Skip to content

Ewa Tomaszewska

13»

Komentarz

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Pewnie jej pedzieli radź se sama niebożę. Albo może nawet zakazali się reklamować, żeby nie robić przykrości Richardowi Henry'emu.
    Pełna kultura
    Wersal i bątą
  • los napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Mam dylemata w Małej Polsce.

    Becia, Legutek, Jaki - pewne mandaty.

    Numer 4 - Jenot, tak że...

    Numer 5 - Bernacki.

    Stemże jednak szanse na 5 mandatów są marne, głosowanie na 4 może być pewniejsze. Więc mam lekkiego problema, bo Jenot jest jaki jest, ale PE to małpiarnia w sam raz dla niego. Z drugiej strony Bernacki nigdy jeszcze mi nie podpadł...
    Bernacki. Już dość maup w tej maupiarni, przyda się ktoś poważny.
    Posłucham Losa.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Podpowiedzcie właściwy wybór.
    Śląsk.
    1.Jadwiga Wiśniewska
    2.Grzegorz Tobiszowski
    3.Izabela Kloc
    4.Bolesław Piecha
    5.Waldemar Andzel
    6.Andrzej Sośnierz
    7.Józef Kubica
    8.Wioletta Koper-Staszowska
    9.Barbara Szydlik
    10.Stanisław Szwed
  • Sosnierz
  • Tylko pani Jadzia Wisniewska!
  • christoph napisal(a):
    Sosnierz
    Łączenie rodzin, hehe.
  • Aleście pomogli....wacham się między 1 a 6
    :-SS
  • Jedynki na ogół przechodzą, z kolejnymi bywa różnie.
  • edytowano May 2019
    Wiem dlatego pewnie ostatecznie zagłosuje na nr 1.
    Ale warto rozpytać.
  • Nie chcę, żeby w dolnośląskim przeszła jedynka. Mam 3 głosy na szóstkę, ale to mało. :(
  • edytowano May 2019
    Mania napisal(a):
    Tylko pani Jadzia Wisniewska!
    Tak!
  • aha aha.

    debata i 447.
  • Podbijam wątek, bo p. Ewa Tomaszewska znów jest na liście (w okręgu nr 19), choć niestety na dalekim miejscu.

  • Faktycznie. No to mam dylemat między nr 9 a 31.

  • @Brzost powiedział(a):
    Faktycznie. No to mam dylemat między nr 9 a 31.

    Swój do swego po swoje!

    31 SZYMAŃSKI Paweł leśnik

  • Pozwalam sobie upowszechnić otrzymane właśnie e-mailem zaproszenie, jako że reprezentantem PiS będzie w tej debacie bohaterka niniejszego wątku:

    _Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić na przedwyborczą debatę przedstawicieli głównych sił politycznych na temat stanu polskiej nauki i szkolnictwa wyższego oraz możliwości poprawy tej kondycji w nowym parlamencie. Debata odbędzie się już jutro, w czwartek, 12 października, o godz. 19.00 w Świetlicy Wolności przy ul. Nowy Świat 6/12, sala na dole.
    W piątek, 13 października, od godz. 20.00 debata będzie dostępna także na kanale na YouTube myPolitics, należącym do Fundacji Generacja Innowacja: https://youtube.com/@myPolitics?si=V6ws7JHFR6k1H4b9

    Informacja o uczestnikach debaty znajduje się w załączeniu. Moderować spotkanie będą dr Julian Srebrny oraz prof. Tomasz Ochinowski, członkowie prezydium Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność UW.

    Pozdrawiam serdecznie
    Anna Solarz
    wiceprzewodnicząca KZ NSZZ "S" UW_

  • A kto wystąpi? Bo w podobnej debacie w PAN Krasnodębski chrzanił jak potłuczony a reszty nie dało się słuchać.

  • Z platfusów Mariola Zalewska (nie mam pojęcia kto zacz), z Konfedery Piotr Strzembosz, z trzeciej nogi Andrzej Szeptycki nie wiem czy z "tych", z lewicy Tomasz Oleksy, również nie wiem czy z "tych" ;-) Pozostałe komitety nieobecne.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.