Skip to content

Frasyniuka zatrzymali w końcu...

D2OD2O
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Nareszcie prokuratura się bierze do roboty...
«13

Komentarz

  • O świcie... Osom.
  • z twittera (nie pomne kto), przerobione.


    - Poniedziałek, poniedziałeczek, poniedziałeczuńczo.... - zanucił wesoło o szóstej rano oficer CBŚ.
    - O. kurwa! - przeklął Frasyniuk

    :)
  • edytowano February 2018
    onet.pl
    Jak wynika z relacji jego żony, został on wyprowadzony w kajdankach i prawdopodobnie jest przewożony do prokuratury.

    - To jest zawsze zaskoczenie. Czterech policjantów, jeden z kamerą. (...) Był to dział dochodzeniowo-śledczy. Mężczyzna z kamerą był zamaskowany. Męża wyprowadzono w kajdankach. (...) To bardzo przykre doświadczenie, bo chyba nikt się nie spodziewał, że doczekamy takich czasów w XXI wieku, że Władysława Frasyniuka będą wyprowadzali w kajdankach - mówi na antenie TVN24 jego żona Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk.

    - Został zatrzymany z powodu nagminnego niestawiania się na wezwania prokuratury. To jest jego świadoma postawa. Mąż w swoim oświadczeniu precyzyjnie opisał to, z czym mamy do czynienia - zaznaczyła.

    Frasyniuk podkreśla, że spodziewali się tego. - To jest moment, na który można się przygotowywać, ale nigdy nie jest się stuprocentowo przygotowanym - dodaje.

    E, ustawka (pana F.)
  • Pierwsze retorsje ? Co na to pani ambasador ?
  • JORGE napisal(a):
    Pierwsze retorsje ? Co na to pani ambasador ?
    Która? Izraela? Władek coś głosił w temacie wbrew faktom?
  • D2OD2O
    edytowano February 2018
    Wszystkich ich powinni aresztować. Wszystkich. W tym tempie to 20 lat zajmie.
  • Jak powiedział wielki indiański wódz Owatonna: It's about fucking time.
  • Tyle czasu i ludzkiej pracy mógł ten wałek oszczędzić, gdyby poszedł od razu do prokuratury tygodnie temu...
  • so sweet

    „Władku trzymaj się jestem z Tobą.Spróbuję przyjść po Ciebie, jeśli to się będzie przedłużało. Apeluję jednocześnie do wszystkich naszych zwolenników o zdecydowany opór. Musimy znaleźć pałę na tego karakana. Niszcza nasz dorobek z takim trudem osiągnięty. Dzielą i kłócą Naród”.

    To Wałek
    „W sytuacji, w której nie było żadnego zagrożenia, silne państwo, które dba o obywateli po prostu odpuszcza, nie stawia żadnych zarzutów; prokuratura w ogóle nie powinna się tym zajmować” - ocenił Trzaskowski.
    – Dla mnie Władysław Frasyniuk był symbolem i jest symbolem. Jak widzę, że w wolnej Rzeczpospolitej zakuwa się Władysława Frasyniuka w kajdanki, tylko dlatego, że usiadł na ulicy i nie było żadnego zagrożenia bezpieczeństwa, to we mnie się gotuje. Frasyniuk wziął na siebie jedno: wiedział, że jeżeli byłby to anonimowy Jan Kowalski to nikt by się tym nie zainteresował, a Władysław Frasyniuk daje odwagę wszystkim tym, którzy byli wtedy pod Sejmem, czy na Krakowskim Przedmieściu"


    A to Czaskoski

    Noto pogrzeją sobie temat w mediach parę dni.
    A Sąd wiceministru nie pozwolił osadzić i kazał puścić dodom.
    I tak mamy igrzyska dla gawiedzi.
  • NIE WIADOMO GDZIE JEST WIEZIONY

    image
  • Popełniają jeden błąd - zakładają, że Władek szoferak kogoś obchodzi.
  • Skarbówkę powinien obchodzić, firmy przewozowe to jedna wielka machloja, zwykle.
  • Tak zupełnie na marginesie...
    DZISIAJ MIJA 76 ROCZNICA POWSTANIA ARMII KRAJOWEJ.
    Ale o tym cisza, suflują Władka i debilne komentarze Wałęsy.
    Ach chce się zakrzyknąć- autor! autor!
  • Frasyniuk istotnie jest symbolem. Jest symbolem głupoty, arogancji i bufonady.
  • Profesor Frasynkiuk się mówi, chamy!
  • Żona Frasyniuka na tt:
    "Byłam z nim do końca"

    =))
  • Mania napisal(a):
    Żona Frasyniuka na tt:
    "Byłam z nim do końca"

    =))
    Na miejscu Ryśka Pierdu uchlałbym się z radości, memy mają od dziś nowego króla.
  • A jaki ten koniec Frasyniuka był?
  • los napisal(a):
    A jaki ten koniec Frasyniuka był?
    Tylko 10.
    Centymetrów czy minut, nieważne... :)
  • Raczey promili...
  • W dyszkie

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Kto to puka, czego szuka?
    Siepacze po Frasyniuka!
    Tak zdradzono go o świcie,
    że zapomniał termos z piciem.
    Dziesiąć minut przesłuchania -
    Władek był nie do złamania.
    Więc Schetyna wraz z Wałęsą
    wychwalają jego męstwo!

    ;)
    KW

    @consolamentum
  • image

    Mnie się trochę kojarzy, mam nadzieję że to nie koniec.
  • Operetka.

    image
  • Na tym i tylko na tym polegał (polega?) wymiar (nie)sprawiedliwości między Odrą a Bugiem - na korumpowaniu sędziów przez adwokatów. Losowanie sędziów, jeśli tylko się utrzyma, to będzie najważniejsza zmiana po roku 1989.
  • To dobra zmiana ale bym jej nie przeceniał. Najważniejsze że nie można sobie "wybrać" sędziego. Można jednak naciskać na sędziego wylosowanego.Jeżeli większość sędziów będzie sympatykami totalnej to i większość wylosowanych będzie. Dlatego wprowadzenie prawdziwej dyscypliny pracy i orzekania jest koniecznym uzupełnieniem. To zaś jest o wiele trudniejsze. Izba Dyscyplinarna to zaledwie początek i szansa, a nie gwarancja.
  • "nie mamy pełnego komfortu, żeby przewidzieć, kto tę sprawę będzie rozpatrywał". :))
  • Losowanie sędziów?! Zgroza niszczenia demokracji pełznie po ciemnych zaułkach zniewolonej Polski. \m/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.