Skip to content

Szturm modlitewny

1246

Komentarz

  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Za moją córkę w ciąży, która bardzo źle znosi psychicznie koronawirusa. O spokój ducha, nadzieje i wiarę.

    +++
  • Rafał napisal(a):
    Za moją córkę w ciąży, która bardzo źle znosi psychicznie koronawirusa. O spokój ducha, nadzieje i wiarę.

    +++
    +
    Jak Córce na chrzcie dano?
  • Rafał napisal(a):
    Za moją córkę w ciąży, która bardzo źle znosi psychicznie koronawirusa. O spokój ducha, nadzieje i wiarę.

    +++
    Był przypadek noworodka z koronawirusem, świetnie sobie poradził, podobnie jak mama :-) ( jest o tym w filmiku, który dziś podałam w wątku "Coronawirus")

    +++
  • marniok napisal(a):
    skorzystała z oferty polskiego przewoźnika (koszt 1100 £ - dużo to?).
    Bardzo tanio. My za kremację w Londynie i załatwienie wszystkich papierów zapłaciliśmy 1500 funtów, ale to było 3 lata temu a od tamtej pory ceny na pewno poszły w górę. Miejmy nadzieję że wszystko odbędzie się bez żadnych komplikacji.
    ♰♰♰

    👣

    🐾
    🐾

  • trep napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Za moją córkę w ciąży, która bardzo źle znosi psychicznie koronawirusa. O spokój ducha, nadzieje i wiarę.

    +++
    +
    Jak Córce na chrzcie dano?
    Agata
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++
    Za Agatę i jej dziecko
  • marniok napisal(a):
    +++
    Za Agatę i jej dziecko
    +
  • W sobotę miałem okazję lepiej poznać Sławomira. On jest absolwentem teologii. Robi w czym innym teraz. Przy okazji bardzo pomaga ludziom potrzebującym. Ma niezwykle pojemne serce.
    Żonę poznał w Kościele. Mają kilkoro dorosłych lub prawie dorosłych dzieci, w tym jedno z niepełnosprawnością umysłową. Świetny gość, naprawdę.
    Żona, Marta, zdiagnozowany rak rok temu, postanowiła leczyć się metodami internetowymi, bo coś tam złego o chemii wyczytała. Dzisiaj przerzut na przerzucie. Normalnie wyrok śmierci na krótko, ale bliska osoba, która robi na onkologii twierdzi, że po modlitwie nie takie rzeczy ustępowały, dlatego pokornie proszę, kto ma możliwość, żeby westchnął. Naprawdę proszę.
  • Leczenie się metodami ściągniętymi z internetu to obraza Boga.

    +++ za powrót rozumu
  • Dzisiaj już idzie do szpitala. Po ludzku za późno. Dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
  • Moja Ciocia (w czasach przedinternetowych) też nie chciała leczyć raka medycyną akademicką :-(

    +++
  • Rafał napisal(a):
    Za moją córkę w ciąży, która bardzo źle znosi psychicznie koronawirusa. O spokój ducha, nadzieje i wiarę.

    +++
    +++
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++
    I dziękczynnie za Wasze modlitwy. Córka mimo bardzo złego samopoczucia jest dzielna i tworzy domowe przedszkole dla dwójki już obecnych. Coraz lepiej posługujemy się kontaktami wirtualnymi.
  • Przekaż Córce ukłony!
  • + za śp. Agnieszkę
    + za Rodzinę Zmarłej
    + za Martę
    + za Agatę
  • Pokornie proszę o modlitwę za mojego najmłodszego brata, Szymona. Pracuje w Szwajcarii, od kilku dni ma gorączkę, jest tam sam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.