Skip to content

Będą nas nienawidzić albo będą nami gardzić

2

Komentarz

  • margerytka napisal(a):
    zgadza się, materia jest poważna, dlatego Thatcher w podobnej sytuacji będąc zatopiła lotniskowiec
    Nie no, to był tylko krążownik.

  • edytowano February 2018
    peterman napisal(a):
    margerytka napisal(a):
    zgadza się, materia jest poważna, dlatego Thatcher w podobnej sytuacji będąc zatopiła lotniskowiec
    Nie no, to był tylko krążownik.

    okej - wielki jakiś okręt

    na tyle wielki, ze jego zatopienie wystarczyło, nie trzeba było większego
  • Czy chodzi o jakiś argentyński? A my co mamy topić lub bombardować? Może redakcję NYT, WP albo siedzibę Kongresu Żydów?
    Z radykalizmem jest poważny problem. Radykałowie nieodmiennie umiarkowanych mają za zdrajców, a w najlepszym razie za tchórzy. Wywołują konflikty i konfrontacje, w których często potem brakuje im odwagi i umiarkowani w poglądach i działaniach, ale odważni w godzinie próby, muszą walczyć za nich. Czemu niby mają służyć te nieustanne popisy i napięcia w każdej sytuacji? Czy obawy nie wynikają w istocie z braku wiary w poparcie społeczne, wiary w Polaków? Czy to nie dlatego radykałowie cały czas podkręcają atmosferę że to oni, tak samo jak totalna, gardzą Polakami, uważają ich za motłoch i chcą nimi zarządzać manipulacją?
  • Rafał weż, jestes inteligentniejszy.
    Wtedy była wojna na kulki, teraz na bajty.
  • Zatopiła i nie przepraszała. A my mamy przepraszać za ustawy uchwalone w polskim parlamencie.
  • A kto chce przepraszać? Profesor Nowak?

    My nie mamy torped do zatopienia NYT. My możemy i musimy odpalać miny pozostawione przez samego przeciwnika. Nie usunął ich bo się nie da. To są relacje samych żydowskich ocalałych, świadków Holocaustu. To są dokumenty. Trzeba je tłumaczyć, selekcjonować, streszczać, udostępniać kanałami dyplomatycznymi, medialnymi i w sieci. W miarę tego przygotowania, raczej z pewnym opóźnieniem, aby publika nieco się zaznajomiła, dopiero dialogować i komentować samemu.

    Ja nie widzę żadnej cudownej broni, czy sił do Blitzkiegu. Na razie nie mamy możliwości odbić w kilka tygodni terenu zajmowanego przez wrogą propagandę przez 50 lat. Może jednak coś takiego jest i można to odpalić jak bombę atomową. Jednak nawet użycie bomby atomowej,, a może szczególnie, musi być poprzedzone przygotowaniem opinii publicznej na Zachodzie na to. To jednak musiałyby być jakieś twarde, a nie znane dotychczas dowody.
  • los napisal(a):
    Jakoś się nie zdziwiłem.
    Zabawne, jak naskoczono na mię na tym forumie, gdym zasugerował, że Nowak to taka masońska nakładka. Ewentualnie: żydomasońska.
  • Rafał napisal(a):
    A kto chce przepraszać? Profesor Nowak?
    Do tej ustawy mogłyby iść w komplecie podkładki- penalizujące pozasłużbowe, niedelegowane i nieraportowane kontakty z ambasadami. Ależ by się przerzedziły szeregi wszystkich partii, jak i prosefury.
  • qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Jakoś się nie zdziwiłem.
    Zabawne, jak naskoczono na mię na tym forumie, gdym zasugerował, że Nowak to taka masońska nakładka. Ewentualnie: żydomasońska.
    jak na masona jest za bardzo wyważony,
    masoni jakich znałam to, wierzaj mi , prostaki, miej przed oczami postacie takie jak Hartman profesor UJ żeby sobie obrazować właściwie
  • qiz napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    A kto chce przepraszać? Profesor Nowak?
    Do tej ustawy mogłyby iść w komplecie podkładki- penalizujące pozasłużbowe, niedelegowane i nieraportowane kontakty z ambasadami. Ależ by się przerzedziły szeregi wszystkich partii, jak i prosefury.
    To jest pomysł! W USA to maja ale chyba tylko w odniesieniu do administracji i partii. Dobre i to by było. No ale wtedy szeregi elit politycznych, medialnych i naukowych zostałyby zdziesiątkowane.
  • Bardzo przykre, że zdziesiątkowane. He he he.
  • Tylko zdziesiątkowane? To czym się ekscytować.
  • No bardziej, ale słowa spiątkowane lub strójkowane nie są w obiegu.
  • margerytka napisal(a):
    qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Jakoś się nie zdziwiłem.
    Zabawne, jak naskoczono na mię na tym forumie, gdym zasugerował, że Nowak to taka masońska nakładka. Ewentualnie: żydomasońska.
    jak na masona jest za bardzo wyważony,
    masoni jakich znałam to, wierzaj mi , prostaki, miej przed oczami postacie takie jak Hartman profesor UJ żeby sobie obrazować właściwie

    A jak Koleżanka poznała tych masonów, bo to ponoć organizacja raczej tajna?
  • MarianoX napisal(a):
    margerytka napisal(a):
    qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Jakoś się nie zdziwiłem.
    Zabawne, jak naskoczono na mię na tym forumie, gdym zasugerował, że Nowak to taka masońska nakładka. Ewentualnie: żydomasońska.
    jak na masona jest za bardzo wyważony,
    masoni jakich znałam to, wierzaj mi , prostaki, miej przed oczami postacie takie jak Hartman profesor UJ żeby sobie obrazować właściwie
    A jak Koleżanka poznała tych masonów, bo to ponoć organizacja raczej tajna?

