Skip to content

Ewa Tomaszewska

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Mam na kogo głosować.
«13

Komentarz

  • A co? Jest na liście warszawskiej? Super!
    Podali wszystkie naźwiska?
    Kto jeszcze?
    Pytam, bo też czekam z utęsknieniem ;)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A to czemu?
    Bo znam, szanuję i polecam.
  • Kurde, szukałem w Google i znalazłem tylko jakieś gazowniane wysmętki. Na PiS.org.pl dla odmiany ani słowa. Une jenade mas grande!
  • edytowano March 2019
    los napisal(a):
    https://niezalezna.pl/264268-mocna-lista-pis-w-warszawie-na-eurowybory-nie-brakuje-znanych-nazwisk
    Też się silą na wysmętki, a omieszkali dać prostej, czytelnej tabelki z numerkami, nazwisko pod nazwiskiem, z linkami do Wiki.
    Też chyba będę musiał na Tomaszewską głosować. A dany Smirnoff ok?
  • Ech, mogliby od razu napisać przy nazwiskach „był w PO”.
  • Też dokonałem wczoraj tego odkrycia (że Pani Ewa jest na liście) i spadł mi kamień z serca.
  • Ja też nie mam problemu z tym na kogo głosować - na p. Premier Szydło. Bardzo lubię też prof. Legutkę, ale głos jest tylko jeden.
  • Anika napisal(a):
    Ja też nie mam problemu z tym na kogo głosować - na p. Premier Szydło. Bardzo lubię też prof. Legutkę, ale głos jest tylko jeden.
    No jest u nasz problem z nadmiarem dobrego, w przeciwieństwie do wielu innych okręgów.
  • edytowano March 2019
    peterman napisal(a):
    No jest u nasz problem z nadmiarem dobrego, w przeciwieństwie do wielu innych okręgów.
    A komu się poseł Jojo nie podoba? :)
  • Koncepcja JoJo jako euroosła wielce OK.
  • peterman napisal(a):
    Koncepcja JoJo jako euroosła wielce OK.
    Być może. Chociaż wolałabym, żeby się zapadł pod ziemię. No, może nie dosłownie.
  • edytowano March 2019
    Ciekawe swoją drogą, kto z rządu NIE wybiera się do wujni?
    Poza panami G, ma się rozumieć.
  • Maria napisal(a):
    Ciekawe swoją drogą, kto z rządu NIE wybiera się do wujni?
    Poza panami G, ma się rozumieć.
    Skoro całe przedpole ma być wyczyszczone dla synowca, panów G i Jadźki Elektromobilnej - wielu nie pozostanie.
  • Na miejsce Jojo ma iść Dera.
  • Mania napisal(a):
    Na miejsce Jojo ma iść Dera.
    Madre de Dios...

    Za Waszczem też wszyscy zatęsknili po 5 minutach z Ciaputkiem.
  • peterman napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Na miejsce Jojo ma iść Dera.
    Madre de Dios...
    +1

  • Jednak Legutko!
    :D
    Przyspieszyłam wyjazd o jeden dzień, zanocuję w Łagiewnikach, w których nigdy nie byłam, rano pójdę pójdę do sanktuarium na Mszę św, potem gdziekolwiek na wybory i dalej w Tatry na wypoczynek.
    Bardzo jestem zadowolona. Oby tylko wszystko się udało, bo to pono najłatwiey Pana Boga rozśmieszyć właśnie planami.
  • Anita Czerwińska

    Jej baner już wisi na moim płocie.
  • Mam dylemata w Małej Polsce.

    Becia, Legutek, Jaki - pewne mandaty.

    Numer 4 - Jenot, tak że...

    Numer 5 - Bernacki.

    Stemże jednak szanse na 5 mandatów są marne, głosowanie na 4 może być pewniejsze. Więc mam lekkiego problema, bo Jenot jest jaki jest, ale PE to małpiarnia w sam raz dla niego. Z drugiej strony Bernacki nigdy jeszcze mi nie podpadł...
  • A z listy okołowarszawskiej kogo polecacie?
    Jest tam ktoś sensowniejszy od tow. Kuz'miuka?

    Btw. z Warszawy z list sąsiednich kandyduje niejaka Szajbus-Bajbus, z zawodu: posłanka zawodowa. Fik.
  • loslos
    edytowano May 2019
    peterman napisal(a):
    Mam dylemata w Małej Polsce.

    Becia, Legutek, Jaki - pewne mandaty.

    Numer 4 - Jenot, tak że...

    Numer 5 - Bernacki.

    Stemże jednak szanse na 5 mandatów są marne, głosowanie na 4 może być pewniejsze. Więc mam lekkiego problema, bo Jenot jest jaki jest, ale PE to małpiarnia w sam raz dla niego. Z drugiej strony Bernacki nigdy jeszcze mi nie podpadł...
    Bernacki. Już dość maup w tej maupiarni, przyda się ktoś poważny.
  • No i dopsz.
  • Maria napisal(a):
    Jednak Legutko!
    :D
    Przyspieszyłam wyjazd o jeden dzień, zanocuję w Łagiewnikach, w których nigdy nie byłam, rano pójdę pójdę do sanktuarium na Mszę św, potem gdziekolwiek na wybory i dalej w Tatry na wypoczynek.
    Bardzo jestem zadowolona. Oby tylko wszystko się udało, bo to pono najłatwiey Pana Boga rozśmieszyć właśnie planami.
    Jeśli koleżanka będzie w Krakowie w sobotę wieczorem to zapraszamy na piffko (szczegóły w wątku piwnym).
  • kulawy_greg napisal(a):
    w Krakowie w sobotę wieczorem to zapraszamy na piffko (szczegóły w wątku piwnym).
    Jest mi niezmiernie miło i bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie. Obawiam się, że jednak będę cokolwiek padnięta (w moim, panie, wieku, ho, ho...;) no i zatrzymam się w Łagiewnikach, czyli raczej już za Krakowem.
    Co nie przeszkadza, że oczywiście poczytam o szczegółach spotkania.
  • peterman napisal(a):
    Mam dylemata w Małej Polsce.

    Becia, Legutek, Jaki - pewne mandaty.
    Nu masz..., a ja się zamartwiam, że Legutek nie wejdzie :-S
  • Maria napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Mam dylemata w Małej Polsce.

    Becia, Legutek, Jaki - pewne mandaty.
    Nu masz..., a ja się zamartwiam, że Legutek nie wejdzie :-S
    Bońćmy poważni :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.