Skip to content

Nie idzie o aborcję

13»

Komentarz

  • qiz napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    target="_blank" rel="nofollow">https://www.populationpyramid.net/pl/serbia/2019/

    Fajna wizualizacja. Za sto lat Izrael będzie od Polski ludniejszy. Niemcy zahamują depopulację imigrantami na bardzo wysokim poziomie (pod 80 mln ludności).

    Za to Afryka... 700 milionów w Nigerii...
    Te 700 milionów w Nigerii (i nie tylko ta prognoza) pachnie jakoś dawnymi, prymitywnymi ekstrapolacjami Klubu Rzymskiego.
  • Tenże Klub Rzymski ekstrapolował też produkcje żywności i wychodziło mu że nie wystarczy. Tak więc zanim będzie 700 milionów Nigeryjczyków jakieś 300 umrze z głodu zdanie ekoklimatologów. Tylko prezerwatywy i zielona energia mogą uratować Nigerię.
  • JORGE napisal(a):
    A tu krótka historia biznesowa pani Lempart, no to nie jest przypadkowa paniusia
    Nie ma przypadkowych paniuś. Nawet frytka z big brothera nie była przypadkowa.
  • qiz napisal(a):
    Fajna wizualizacja. Za sto lat Izrael będzie od Polski ludniejszy.
    Chyba się na obecnym terytorium nie zmieści. Chyba że się rozepcha co nieco.

  • edytowano November 2020
    JORGE napisal(a):
    Ale najsmutniejsze jest dla mnie to
    A dla mnie to:
    https://www.populationpyramid.net/pl/polska/2019/
    Ale chyba aż tak źle nie będzie. Nie wydaje mi się by nas za 4 lata było o milion mniej.
    W 2020 już się nie zgadza. Wg GUS jest nas 38,5 miliona w czerwcu 2020.
    https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-stan-w-dniu-30-06-2020,6,28.html

    Wg wykresu - 37,85 miliona. Spory rozjazd.
  • TecumSeh napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Fajna wizualizacja. Za sto lat Izrael będzie od Polski ludniejszy.
    Chyba się na obecnym terytorium nie zmieści. Chyba że się rozepcha co nieco.

    pokazują wyznanie?
  • demokratyczni Arabowie z paszportem izraelskim też wystepują :)
  • Co do demografii i tych 38,5 mln, to ja mam zapytanie o Ukraińców.

    A także o mniemaną bezskuteczność 500+.
  • Te dane z populationpyramid coś mnię podśmierdują. Z jakiej racji Czechy, które mają podobną do Polski strukturę demograficzną zwłaszcza w dolnej części, około 2075 r. magicznie odbijają się od dołka i idą wzwyż a Polska leci w dół?
  • Przewidujących przyszłość należy najpierw sprawdzać na Lotto.
  • edytowano November 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Co do demografii i tych 38,5 mln, to ja mam zapytanie o Ukraińców.

    A także o mniemaną bezskuteczność 500+.
    Co do 500+ to ja porównuję prognozy liczby urodzeń z 2010 do obecnej sytuacji.
    Gdzie z grubsza się zgadzają one z tym co się działo do 2015 (co ciekawe do 2015, a nie 16, kiedy można było widzieć realny wpływ 500+), a potem to się magia dzieje panie.
    Jesteśmy cirka ebałt 250 tys ludności na plusie w stosunku do przewidywań.

    Dla mnie oczywistym benefitem 500+ jest to, że się wolno osuwamy w dół, a nie lecimy w przepaść na główkę.
    Oczywiście gównomedia nie piszą w ten sposób a jedynie: łaaaa!!! 500+ nie działa!!!! bo liczba urodzeń spada!!!!
    No ale gdyby pisały uczciwy byłyby mediami po prostu.
  • edytowano November 2020
    kurdens!
    mielimy temat regularnie co kilka lat (łącxnie z Rebelyą)

    ot, wątek z marca 2016 otwarty przez @fatuswombatus MJ melduje gotowoć do wykonania zadania i gada... losem!

    przekleję wybiórczo i skrótowo pierwsze posty (wątek na pięć m-stron)
    @fatuswombatus:
    Czyli historia w wykonaniu pewnych ludzi lubi się powtarzać. Jak rozwalić rząd gdy wszystko inne nie działa?
    los:

    ... Partia, która przeforsuje takie prawo, w następnych wyborach dostanie nie więcej niż 1% a w konsekwencji zostanie wprowadzona aborcja na żądanie do 72 roku życia. A potem to już eutanazja, obowiązkowa. Tego chcemy? ...
    ...
    Marek Jerzy ten scenariusz już przerabiał 10 lat wcześniej ale nie wyciągnął nauk. Albo wyciągnął.
    @fatuswombatus:
    Wyciągnął, wyciągnął. Sponsorzy także.
    Acha, @Szturmowiec.Rzplitej pięknie się z losem spiera, a fatus fajnie argumentuje...
    cały wątek do odświeżenia!


    i jeszcze, chyba @Eden (nie wiem)

    ... otwieranie tomatu "mordowanie nienarodzonych" to otwieranie frontu wschodniego ze Stalingradem, Kurskiem i oblężeniem Leningradu włącznie...