    Kolega odwoła, bo to raczej niedyskretne pytanie, delikatnie rzecz ujmując.
    Co się na tem forumie dzieje? Sawoir vivre już nie obowiązuje, cyco?
  • edytowano February 2018
    Maria napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    margerytka napisal(a):
    qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Jakoś się nie zdziwiłem.
    Zabawne, jak naskoczono na mię na tym forumie, gdym zasugerował, że Nowak to taka masońska nakładka. Ewentualnie: żydomasońska.
    jak na masona jest za bardzo wyważony,
    masoni jakich znałam to, wierzaj mi , prostaki, miej przed oczami postacie takie jak Hartman profesor UJ żeby sobie obrazować właściwie
    A jak Koleżanka poznała tych masonów, bo to ponoć organizacja raczej tajna?
    Kolega odwoła, bo to raczej niedyskretne pytanie, delikatnie rzecz ujmując.
    Co się na tem forumie dzieje? Sawoir vivre już nie obowiązuje, cyco?

    Nie rozumiem co Koleżanka insynuuje - można poprosić jaśniej?
  • Nie insynuuję, tylko proszę o unikanie takich pytań. Po mojemu dopytywanie się o czyjeś kontakty jest nie w porządku. I tyle.
  • To nie należy ich sugerować.
  • margerytka napisal(a):
    qiz napisal(a):
    los napisal(a):
    Jakoś się nie zdziwiłem.
    Zabawne, jak naskoczono na mię na tym forumie, gdym zasugerował, że Nowak to taka masońska nakładka. Ewentualnie: żydomasońska.
    jak na masona jest za bardzo wyważony,
    masoni jakich znałam to, wierzaj mi , prostaki, miej przed oczami postacie takie jak Hartman profesor UJ żeby sobie obrazować właściwie

    Szkot, a nie tępy francus.
  • Szkoda, bo przynajmniej kumał czacze z Zychowiczem.
  • edytowano February 2018
    Gazeta Polska (Bąk, Kożuszek przed chwilą w Republice)
    http://telewizjarepublika.pl/wideo/e-krolikowska-avis-m-kozuszek-konflikt-polsko-izraelski-jak-widzi-to-usa,11597.html

    i Sieci (Jacek Karnowski teraz w TVP Info)
    (nie ma jeszcze filmu w sieci)

    obwieścili kapitulację przed Żydami i przystąpili do jej usłużnego uzasadniania.

    Tak jest zawsze: lud się wkurwia w necie, jest tydzień-dwa przyzwolenia zaplecza medialnego dobrej zmiany na to, a po tym czasie następuje odwrót.

    Nigdy bym nawet nie przypuszczał, że Izrael nas tak brutalnie zaatakuje. Kiedy to się jednak stało, pozostało już tylko czekać na kapitulację. Nie miałem wątpliwości, że rząd nie udźwignie tego ciężaru.

    Nie potrafię ustąpić Żydom nawet na milimetr, rzeczywiście antysemityzm wyssałem z mlekiem matki. Wolałbym już chyba sowiecki łagier.

    Co za upokorzenie Polski! Podbici przez Żydów! Nigdy nie zmyjemy z sobie tej hańby!
  • extraneus napisal(a):
    Co za upokorzenie Polski! Podbici przez Żydów! Nigdy nie zmyjemy z sobie tej hańby!
    Pali co? Nie do zniesienia. Na tym wyrośnie naród.

  • Na szczęście Gazeta Polska to nie cała Polska.
  • Wężowy siur Sako robi właśnie to samo w Ryju Kraków.

    Takiego wała.
  • extraneus napisal(a):
    Gazeta Polska (Bąk, Kożuszek przed chwilą w Republice) i Sieci (Jacek Karnowski teraz w TVP Info) obwieścili kapitulację przed Żydami
    w takim momencie warto spojrzeć z dystansu na ich nazwy: "Niezależna", "W sieci prawdy". Niezła kpina.

  • Pieprzone ciule! Mogliby przynajmniej siedzieć cicho, ale nie! Mają przymus kłapania dziobem. Paw! :-&
  • Ze strachu to się siedzi cicho a nie papla aktywnie.
  • qiz napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Gazeta Polska (Bąk, Kożuszek przed chwilą w Republice) i Sieci (Jacek Karnowski teraz w TVP Info) obwieścili kapitulację przed Żydami
    w takim momencie warto spojrzeć z dystansu na ich nazwy: "Niezależna", "W sieci prawdy". Niezła kpina.

    Gazeta Żydowska i Sztetle. :D
  • Sram na Żydów. Jak będzie trzeba to stanę się filosemitą, jak będzie trzeba antysemitą. Chwilowo rozgrywają w świecie i trzeba się z tym pogodzić. Nic mnie nie pali, nie czuję też obrzydzenia do Karniaków, GP itd. Niech każdy robi to co musi i co trzeba a będzie dobrze. Zwracam uwagę, że Morawiecki wymknął się, i to bardzo, ocenom tego forum.
  • DMC napisal(a):
    qiz napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Gazeta Polska (Bąk, Kożuszek przed chwilą w Republice) i Sieci (Jacek Karnowski teraz w TVP Info) obwieścili kapitulację przed Żydami
    w takim momencie warto spojrzeć z dystansu na ich nazwy: "Niezależna", "W sieci prawdy". Niezła kpina.

    Gazeta Żydowska i Sztetle. :D

    Prawicowe czuby jesteście.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.