Skip to content

Państwo istnieje tylko teoretycznie

124»

Komentarz

  • allium napisal(a):
    Próby usprawiedliwienie zachowania pani Dominiki są po prostu żenujące.
    Kolega umie czytać ze zrozumieniem? Napisałam, że nie pochwalam? Napisałam, że pewnie pod wpływem emocji zrobiła głupotę?
    Wyraźnie zaprotestowałam przeciwko jednoznacznemu przypisaniu jej miana prowokatorki.

    Acha, również napisałam, na czym miałaby polegać praca służb. Kilka postów wyżej. Nie mam zamiaru ani powtarzać, ani dalej ciągnąć tego tematu.
    Inaczej mówiąc, ...
  • @Maria
    Koleżanka "nie pochwala", ale jednak usprawiedliwia (emocje) jednocześnie kierując w stronę służb dość kuriozalne wymagania. I to jest właśnie żenujące...
  • Przywołuje do porządku. Niby dorośli ludzie a w dogryzaniu sobie nakręcają się jak przedszkolaki.
  • Nie, czemu?
    Wcześniej coś sugerowałam. Nie pomogło. Więc musiałam ciut dobitniej. Liczę, że wystarczy. I bez obrazy z mojej strony.
  • Naprawdę mam nie zawierzyć samokontroli koleżeństwa i zamknąć wątek?
  • Prowokatorka czy głupolka ponawiam moje ważne pytanie: kto prowadzi i na jakich zasadach politykę kadrową w PiS?
  • Maria napisal(a):
    @allium spierdalaj
    No i pięknie koleżanka zilustrowala na czym polega staczanie sie poziomu dyskusji.
    Z mojej strony EOT bez uszanowania...
  • rdrrdr
    edytowano September 2018
    Sprawdzic czy "gruba dupa" nie byla badaniem nad nienawiscia w sieci, jak ponizej

  • alle lu Jah!
    i do przo du!
  • los napisal(a):
    Czasem na wrzaski i okrzyki są te nieliczne chwile, kiedy waadza może je usłyszeć a bardzo nie nie chce. Miejscem na wrzaski i okrzyki jest taki zakątek, z którego waadza nie może ot tak sobie uciec. Cmentarz jest znakomitym miejscem by pogwizdać sobie na (jeszcze żywego) pana Bartoszewskiego, trudno sobie lepsze wyobrazić.

    Miejsce grzecznych przedszkolaków jest w przedszkolu.
    Czyli objaw bezsilności. Jedyne co się może zrobić to gwizdy.
  • Lud jest prawie zawsze bezsilny. A jeśli nie jest - lepiej by te wyjątkowe chwile się nie zdarzały.
  • rdr napisal(a):
    los +1

    W Wyb. juz padaja dramatyczne pytania: dzis policzek a co jutro? Z koncem wakacji zupelnie przypadkowo odzyla tez sprawa biedujacych mlodych lekarzy, ktorym przed PiSem zupelnie dobrze sie powodzilo.
    O, tych skurwieli to bym pałował mocniej, niż Donek górników i Marsz Niepodległości razem (co za koincydencja nazw) wziętych.
  • Niech Kolega tego nie robi. Kolega wróci do Ameryki i tam będzie miał się gdzie leczyć i u kogo, a ja już nie bo tutaj nie będzie u kogo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.