    Jedna kulezanka, sort średnio-starszy, raczej nieskora do manifestowania swoich sympatii, czy antypatii politycznych, orzekła, że tym razem, jakby PiS taką ustawę wysmażył, ona wychodzi również na ulice. Wiem, że z GWna ulepiona i sformatowana przez Szkło kontaktowe WSI 24, ale jednak, daje to do myślenia. Druga zaś podkreślając w rozmowie, że jest katoliczką (może taką bezobjawową...?) i generalnie jest przeciwna aborcji, nie wyobraża sobie takiego zamordyzmu względem młodych kobiet, jakie te nowe rozwiązania legislacyjne by przyniosły. Jej to wprawdzie już nie będzie dotyczyć, ale " żeby takie piekło egzystencjalne gotować tym młodym kobietom"...
    8. marca 2016 to pierwszy raz #strajkkobiet się odbył, stąd pewnie wątek...




  • ultimatum Lempart minęło:
    nie ma zatem albo rządu, albo strajku :)

    oraz
    nie wiem ile kosztował fundację Strajk Kobiet strajk, ale na plus otrzymała 1.300.000 zł na konto
    Jakie słodkie zakończenie!
  • edytowano November 2020
    romeck napisal(a):
    ultimatum Lempart minęło:
    nie ma zatem albo rządu, albo strajku :)

    oraz
    nie wiem ile kosztował fundację Strajk Kobiet strajk, ale na plus otrzymała 1.300.000 zł na konto
    Jakie słodkie zakończenie!
    Wystarczy aby 10000 wpłaciło po 130 zł.

    Rozchodzi mi się o sam fakt jaką kasę takie fundacje/stowarzyszenia mogą trzepać. Gdzieś ostatnio czytałem, że po tym jak padła Irlandia kasa z UK na zapewnienie aborcji idzie do Polski i Malty. jakieś tam ichnie fundacje i ludzie którzy to wspierają.

  • Szturmowiec.Rzplitej napisał w listopadzie 2020 roku:
    Na moje oko, w następnych wyborach 3-5% na partię protestu Strajk Kobiet, o wiele Boni z Labudą tego nie przewrócą.

    Pytanie o przesunięcia pomiędzy PO, Hołownią a PiS jest otwarte, o wiele Hołownia do 2023 roku wogle dotrwa.
    A w maju 2021, pół roku ledwie później, podzwonne głosowania w Sejmie nad KPO (Lewica wraz z PiSem):
    tvp info:

    Gdy Lewica poparła Krajowy Plan Odbudowy, Marta Lempart dała politykom 24 godziny na zmianę decyzji. Lewica się nie wycofała, a co więcej, do poparcia rządowego projektu dołączyły PSL oraz Polska 2050. – Zdecydowanie jest to schyłek tego ruchu – mówi o Strajku Kobiet socjolog z KUL prof. Arkadiusz Jabłoński. W rozmowie z portalem tvp.info zaznacza, że liderki feministek mają też coraz mniejsze szanse na pojawienie się w przyszłości na listach Platformy Obywatelskiej.
  • romeck napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisał w listopadzie 2020 roku:
    Na moje oko, w następnych wyborach 3-5% na partię protestu Strajk Kobiet, o wiele Boni z Labudą tego nie przewrócą.

    Pytanie o przesunięcia pomiędzy PO, Hołownią a PiS jest otwarte, o wiele Hołownia do 2023 roku wogle dotrwa.
    A w maju 2021, pół roku ledwie później, podzwonne głosowania w Sejmie nad KPO (Lewica wraz z PiSem):
    tvp info:

    Gdy Lewica poparła Krajowy Plan Odbudowy, Marta Lempart dała politykom 24 godziny na zmianę decyzji. Lewica się nie wycofała, a co więcej, do poparcia rządowego projektu dołączyły PSL oraz Polska 2050. – Zdecydowanie jest to schyłek tego ruchu – mówi o Strajku Kobiet socjolog z KUL prof. Arkadiusz Jabłoński. W rozmowie z portalem tvp.info zaznacza, że liderki feministek mają też coraz mniejsze szanse na pojawienie się w przyszłości na listach Platformy Obywatelskiej.
    Tia, niektórzy już się nawet niechętnie przyznają, że uczestniczyli w tym ku***
  • Na szczęście fotki nie płoną.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.