    No, a podchwyciły go kobiety które nienawidza kobiet.
    Mężczyzn też.

  • a teraz dalszy ciąg programu
    z sąsiedniego wątka
    smakowite , zwuaszcza u katoprawicy, nie mylić z Katholinken
    Mania napisal(a):
    wp donosi:

    "Raport seksuologa: wyborcy PiS mają najdłuższe penisy
    Według badań przeprowadzonych przez prof. Zbigniewa Izdebskiego, wyborcy PiS mają średnio o 2 cm dłuższego członka, niż wyborcy SLD. Są także bardziej aktywni seksualnie - mają więcej partnerek. "Seksualność i zachowania seksualne a poglądy polityczne" - to tytuł badań prof. Izdebskiego."
  • Rafał napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Dla chłopców świat silnych kobiet jest wymarzony. Mogą robić to co zawsze chcieli ...
    Dokładnie tak, a w świecie z marzeń feministek kobiety i tak przegrają z mężczyznami.
    Ktoś kiedyś powiedział, że feminizm został wymyślony przez mężczyzn nienawidzących kobiet.
    No, a podchwyciły go kobiety które nienawidza kobiet.
    Mężczyzn też.



    Nie wiem czy Koleżeństwo wie dlaczego feministki wspierają gejów? To wszystko ze złośliwości. Same żyją w strachu przed gwałtem, dlatego chcą by faceci czuli to samo.
  • Odnośnie inteligencji - średnia jest ponoć identyczna dla obu płci, Zaś wśród jednostek wybitnych będzie więcej chłopów. Aby średnia się zgadzała - również wśród kompletnych kretynów będzie więcej chłopów.
  • edytowano January 2018
    Ja chcę do raju. Nawet przez najcięższy czyściec...

    Tylko to jedno mię się kołacze, jak czytam wynurzenia Kulegów ;)
    Edit - to nie szydera, jeno najszczersza prawda.
  • Zupełnie serio tym razem.
    Chory "feminizm" rozpoczął swoją haniebną drogę od czasów rewolucji seksualnej, czyli przełomu lat 60/70. Szatański wynalazek w postaci hormonalnej tabletki antykoncepcyjnej uwolnił tzw. ucywilizowaną część ludzkości od odpowiedzialności za współżycie seksualne. Dalej poszło błyskawicznie. A porażonych - nie łączyć z IQ - w każdym środowisku się znajdzie.
    I tak właśnie to działa. Uchylisz szatanowi drzwi domu, za moment nie tylko twój dom opanuje, ale całe osiedle...

    Jak to idzie? Najpierw prześmiewcze incydenty na jakiejś wystawie, potem coraz odważniejsze "sztuki" w teatrach. Wreszcie "Klątwa". I komentarz jednej z naszych koleżanek "takie śmieszne przedstawienie". Bo przyjechała z wielkiego świata, już nim nasiąkła i nie dostrzega problemu.

    Pisał i alarmował św. JPII, jeszcze jako bp. Karol Wojtyła, że świat stoi w obliczu największego zagrożenia. Złem. Przytaczałam Jego teksty również na tym forum. Można odszukać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.