Skip to content

Dziś ważne wybory

edytowano March 2015 w Forum ogólne
10 tys. członków (a już), wybiera szefa PO. Moim faworytem jest Borysław Budka. Pod jego rządami w PO PiS ma największe szanse na 3 kadencję (bo trochę kondycja PO ma na to wpływ). Trzymam kciuki.
«13

Komentarz

  • On ma chyba największe szanse.
  • Ja tam kibucuję Sienkiewiczowi. Choć Budka też dupek, dobrze jest.
  • Wie-sław! Wie-sław!
  • No i kandydat JORGE'go (podobno) wygrał ;-)
  • Brzost napisal(a):
    No i kandydat JORGE'go (podobno) wygrał ;-)
    To nie tyle mój kandydat, to wybór Nowogrodzkiej.
  • Teraz pójdą wszędzie zdjęcia w japonkach przed kamerą
    :)
  • A z kolei na zdjęciu w wirtualnej jest tak ujęty, że przypomina mi Henryka Bistę grającego w spektaklu "Przed burzą" ;-)
  • Julia nie mogła głosować ! Bo ją zawiesili w listopadzie za krytykowanie O'Kidawy. Przyszła do lokalu a tu nie ma jej na listach. To wylazło, ciekawe jak rozległe jest bagno, które medialnie przykryto ? Nie ukrywam, że bardzo liczę na pana Grzegorza Schetynę. Ten zdolny, doświadczony polityk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
  • Rano kolegom z PO wysłałem takiego smsa: "Zachęcam do głosowania na pana Budkę. Jest to człowiek z wizją i charyzmą, będzie świetnym liderem i zapewni sukces w kolejnych wyborach. Z panem Budką Polska wejdzie w nowe, lepsze czasy".

    Godzinę temu wysłałem: "No i pan Borysław wygrał. Wszystko zgodnie z planem, pozdrowienia z Nowogrodzkiej."

    W odpowiedzi dostałem: "Ty się kurwa lecz".

    Ojej.
  • edytowano January 2020
    ^ haha, rykłem. Dobre.
  • Zszarpane mają nerwy ;-)
  • "Ty się kurwa lecz"
    Proroków nie szanują, - żadnych świętości , żadnych ;-)



  • oni z Budki się autentycznie cieszą

  • Borysław w duecie z Kamillą będą niezapomniani :D

    PS. Moim faworytem był wprawdzie Szczerba, ale coż...
  • Nitras ma jakąś funkcje po nowym rozdaniu? 8->
  • Mucha z pewnością coś dostanie. Mucha z ważna funkcją to + 5% dla PiS.
  • marniok napisal(a):
    Nitras ma jakąś funkcje po nowym rozdaniu? 8->
    Borysław jest przedstawicielem młodego pokolenia w PO i jego wybór oznacza większy udział młodszych osób w zarządzaniu partią. Oczywiście, nie wierzę że to będzie jakaś pokoleniowa zmiana, ale niewątpliwie dostanie się dużo Nitrasom. Jak wszyscy wiemy oni są dnem dna, najgorsza swołocz, w żadnej innej partii nie ma odpowiedników.

    Tak się zastanawiam, ok, jeżeli Donek chciał mieć swojego człowieka na szczycie, to naprawdę nie było nikogo innego ?
  • nie było
  • edytowano January 2020
    Ale jednego nie rozumiem kompletnie. O co chodzi w konflikcie Tuska ze Schetyną ? Przecież oni powinni się doskonale uzupełniać, to czego nie ma jeden - ma drugi i odwrotnie. Świetny tandem. A tu czołganie, Donek upokarza Grzesia kolejny raz.

    Jakiś tam mój ziomek z PO dawał relację ze zjazdu, plenum, czy tam co, podczas schyłkowego okresu premierowania Donka. Nabita sala i jedna dziura na parę krzeseł. Tam siedzi Grzegorz Schetyna a obok niego nikogo ! Jak trędowaty, byle go nie dotknąć. Tusk go zniszczył. Ale ale, Donald wyjeżdża i Grzesio wraca do gry, jak to jest za zgodą i namaszczeniem Donalda, czy przyczajony tygrys ukryty smok ? Bo teraz znowu, Tusk ponownie wkracza na arenę polskiej polityki (bo połowicznie tak jest) i Schetyna jest odstawiony. Czyli kolejne odstrzały Grzegorza są planowane i kontrolowane, a powroty ?
  • Chciałem znaleźć na jutubie wypowiedź Donka z 2004 roku o przyjaciołach z PiS, ale znalazłem tylko to, gada o Samoobronie i uwaga, bezczelności Niemców. Ale nie oto, zobaczcie jaki to kocik wdzięczny ten Donek był !

  • Pomaska i Trzaskowski wiceprzewodniczącymi. Jeszcze tylko Nitras i małpiarnia w komplecie.
  • Nitras przewodniczący klubu. Tylko o Jachirze zapomnieli.
  • we tweetach ćwierkają, że ten wybór to ok. 2 punkty procentowe więcej dla PADa! :)

    Czyli gratulacje płyną z obozu wrogiego szczerym nurtem...
  • Kurwens, gdzie coś przeoczyliśmy ? Czego nie rozumiemy, gdzie jest szajbka rozwiązująca tą układankę ? Przyznam, że w takich sytuacjach się gubię, tracę grunt, a może to ja ich wszystkich źle oceniam, jestem odcięty od obiektywnych informacji, zawodzi mnie intuicja, myślę życzeniowo ?
  • Czego JORGE nie rozumiesz? Szukając logiki w tych działaniach ślepniesz od świateł.
    Co do obyczajów i promowania, to już kiedyś wspominane było o pewnej firmie, gdzie droga do awansu wiodła drogą opisaną przez Joyce'a w Ulissesie, może im już tylko takie kadry zostały?
  • JORGE napisal(a):
    Kurwens, gdzie coś przeoczyliśmy ? Czego nie rozumiemy, gdzie jest szajbka rozwiązująca tą układankę ? Przyznam, że w takich sytuacjach się gubię, tracę grunt, a może to ja ich wszystkich źle oceniam, jestem odcięty od obiektywnych informacji, zawodzi mnie intuicja, myślę życzeniowo ?
    To proste Jorge.
    Wymyśl absolutna głupotę, której nigdy, przenigdy byś nie zrobił.
    Oni to uczynią właśnie.
  • Nie nie koledzy, to nie może być aż tak proste. Ktoś w PO musi myśleć, inaczej to by już dawno się rozjechało. I ci ludzie myślący postawili na opcję - odmłodzenie i odmóżdżenie. To są marionetki, całkiem dobrze się do tego nadające, będą mało gadać i to tylko wyuczone kwestie. To kto w tej PO tak naprawdę rządzi ?
  • Tak tak, ta cała PO to teraz aktorzy-wykonawcy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.